Wtorek 13.09.2011

Urbańska nagrała NOWY TELEDYSK! (Zobacz!)

Natasza Urbańska

Urbańska nagrała NOWY TELEDYSK! (Zobacz!)

W ramach projektu Poland Why Not? pojawił się kolejny teledysk do utworu, który ma promować Polskę, jako kraj nowoczesny i nadążający za światowymi trendami. Po klipie Patrycji Kazadi do utworu Go Crazy przyszła kolej na wideo Nataszy Urbańskiej, kolejne po jej niefortunnym występie w Los Angeles (zobacz: Dla tych którzy nie widzieli: EROTYCZNY TANIEC URBAŃSKIEJ!).

Za wideo do piosenki All the wrong places również odpowiadał Davd Palmer, który współpracuje z hollywoodzkimi gwiazdami. Scenariusz klipu nie jest porywający – piosenkarka wije się na jachcie, na plaży a potem - a jakże - w nocnym klubie.

Tym razem choreografia Urbańskiej nie przypomina aż tak bardzo tańca na rurze, ale za to jej przerysowane minki mogą drażnić.

Dodatkowo teledysk trochę za bardzo przypominają reklamę kostiumów kąpielowych marki Esotiq, która jest sponsorem akcji. W przypadku wideo Kazadi logo było widoczne na telebimie w klubie i nie rzucało się aż tak w oczy.

Jak oceniacie tę kolejną próbę autopromocji?

Zobacz:
http://w597.wrzuta.pl/film/5rWeZq0ha9V/ target=_blank>Natasza Urbańska "All the wrong places"

 

Urbańska nagrała NOWY TELEDYSK! (Zobacz!)Urbańska nagrała NOWY TELEDYSK! (Zobacz!)Urbańska nagrała NOWY TELEDYSK! (Zobacz!)Urbańska nagrała NOWY TELEDYSK! (Zobacz!)Urbańska nagrała NOWY TELEDYSK! (Zobacz!)

Komentarze (1107)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1107
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:35
masakryczny tak jak i ona sama
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gośćAla 13.09.2011 12:35
Piękna figura, to bez wątpienia :-)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 13.09.2011 12:35
Czy nikt nie widzi jaka ona z siebie robi idiotkę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:35
gacie takie chce..producenci
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 13.09.2011 12:35
KOCHAM CIĘ ŁUKASZ!!!!!!!!!!!!!!!! I.K.S.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 13.09.2011 12:36
Fajne okularki ma.

Nie znoszę jej za to, że ukradła męża.
nie ukradła,,sam se poszedł
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:36
świetny teledysk super piosenka!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 13.09.2011 12:36
jak ja jej nie lubie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:36
zazdrosne polaczki będą hejtować
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:36
za dużo już tej urbańskiej tak samo jak reszty "gwiazd" ile można patrzeć na te same gęby
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:36
dziewczyna jest utalentowana, ale bardzo sztuczna. wszystko ma wycwiczone i co gorsze nie umie tego zatuszowac. Ladna,zdolna ale jest coś tak dziwnego w tym co robi. To tak jak pierwszoklasista uczy się czytać i zamiast czytankę czytać po raz 10ty , mowi ja na pamięc. ale zycze jej wszystkiego dobrego w jej karierze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:37
nie cierpie jej jest beznadziejna ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:38
wygląda jak morświn haha :P
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:41
chodzi-tanczy jakby sie ciagle o cos potykala,dziwne tak bardzo ,ze nie mam zdania,amatorka straszna
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:42
slaba jest na maxa, zero pomyslu, chce byc sexy ale niestety do seksapilu np. Nicole czy britney z dawnych lat bardzo bardzo jej daleko...troche na sile chyba chce dobrze wypasc a to odwrotny skutek wynosi...nienaturalnie sie porusza i glupkowato sie usmiecha
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:42
no,chyba przestanę ją lubić: rozdziawia ryja,robi miny.Więcej stonowanych zachowań,więcej pościągliwości i subtelności za co była lubiana.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:43
teledysk swietny, muzyka tez. Nie rozumiem ludzi ktorzy sa tak zawistni i nie doceniaja jej bo naprawde jest sliczna utalentowana obieta. W polsce tylko krytykuja i nic wiecej .... nie rozumiem komentazry typu głupia jest, robi z siebie idiotke , znacie ja? widzieliscie teledyski zagranicznych muzykow np lady gaga?? to ona z siebie robi kretynke nie natasza!! ogarnijcie się ludzie, naprawde ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:44
porażka...:(
faktycznie .. . do gwiazdy duzo jej jeszcze brakuje.Teledysk katastrofalny.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:44
za bardzo sama się dotyka, patrzeć się na to nie da
a ze swetrem przerobiła już wszystkie możliwe kombinacje
wygląda niestety żałośnie, to wdzięczenie się, zjadanie okularów, chwytanie za cycki
widać, sądzi, że jej muzyka sama się nie obroni
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:45
no sory ale nie ma 16 lat jak kiedys britney. Porownując ją teraz do britney czy nicole to wyglada duzo , duzo lepiej ;]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:46
tragiczne!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:46
Piosenka wpada w ucho. Problem. Tzw. choreografia nie występuje w teledysku. Nie widać, że Natasza świetnie tańczy. Aż się prosiło, aby dziewczyny na plaży zaczęły tańczyć jakiś fajny układ na plaży. A tak piosenkarka wije się tak, jak mogłoby to zrobić kilka tysięcy modelek marzących o karierze. Szkoda.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:47
Dlaczego ten teledysk wygląda tak masakrycznie biednie??? Na prawdę nie można tego było zrobić na wyższym poziomie???Skoro już szukała "nazwisk" do współpracy to gdzie się podzial profesjonalizm w kręceniu teledysku???Jaki to ma sens? Piękna dziewczyna a wygina sie wśród gapiów na ulicy z dwuznacznymi uśmieszkami na twarzy, żenujące aż zęby bolą!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:47
a kogo to obchodzi, ona niech się dzieckiem zajmie, a nie zachowuje się jak beztroska nastolatka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:47
w Polsce nie mogłaby nagrać teledysku?niech spada z tąd nikt nie bedzie tęsknił,sztuczna niunia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
hmmmmm 13.09.2011 12:48
Myśli że jest z Józefowiczem to zraz będzie drugą britney a w tym jest problem że pewnie zakochała się w nim żeby zostać sławna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:48
Trzeba przyznać, że tym razem ośmieszyła się trochę mniej ^^
OOO ooo OOO ooo ooo ahahahhaah....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.09.2011 12:48
niech idzie do mężusia starusia i pośmiewiska z siebie nie robi!!!
Odpowiedz