Wtorek 11.10.2011

Bohater serialu TVP oskarżony o HANDEL KOBIETAMI!

Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym Mirosław N.

Bohater serialu TVP oskarżony o HANDEL KOBIETAMI!
Pamiętacie jeszcze Balladę o lekkim zabarwieniu erotycznym? Ten dość osobliwy serial dokumentalny emitowany był w Jedynce w 2003 roku i opowiadał o biznesie opartym na organizacji imprez z udziałem młodych dziewczyn z małych miejscowości. Taki wczesny prekursor dzisiejszego Top Model, gdzie chcące zarobić pieniądze nastolatki (często przyprowadzane do podejrzanych agencji przez własne matki), rozbierały się w dyskotekach i biły w kisielu za stawki rzędu 50 złotych. Wszystkie oczywiście myślały, że będzie to dla nich przepustką do wielkiej kariery.

Teraz poznaliśmy epilog tej historii. Jeden z bohaterów Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym, Mirosław N., został oskarżony o handel kobietami. Akt oskarżenia w tej sprawie wpłynął wczoraj do katowickiego sądu.

Śledztwo ruszyło sześć lat temu. We Włoszech zamordowano Rumunkę pracującą w klubach nocnych. Okazało się, że w tym samym miejscu zatrudniano też wiele Polek, informacja dotarła do polskich organów ścigania- relacjonuje TVN24. Śledztwo doprowadziło do Mirosława N., który miał na Śląsku agencję modelek. Była to jednak tylko część jego działalności.

Okazało się bowiem, że N. zajmował się również werbowaniem dziewczyn z całej Polski i wysyłaniem ich "na kontrakty" na całym świecie. Zamiast jednak pracować jako hostessy, musiały się prostytuować.

 

W latach 2005-2009 wysyłał kobiety do Włoch, Grecji, na Maltę, nawet do Japonii - mówi rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach, Leszek Goławski. Były werbowane przez ogłoszenia, w których podawano, że chodzi o pracę hostessy, w rzeczywistości świadczyły także usługi seksualne. Zdecydowana większość nie zdawała sobie sprawy, co je czeka na miejscu.

Marzące o karierze modelek Polki najpierw "opiekowały się" klientami (stawka 40 euro za 20 minut), następnie szły z nimi "na kolację", czyli do pokoi hotelowych, gdzie uprawiały z nimi seks za 250-300 euro. Odbywało się to bez ich woli - dodaje rzecznik. Zabierano im paszporty, aby utrudnić powrót do kraju, wydzielano niewielkie kwoty. Mimo tego części kobiet udało się uciec.

Mirosław N. za wysłanie każdej dziewczyny za granicę dostawał 300 euro. Wraz z nim na ławie oskarżonych zasiądą również Mirella D. oraz Krzysztof G. Za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i handel ludźmi grozi im do 15 lat więzienia. Wszyscy twierdzą, że nie wiedzieli, co dzieje się dalej ze zwerbowanymi przez nich kobietami. Odpowiadają z wolnej stopy.

Bohater serialu TVP oskarżony o HANDEL KOBIETAMI!Bohater serialu TVP oskarżony o HANDEL KOBIETAMI!

Komentarze (521)

Odpowiedz
12 1
zgłoś
gość 11.10.2011 12:36
straszne... powinien zgnić w więzieniu !!!!
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 11.10.2011 12:37
ja tez daje du.py za kasiore,a mam 15 lat
No i tak ma być!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:37
no ladnie ,to bylo do przewidzenia
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:38
bla
Odpowiedz
0 3
zgłoś
ewwwwwusia 11.10.2011 12:39
okropne żerowanie na naiwnych, głupiutkich dziewczynach... Wiele z nich ma teraz złamane życie, lub przynajmniej wielką traumę, być może do końca życia. A Ci ludzie pójdą do cieplutkiego, milutkiego, utrzymywanego za nasze podatki więzienia na 15 lat (o ile tyle dostaną), a zapewne po kilku latach wyjdą za dobre sprawowanie... Nie ma to jak sprawiedliwość.
Życzę ci idiotko tego ciepełka i luksusów,na co jeszcze czekasz?chyba że żyjesz w megaluksusie i nie chcesz zamieniac tego na ''tylko'' luksus.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 11.10.2011 12:39
ja tez daje du.py za kasiore,a mam 15 lat
No i tak ma być!
a ja mam 13
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:39
hihi pamietam ten program-telewizja sama sklania mlodych ludzi do tego i nie tylko.Zarabiajac na tzw.BRUDNYCH pieniadzach.Teraz ma je Negar, tez o tym wiedza ,bo za to co robi placi mu tzw.Sekta .No ale nic na to nie poradzimy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:39
No...rzeczywiście zaskakujące.........zwłaszcza, że "śledztwo ruszyło sześć lat temu" a on beztrosko prowadził polski program 3 lata temu. Super!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:40
ble
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:40
bla
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:40
po co mu oczy zaslaniaja wszyscy wiedza ze to miroslaw naturalny maz szurnietej joanny dopiero teraz wpadli na to ze on sie zajmuje takimi sprawami?? przeciez to od dawna bylo wiadome a te durne dziewczyny godzily sie na to jeszcze trzeba przyjrzec sie temu z warkoczykiem czarkowi bonczykowi on taki sam jak naturalny
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:40
mirosław NATURALNY tak koles ma na nazwisko, ta laska to jego żona joanna Naturalny
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:40
Panią(chyba żonę) pmiętam też z "nauki jazdy" na TVN-ie :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:40
ble
ble
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:41
mirosław NATURALNY tak koles ma na nazwisko, ta laska to jego żona joanna Naturalny
chyba Sztuczny
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:42
ja tez daje du.py za kasiore,a mam 15 lat
No i tak ma być!
a ja mam 13
Grzeczne dziewczynki.Trzeba sie uczyc pracowac i uczciwie zarabiac.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:42
ble
ble
ble
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:42
ja tez daje du.py za kasiore,a mam 15 lat
No i tak ma być!
a ja mam 13
Grzeczne dziewczynki.Trzeba sie uczyc pracowac i uczciwie zarabiac.
wlasnie tak nas mamusia uczy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:44
bla
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:44
Co za przyklad zgodnego polskiego malzenstwa.No prosze i tak tez mozna...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:46
a to smiec!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:46
on sprzedawał małolaty więc my go oddajmy w promocji do celi z pedałami
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:47
NATURALNY Mirek.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:48
one (te kandydatki na hostessy ) to super kretynki, cóż my też mamy tego przedsmak w topie :)) rajfura "rura" Krupa doje nam pogląd na proceder :) nie kazda moze być Mirellą :))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:49
Zgadza się.
Panią(chyba żonę) pmiętam też z "nauki jazdy" na TVN-ie :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:49
Na szubienice z tym debilem a potem do szamba
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:50
NATURALNY heheheh
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:51
tylko czy nadal Joanna jest żoną Naturalnego?Zdjęcie daliście,tak jakby była wspólniczką,a nie wiadomo
Odpowiedz
1 0
zgłoś
hayami 11.10.2011 12:53
Ta blondi była mega kretynką ale wiedziała co i za ile, TVN ją promował w programie o nauce jazdy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.10.2011 12:54
O Naturalny i jego blond przygłupia żonka!!!!Takiej kretynki świat nie widział!!!