Piątek 14.10.2011

Wojewódzki NIE CIERPI Janosz ("Jest pamiętliwy")

Alicja Janosz Kuba Wojewódzki

Wojewódzki NIE CIERPI Janosz (

Ich wzajemna niechęć datuje się jeszcze od czasów pierwszej edycji Idola. Alicja Janosz, ówczesna zwyciężczyni bardzo naraziła się pełniącemu obowiązki jurora Kubie Wojewódzkiemu, czego do tej pory nie może jej zapomnieć.

Wojewódzki jest pamiętliwy - mówi w rozmowie z tygodnikiem Na żywo jego znajomy. Ma żal do Janosz, że w 2003 roku upokorzyła go podczas międzynarodowej edycji Idola. Młoda gwiazdka oświadczyła na wizji, że go nienawidzi. Kuba po raz pierwszy w życiu zapomniał języka w gębie.

Zaboleć musiało go tym bardziej, że właśnie wtedy budował swoją obecną pozycję w mediach. Oczywiście przyszedł czas na rewanż. Kiedy marząca o powrocie na scenę piosenkarka wydała nowy album, pomyślała, że pomoc Wojewódzkiego bardzo by się jej obecnie przydała. Podobno schowała dumę do kieszeni i poprosiła go, by ją zaprosił do swojego programu.

Był taki pomysł - przyznaje niechętnie menedżer Janosz, nie wspomina jednak, czy doszło do jakiejkolwiek rozmowy i czy Kuba z rozmysłem zignorował prośbę Ali.

Jak sądzicie, czy Janosz ma szansę wrócić po latach do show biznesu? Życzycie jej powodzenia?

Wojewódzki NIE CIERPI Janosz (Wojewódzki NIE CIERPI Janosz (

Komentarze (1180)

Oglądasz 931-960 z 1180
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:30
Ale z niej paskuda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:32
głupia była
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:34
ma za duze buty jak i wogole jest do d.....y
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:35
Ech teraz takich jak Janosz są tysiące biorąc pod uwagę wszystkie te muzyczne programy dosłownie tysiące a w większości są lepsi od Ali.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:38
Wrocic ? Kiedy byla? kto to taki ? Chyba jej marnie sie powodzi bo pozuje w pozyczonych butach...przeciez by sobie chyba nie kupila 2 numery za duze ???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:40
Ech teraz takich jak Janosz są tysiące biorąc pod uwagę wszystkie te muzyczne programy dosłownie tysiące a w większości są lepsi od Ali.
Jajecznicy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:43
]
a co ma jej kariera wspolnego z kuba
wiele ,wygrała u nas Idola i była reprezentantka na miedzynarodowej edycji , zaden juror nie gnebił reprezentanta swojego kraju a Kubus postanowił popisac sie przed swoim guru Simonem jaki to to on ostry ,zjechał ja ,jego zjechał Simon a Ala powiedziałą ze go nienawidzi ,no to jako ze wtedy cos znaczył zablokował jej w kraju co tylko mógł ,nigdy potem nie dałam się nabrac na jego dystans do siebie
a to msciwy staruch
wpiszcei sobie na you tube- Janosz world opinie jurorów -,niestety chyba nie ma tam jak Simon zjechał Kub
zrobiła wtedy dokładnie to co on robi ,halo Kuba gdzie twój dystans do siebie?? hahahaha
Simona oglądałam w wersji amerykańskiej idola....i naprawdę mam do niego wielki szacun...facet jest obiektywny......a najlepsze jest to,że liczą się z jego zdaniem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:44
Ech teraz takich jak Janosz są tysiące biorąc pod uwagę wszystkie te muzyczne programy dosłownie tysiące a w większości są lepsi od Ali.
ale wtedy była najlepsza i Kuba to zniszczył ,była na miedzynarodowym idolu ,Kuba tam był zeby ją popierac a zrobił odwrotnie ,myslał ze to nigdy nie wyjdzie ale sie przeliczył ,jest nagranie ,i ludzie którzy pamietaja jak go zjechał Simon
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:45
nic do niej nie mam, ale za każdym razem gdy widze jakieś zdjęcie z nią do głowy nasuwa mi się tylko jedno skojarzenie : mupet
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:48
i... JAJECZNICA!!! hahahahah
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:49
o siodmej piec zbierz sie i pedz i jajecznica...hahaha dobreee
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:49
CIEKAWA JESTEM..CZY ELA ZAPĘDOWSKA NIE PLUJE SOBIE W BRODĘ?....PRZECIEŻ TO ONA TAK WALCZYŁA O JANOSZ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:51
fiut mnie swedzi!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:56
ale buty, chyba 2 rozmiary za duuze!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:57
paskudna jest - taka stara malenka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 20:59
Alusia ma za duże buty... a po jej wyrazie twarzy widać jak by sie bawiła w dorosłość. To cały czas ta sama niewyrośnięta nastolatka.. ja nie widze w niej żadnej zmiany.... nie ma szans sie wybic.... tacy jak ona wracaja na chwile i znowu ponoszą porazke i znikaja... tak jak uczestnicy reality show..:P pewnie skonczy w telezakupach mango:P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 21:00
za wielkie szczewiki heh
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 21:02
ma chyba da duże buty XD hehe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 21:04
]
a co ma jej kariera wspolnego z kuba
wiele ,wygrała u nas Idola i była reprezentantka na miedzynarodowej edycji , zaden juror nie gnebił reprezentanta swojego kraju a Kubus postanowił popisac sie przed swoim guru Simonem jaki to to on ostry ,zjechał ja ,jego zjechał Simon a Ala powiedziałą ze go nienawidzi ,no to jako ze wtedy cos znaczył zablokował jej w kraju co tylko mógł ,nigdy potem nie dałam się nabrac na jego dystans do siebie
a to msciwy staruch
wpiszcei sobie na you tube- Janosz world opinie jurorów -,niestety chyba nie ma tam jak Simon zjechał Kub
zrobiła wtedy dokładnie to co on robi ,halo Kuba gdzie twój dystans do siebie?? hahahaha
Simona oglądałam w wersji amerykańskiej idola....i naprawdę mam do niego wielki szacun...facet jest obiektywny......a najlepsze jest to,że liczą się z jego zdaniem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 21:05
Ech teraz takich jak Janosz są tysiące biorąc pod uwagę wszystkie te muzyczne programy dosłownie tysiące a w większości są lepsi od Ali.
ale wtedy była najlepsza i Kuba to zniszczył ,była na miedzynarodowym idolu ,Kuba tam był zeby ją popierac a zrobił odwrotnie ,myslał ze to nigdy nie wyjdzie ale sie przeliczył ,jest nagranie ,i ludzie którzy pamietaja jak go zjechał Simon
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 21:09
jak ja jej nie cierpie... wróci tak jak wtedy z jajecznicą na śniadanie hahaha...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 21:11
hehe troszke ma za duże buty:) Nic się nie zmieniła
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 21:14
Co wy ciagle z tym inteligentny ? Przeciez to skonczony idiota !
Ma obcykana podworkowa bajerke i kilka schematow rozbudowanej wypowiedzi, ktore powiela w nieskonczonosc a do tego mentalnosc rozpuszczonego, wrednego bachora, ktory robi sobie jaja ze wszystkiego dookola i kpi z ludzi, bo uwaza, ze ma super znajomosci i nikt go nie ruszy. Ale gnojek w koncu sie przeliczy i ktoregos dnia obudzi sie przywiazany za jaja do latarni na moscie Poniatowskiego, posrod tlumow rozbawionej gaw*iedzi i fotoreporterow.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 21:16
Nie życzę. Do teraz mam w uszach Janosz ktora zbudziła się o 7.05 i wpieprzyła jajecznice
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 21:18
Kuba woli Kamela.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2011 21:18
Ech teraz takich jak Janosz są tysiące biorąc pod uwagę wszystkie te muzyczne programy dosłownie tysiące a w większości są lepsi od Ali.
ale wtedy była najlepsza i Kuba to zniszczył ,była na miedzynarodowym idolu ,Kuba tam był zeby ją popierac a zrobił odwrotnie ,myslał ze to nigdy nie wyjdzie ale sie przeliczył ,jest nagranie ,i ludzie którzy pamietaja jak go zjechał Simon
Bo cyniczny hipokryta jechal na swiatowego Idola zeby promowac SIEBIE a nie jakas tam Janosz, co robi zreszta do dnia dzisiejszego. Kliniczny przypadek megalomanii.
Odpowiedz