Czwartek 29.09.2011

Ujawniono zdjęcia JACKSONA Z PROSEKTORIUM!

Michael Jackson Conrad Murray

Ujawniono zdjęcia JACKSONA Z PROSEKTORIUM!Agencja FORUMWczoraj w sądzie w Los Angeles ruszył proces osobistego lekarza Michaela Jacksona, Conrada Murraya, który "opiekował się" piosenkarzem w ciągu ostatnich tygodni poprzedzających jego śmierć. Jak na razie udało się ustalić, że zmarł on z powodu przedawkowania propofolu, groźnego leku znieczulającego, który powinien być podawany jedynie pod kontrolą anestezjologa w warunkach szpitalnych. Prokuratura oskarża Murray'a o doprowadzenie do zgonu Jacksona przez niekontrolowane podanie mu propofolu.

Lekarz wszedł do sądu bocznymi drzwiami, chcąc uniknąć konfrontacji z dziennikarzami. W sądzie zjawili się również rodzice Michaela, jego siostry, La Toya i Janet oraz inne osoby z rodziny. W pierwszym dniu procesu ujawniono szokujące zdjęcia z prosektorium, wykonane kilka godzin po śmierci gwiazdora. Zeznawał również jego osobisty asystent, który wyznał, że nikt, w tym Murray, nie prosił go o wezwanie pogotowia.

Nie trzeba chyba dodawać, że proces wzbudza niesamowite emocje i kontrowersje. Jest również kolejnym procesem - po m.in. sprawie OJ Simpsona (którego bronił Robert Kardashian, ojciec Kim) i drugiej sprawie o molestowanie nieletnich wytoczonej Jacksonowi - transmitowanym przez telewizję. Można go również zobaczyć w internecie.

Murray'owi grozi do czerech lat więzienia.

Ujawniono zdjęcia JACKSONA Z PROSEKTORIUM!Agencja FORUMUjawniono zdjęcia JACKSONA Z PROSEKTORIUM!Agencja FORUMUjawniono zdjęcia JACKSONA Z PROSEKTORIUM!Agencja FORUMUjawniono zdjęcia JACKSONA Z PROSEKTORIUM!Agencja FORUMUjawniono zdjęcia JACKSONA Z PROSEKTORIUM!Agencja FORUMUjawniono zdjęcia JACKSONA Z PROSEKTORIUM!Agencja FORUM

Komentarze (574)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 574
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:20
niedopuszczalne
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 29.09.2011 01:21
Rzygnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:21
...no comment
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 29.09.2011 01:22
i znów na pierwszej stronie, zostawcie juz Michaela, hieny zadni sensacji...
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 29.09.2011 01:22
Powinni go uwolnic.Lekarz tu nie zawinil.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:22
acha
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:25
Masakra !!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:25
straszne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:25
wow
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:25
niech sprawiedliwości stanie się zadość
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 29.09.2011 01:26
Lekarz zrobił to o co go poprosił Michael. Wszyscy na nim żerowali, rodzina głównie, ciągle media go osadzały. Miał dość i cierpiał. Był chory i zmęczony tym wszystkim.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 29.09.2011 01:26
a tatus obwieszony lancuchami, smaz sie w piekle hieno!!
haha
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 29.09.2011 01:28
Jacksona zabili, bo chciał ujawnić prawdę o Illuminati, którzy rządzą i rozdaja karty w USA, w jednym z ostatnich wywiadów sugerował istnienie tej grupy i ich kontrolę nad mediami, świat nie jest taki różowy jak wam się wydaje, mafia to nie tylko uliczne gangi i Sycylijczycy spod ciemniej gwiazdy, nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo ten świat jest skorumpowany i jak mało na temat tego świata media pozwalają wam się dowiedzieć, czwarta władza panuje nad umysłami i usypia czujność. Poczytajcie o Tupacu, który wydał płytę ''Killuminati'' a potem został zamordowany, czego do dziś rzecz jasna nie udało się wyjaśnić...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 29.09.2011 01:28
Po co te zdjecia
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:30
Powinni go uwolnic.Lekarz tu nie zawinil.
Te jestem tego zdania.Przedawkowal z bolu.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:30
DLACZEGO KACZYNSKI KUPIŁ ZA 2,4 MILIARDA DOLARÓW rafinerię na Litwie co gaz polska odnotowała jako zakup 100 lecia pieniądze poszły w błoto nikt z pis się tym nie po chwali za sukces i wszyscy milczą tyle szpitali można by było wybudować gdzie pieniądze panie prezesie gdzie ? i CISZA ? nikt nie wykorzystuje w wyborach. google (,straty w Możejkach ) czytaj i ogladaj
dziwne, i platformiane media jeszcze o tym nie trąbiły?:P przecież szukają na niego haka od lat
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:31
dziennikrze przechodza samych sie bie ja bym zaczela od ukarania tego kto wstawil to zdjecie
OBRAZA DLA ZMARLEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:32
ale bredzisz człowieku, idź się leczyć z nienawiści, skutku kampanii miłości tuska...
DLACZEGO KACZYNSKI KUPIŁ ZA 2,4 MILIARDA DOLARÓW rafinerię na Litwie co gaz polska odnotowała jako zakup 100 lecia pieniądze poszły w błoto nikt z pis się tym nie po chwali za sukces i wszyscy milczą tyle szpitali można by było wybudować gdzie pieniądze panie prezesie gdzie ? i CISZA ? nikt nie wykorzystuje w wyborach. google (,straty w Możejkach ) czytaj i ogladaj
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:32
jakoś mi sie żal tego lekarza zrobilo po tym zdjęciu z chusteczką ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:34
kaczyński i 2 miliardy, na dodatek dolarów? wszystko z tobą w porządku??
DLACZEGO KACZYNSKI KUPIŁ ZA 2,4 MILIARDA DOLARÓW rafinerię na Litwie co gaz polska odnotowała jako zakup 100 lecia pieniądze poszły w błoto nikt z pis się tym nie po chwali za sukces i wszyscy milczą tyle szpitali można by było wybudować gdzie pieniądze panie prezesie gdzie ? i CISZA ? nikt nie wykorzystuje w wyborach. google (,straty w Możejkach ) czytaj i ogladaj
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:36
Te okropne zdjecia mogli sobie juz darowac!To naganne.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:37
kaczyński i 2 miliardy, na dodatek dolarów? wszystko z tobą w porządku??
DLACZEGO KACZYNSKI KUPIŁ ZA 2,4 MILIARDA DOLARÓW rafinerię na Litwie co gaz polska odnotowała jako zakup 100 lecia pieniądze poszły w błoto nikt z pis się tym nie po chwali za sukces i wszyscy milczą tyle szpitali można by było wybudować gdzie pieniądze panie prezesie gdzie ? i CISZA ? nikt nie wykorzystuje w wyborach. google (,straty w Możejkach ) czytaj i ogladaj
Spadaj,kto cie czyta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:37
jakoś mi sie żal tego lekarza zrobilo po tym zdjęciu z chusteczką ;/
o to mu chodziło, jackson miał umrzeć, bo wiedział za dużo i chciał, by ujrzało to światło dzienne, podstawili wyrachowanego, bezwzględnego sługusa, żeby wykonał zlecenie, w USA tak się załatwia ludzi wpływowych i publicznych, nasyła się lekarzy, prawników, ochroniarzy, kochanki, którzy są wtyczkami i mają ZNISZCZYĆ.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:37
Jak można ujawniać takie zdjęcia. Czy już znieczulica opętała każdego. Facet nie żyje, dlaczego go poniżacie po śmierci? Dlaczego nawet teraz gdy nie żyje nie może mieć spokoju? NIE ROZUMIEM. Jak on miał być nie uzależniony od niczego skoro takie harpie go otaczały, skoro temat jego życia był zabawką w rękach mediów? Murray bez zastanowienia wyrok za morderstwo, a Michaelowi dajcie wreszcie upragniony spokój. Z szacunku dla tego co zrobił, z szacunku do jego dzieci, z szacunku do tego że był CZŁOWIEKIEM.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:38
jakoś mi sie żal tego lekarza zrobilo po tym zdjęciu z chusteczką ;/
Mi tez.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:39
Cpal jak zwykle i po co wzywac lekarza jak i tak od wielu lat juz byl tod
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 29.09.2011 01:40
jakoś mi sie żal tego lekarza zrobilo po tym zdjęciu z chusteczką ;/
o to mu chodziło, jackson miał umrzeć, bo wiedział za dużo i chciał, by ujrzało to światło dzienne, podstawili wyrachowanego, bezwzględnego sługusa, żeby wykonał zlecenie, w USA tak się załatwia ludzi wpływowych i publicznych, nasyła się lekarzy, prawników, ochroniarzy, kochanki, którzy są wtyczkami i mają ZNISZCZYĆ.
Dokładnie. Szkoda że tak mało osób w to wierzy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:40
jakoś mi sie żal tego lekarza zrobilo po tym zdjęciu z chusteczką ;/
Mi tez.
Ale z Was naiwne gamonie. Bez jaj zupełnie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:41
pi...ol pis rob co masz zrobic.
Te okropne zdjecia mogli sobie juz darowac!To naganne.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2011 01:42
Co tu mam komentowac te zdjecia trupa ?Spadajcie kundle do budy!Won!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 574