Czwartek 15.09.2011

Ania Mucha bez makijażu (Zdjęcia)

Anna Mucha Ania Mucha Marcel Sora

Ania Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVE
Anna Mucha bardzo dba o to, by ciąża nie popsuła jej seksownego wizerunku, na który tak pracowała od czasu idziału w Tańcu z gwiazdami. Stara się więc nie rezygnować z kusych sukienek, wysokich szpilek i makijażu, kiedy pojawia się publicznie. Jednak podczas prywatnych spotkań jest znacznie mniej oficjalna - co nie znaczy oczywiście, że mniej seksowna.

Nasz czytelnik spotkał Anię i jej chłopaka, Marcela Sorę na romantycznym obiedzie. Wcześniej aktorka widziała się ze swoim przyjacielem, któremu pomagała kupić perfumy. Wybrała wyjątkowo luźną, niezobowiązującą stylizację: granatową, nieco workowatą sukienkę bez ramiączek, kremowy sweterek i balerinki w tym samym kolorze. Zrezygnowała również z makijażu, dzięki czemu wyglądała wyjątkowo młodo.

Wolicie taką Muchę, czy może wciśniętą w seksowną sukienkę i imponujące szpilki? PorównajcieMucha chwali się brzuchem! (ZDJĘCIA)

 

Ania Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVEAnia Mucha bez makijażu (Zdjęcia)PUDELEK EXCLUSIVE

Komentarze (1295)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1295
Odpowiedz
7 2
zgłoś
gość 15.09.2011 02:18
TO NIE BALERINKI, TYLKO MOKASYNY, PUDLU !!!!!!!!!!
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 15.09.2011 02:18
znow sie upilem...nie mowcie marcie blagam
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 15.09.2011 02:19
Zapomnieliście zamazać gębę tego faceta na jednym zdjęciu hehe xD
Odpowiedz
1 4
zgłoś
gość 15.09.2011 02:19
To ojciec dziecka ???
Odpowiedz
3 4
zgłoś
Janusz żul z Legionowa 15.09.2011 02:20
Co prawda serwer coś przymula i foty się nie wyświetlają, ale i tak stwierdzam, że Muszydło wygląda fatalnie.
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 15.09.2011 02:20
CIACH!!!!
Odpowiedz
2 5
zgłoś
Janusz żul z Legionowa 15.09.2011 02:20
Ojuż się wyświetliły hmm lepiej było jak się nie wyświetlały.
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 15.09.2011 02:20
zapraszam na kolacje do maca!
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 15.09.2011 02:20
Najlepsze zdjecie jak tylek wypina :D
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 15.09.2011 02:21
A Marceli czym się zajmuje ??
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 15.09.2011 02:21
ale zdziwienie u pudla... zupełnie jakby człowiek rodził się z tapetą na gębie
Odpowiedz
4 0
zgłoś
blum 15.09.2011 02:21
muzyka gra, tancze se ja, a w oknie ty ocierasz lzy
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 15.09.2011 02:22
ślicznie, lepiej niż w makijażu!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 15.09.2011 02:23
oj jak staro...
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 15.09.2011 02:23
ładnie wygląda! jak zwykła, piękna dziewczyna :)
Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 15.09.2011 02:24
na pewno ma podkład. oczu nie wymalowała..
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 15.09.2011 02:25
prymitywna ustawka
Odpowiedz
3 1
zgłoś
ZARABIAJ W INTERNECIE 15.09.2011 02:26
Spędzasz dużo czasu przed komputerem? Siedzisz całymi dniami/nocami grając, słuchając muzyki, lub oglądając filmy? Czemu dodatkowo w tym czasie nie zarobić paru groszy? Dowiedz się więcej na: tnij(.)com/6qz8B
- usuń nawiasy przy kropce
Odpowiedz
2 2
zgłoś
ZARABIAJ W INTERNECIE 15.09.2011 02:26
Spędzasz dużo czasu przed komputerem? Siedzisz całymi dniami/nocami grając, słuchając muzyki, lub oglądając filmy? Czemu dodatkowo w tym czasie nie zarobić paru groszy? Dowiedz się więcej na: tnij(.)com/6qz8B
- usuń nawiasy przy kropce
Odpowiedz
2 2
zgłoś
ZARABIAJ W INTERNECIE 15.09.2011 02:26
Spędzasz dużo czasu przed komputerem? Siedzisz całymi dniami/nocami grając, słuchając muzyki, lub oglądając filmy? Czemu dodatkowo w tym czasie nie zarobić paru groszy? Dowiedz się więcej na: tnij(.)com/6qz8B
- usuń nawiasy przy kropce
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 15.09.2011 02:27
drze na mysl o mydle...
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 15.09.2011 02:27
Jeszcze troche to byscie jej zajrzeli w doope!Co z tego,ze bez makijazu.Zadna nowosc i zaden news.A tyle zdjec to natrzaskal idiota,ktory uczyl sie obslugiwac ten aparat.
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 15.09.2011 02:27
super ze na pierwszym zdjeciu widac twarz jej przjaciela, a na reszcie nie;]
Odpowiedz
3 4
zgłoś
gość 15.09.2011 02:28
ona zawsze jest piękna
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 15.09.2011 02:31
m
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 15.09.2011 02:31
ale p askuda
Odpowiedz
0 5
zgłoś
zyciemisiu 15.09.2011 02:33
m o k a s y n y
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ZARABIAJ W INTERNECIE 15.09.2011 02:33
Spędzasz dużo czasu przed komputerem? Siedzisz całymi dniami/nocami grając, słuchając muzyki, lub oglądając filmy? Czemu dodatkowo w tym czasie nie zarobić paru groszy? Dowiedz się więcej na: tnij{{.}}com/6qz8B
- usuń nawiasy przy kropce
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.09.2011 02:33
to sensacja! jak widać anna mucha i kazimiera szczuka to ta sama osoba! ale numer! przekręt dekady! nawet się zgadza, bo obie wygłaszały te same feministyczne farmazony. ale po ciąży ta choroba (feminizm) ustępuje.:)
Odpowiedz