Poniedziałek 26.09.2011

Kałamaga w "Must Be the Music"! PRZESZEDŁ!

Must Be The Music Must Be The Music. Tylko muzyka Mariusz Kałamaga Kora Olga Jackowska Adam Sztaba Łozo Elżbieta Zapendowska

Kałamaga w

We wczorajszym odcinku Must Be The Music zobaczyliśmy osobę, która próbowała już robić karierę w innym programie rozrywkowym Polsatu, Tylko nas dwoje. Mariusz Kałamaga wraz ze swoim zespołem o nazwie Ja mmm chyba sciebie wystąpił przed jurorami programu. Próbował się nieco ukryć za czarną maską wzorowaną na Zorro. Zresztą kabareciarzowi wydaje się bardzo zależeć na karierze muzycznej, bo swoim występem w talent show pochwalił się już nawet w tabloidzie.

Trójka jurorów była zachwycona występem zespołu. Wyłamała się tylko Kora, która kompletnie ich nie kupiła.

To się opiera na grepsach, których nie rozumiem – krytykowała Jackowska. Można sobie mówić, ale trzeba to robić rytmicznie. Nudne, beznadzieja, beznadzieja, beznadzieja, ogromne rozczarowanie.

Zespół głosami pozostałych członków jury przeszedł jednak dalej. Ogromne wrażenie na nich zrobił również Maciej Czaczyk, 17-letni wokalista i muzyk, który wykonał I co Tadeusza Nalepy. Fajnie się ciebie słucha. Fajnie się ciebie ogląda – mówiła Ela Zapendowska. Śpiewałeś świetnie. Fantastyczne. Pokazałeś swoją wielką osobowość. W śpiewaniu i graniu – zachwycała się Kora. Co za gość zajebisty. Grasz jakbyś przyjechał zza Oceanu. Masz zajebisty feeling – wtórował im "młodzieżowo" Łozo.

Jak oceniacie drugą edycję Must Be The Music? Myślicie, że program rozrywkowy, który nie bazuje na skandalach i nie opiera na nich swojej oglądalności, utrzyma się w telewizji przy takiej konkurencji?  

Kałamaga w

Komentarze (240)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 240
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 26.09.2011 01:25
Kora jest bardzo brzydką, ale zadbaną kobietą .

Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 26.09.2011 01:25
kora jest spoko, ładnie wygląda, zadbana babka, za to te żółte zębory zapendowskiej połączone z jej antypatycznym usposobieniem działają na nerwy!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 26.09.2011 01:26
wole VoP w tvp
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.09.2011 01:26
Szkoda,ze jutro do pracy........Fuj!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 26.09.2011 01:26
programu muzyczne mogli by zamienić na coś bardziej wartościowego np. teatr
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 26.09.2011 01:26
podoba mi się że w tym programie jurorzy nie są chamscy i złośliwi jak wojewódzki żeby wypromować siebie kosztem uczestników, jest klasa jest widz z klasą! tvn oglądają buroki:P
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.09.2011 01:27
Polska ma teraz ważniejsze problemy niż jakieś tam Kałamagi.... sorry
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Monikaaaaaaaaaaaaa 26.09.2011 01:28
Nie lubię tego programu.. jakieś takie beznadziejne jury, poza Zapendowską nie ma kogo słuchać. :)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 26.09.2011 01:29
Zdziwiłam się że tam nie poniżają ludzi o.O ... widocznie mam już spaczony umysl przez ten TVN :(((( boziu ... już nie chcę tego kanalu mieć nawet w telewizorze
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 26.09.2011 01:29
Ogladam chetnie.Lepsze od TzG,ktorego nie znosze.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.09.2011 01:29
nie podobał mi się ich występ, no ale cóż;d ale i tak są fajni;d
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.09.2011 01:31
oczywiście, że się utrzyma, bo ma najlepsze jury, które wie co mówi i mówi dobrze :) i nie jest to pierd**enie o szopenie tak jak gdzie indziej, tylko jak im coś nie pasuje, to to mówią i tyle. Poza tym wszystkie te osoby są związane z muzyką i nie są wzięte ch*j wie skąd.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 26.09.2011 01:34
szkoda, że Komorowski podpisał ustawę o ograniczeniu informacji w mediach publicznych. Czyli będa cenzurowali informacje, to po prostu ohydnie! Po co to robią?
czyli jeśli tusk sprzeda rosjanom nasz Lotos to nawet nie dowiemy się na jakich warunkach bo zasłonią się utajnieniem dla dobra racji stanu..
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.09.2011 01:35
nie ogladam tego, zbyt nudne
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.09.2011 01:35
kora ma racje to była BEZNADZIEJA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.09.2011 01:38
TEN TO MA PARCIE NA SZKLO NIE MA TO JAK NEONOWKA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Baldwin 26.09.2011 01:44
Mu zależy na karierze muzycznej?! Głupoty piszecie.
Ten występ wyglądał bardziej na dowcip. Jackowska nie załapała.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 26.09.2011 01:47
Kora jest super i ma swietne teksty :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.09.2011 01:53
Przecież wcale Mariusz i koledzy nie wypadli źle. Melodyka tekstu też fajna. Nie wiem, co ta Kora wyprawia.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.09.2011 01:55
szkoda, że Komorowski podpisał ustawę o ograniczeniu informacji w mediach publicznych. Czyli będa cenzurowali informacje, to po prostu ohydnie! Po co to robią?
czyli jeśli tusk sprzeda rosjanom nasz Lotos to nawet nie dowiemy się na jakich warunkach bo zasłonią się utajnieniem dla dobra racji stanu..
Dokładnie tak. Nie dowiemy się już prawie niczego i powróci najczarniejsza komuna.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.09.2011 02:00
szkoda, że Komorowski podpisał ustawę o ograniczeniu informacji w mediach publicznych. Czyli będa cenzurowali informacje, to po prostu ohydnie! Po co to robią?
czyli jeśli tusk sprzeda rosjanom nasz Lotos to nawet nie dowiemy się na jakich warunkach bo zasłonią się utajnieniem dla dobra racji stanu..
właśnie tak będzie, wszystko co narobili nie wyjdzie na jaw. Szykują sobie grunt po tym jak teraz przegrają wybory.
Komorowski podpisuje taką ustawę przed wyborami ... bo już i tak nie mają szans i niczego nie stracą. Ratują co się da... co za bandyci !!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.09.2011 02:02
szkoda, że Komorowski podpisał ustawę o ograniczeniu informacji w mediach publicznych. Czyli będa cenzurowali informacje, to po prostu ohydnie! Po co to robią?
czyli jeśli tusk sprzeda rosjanom nasz Lotos to nawet nie dowiemy się na jakich warunkach bo zasłonią się utajnieniem dla dobra racji stanu..
Po wyprzedaje Polskę jak złoto rodowe, za te pieniądze ustawia swoje rodziny na kilka pokolen do przodu.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.09.2011 02:04
dziennikarze będą traktowani jak idioci na zasiłku .... będą zmuszani do pisania bzdetów za marne grosiwa, straszeni, zamykani w aresztach, sądzeni jak przestępcy jeżeli tylko cos napiszą niewygodnego.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.09.2011 02:21
Bardzo dobrze, że przeszli dalej. Widziałam ich występ. Naprawdę dobry, pomijając tekst piosenki, który bardziej nadawał się do występu jako kabareciaży, ale ogólnie było...zajebiście!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 26.09.2011 02:43
Nie ma to jak pokabarecic i przejsc dalej.Brawo chlopaki!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.09.2011 02:44
Nie ma to jak pokabarecic i przejsc dalej.Brawo!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.09.2011 05:36
Polska ma teraz ważniejsze problemy niż jakieś tam Kałamagi.... sorry
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.09.2011 05:58
Jestem bardzo obrosnieta.Ide sobie wydepilowac wzgorek lonowy...........
mózg se ogol!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.09.2011 06:15
ten co siedzi kolo kory co to za pajac ?
Odpowiedz