Niedziela 16.10.2011

Banderas: "W Hollywood mamy opinię dziwaków"

Antonio Banderas

Banderas:

Antonio Banderas wyraźnie odżył, odkąd zagrał w najnowszym filmie Almodovara i ostatnio coraz częściej udziela wywiadów. Aktor chętnie opowiada o swoim małżeństwie z Melanie Griffith, które obecnie należy do jednych z ostatnich długotrwałych związków w Hollywood. W rozmowie z dziennikarzami Banderas wypowiedział się na temat swoich rówieśników, którzy seryjnie zdradzają żony. Wyznał, że po 15 latach razem nie uprawiają seksu już tak często, ale za to jest on znacznie bardziej udany:

Staramy się nie popadać w rutynę. Uważamy, że nie musimy powtarzać naszych zachowań z początku związku. Wielu osobom się wydaje, że jak nie czują motylków w brzuchu i nie kochają się pięć razy dziennie, to miłość się skończyła. To bardzo kuszące, aby związek był cały czas taki sam, jak był przez pierwsze sześć miesięcy. Trzeba się jednak otworzyć na nowe doznania i ewolucję uczuć.


To prawda, że w Hollywood mamy opinię dziwaków - dodał. Jesteśmy od 15 lat małżeństwem. Posiadanie rodziny bardzo pomaga w pielęgnowaniu miłości. Moja praca to moja praca, dzieci są największym osiągnięciem.


Młodsze pokolenia aktorów powinny słuchać Banderasa, to może przestaną się masowo rozwodzić po dwóch latach małżeństwa... ;)

Banderas:

Komentarze (237)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 08:53
jak popiję mleka to mnie wzdyma
To pij wodę :-)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 08:54
normalny facet za to go cennimy nie ma rabit habit..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 08:57
banderas wzorem! w koncu ktos cos madrze o milosci i malzenstwie, bo seks to TYLKO DODATEK
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 08:57
dla mnie jeden z lepszych aktorów :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:01
ANTONIO JEST MADRY I DOBRZE WYCHOWANY A TE NASZE KOGUCIKI TO ZERO WYCHOWANIA PRZEZ MATKE.TERAZ TE FACE3TY NIE MAJA ZA GROSZ SZACYNKU DO ZON!!! A ANTONIO WIDAC KLASA!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:03
autor: gość

jak popiję mleka to mnie wzdyma

PIpij sodke.1 łyzeczka rozpuszczona na pół szklanki.rewela. soda jest najlepsza.autopsja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:04
boze,zeby nasi chopcy radarowcy byli tacy mądrzy.no coż,niestety oleju sie nie naleje do tempych głow!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:07
jestem pod wrażeniem wypowiedzi Banderasa,niestety mało jest panów ,którzy tak uważają.Kibicuję im mocno.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:08
no i niech sobie zyja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:12
cudowny facet
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:13
No i dlatego go bardzo szanuję
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:14
jak popiję mleka to mnie wzdyma
tzn. że masz wrażliwość na laktozę. kupuj mleko o obniżonej zawartości laktozy - są już takie w sklepach.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:14
ZAWSZE TO ONA WYGLADALA Z NIM JAK MAMUSIA Z SYNKIEM A TERAZ TO NIESTETY WYGLADAJA JEDNAKOWO STARO----SZKODA BO BANDERAS BYL TAKIE CIACHO I TAK SZYBKO SIE ZESTARAL-----
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:17
napewno ma problem z sexem,skoro trzyma sie uzaleznionej brzydkiej Melanii
twój ojciec też ma? zobacz jak wygląda twoja matka - jak stara torba
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:21
On nic nie musi. Taki facet-przystojny, inteligentny i kasiasty- nie potrzebuje otaczac sie wianuszkiem dlugonogich lasek i zmieniac kochanki jak rekawiczki. Jest swiadomy swojej wartosci i spelniony, dlatego jest z kobieta, ktora kocha, a nie z taka, ktora bedzie ozdoba do garnituru.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:28
aż miło popatrzeć!!! Super para!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:36
napewno ma problem z sexem,skoro trzyma sie uzaleznionej brzydkiej Melanii
ależ dziwnie myślisz...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:38
przystojniak na maksa i mega inteligent. Chce takiego mądrego męża wszyscy faceci w polsce to tępaki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:39
Sek w tym, ze Banderas sam sie rozwiodl po trzech lachatach malzenstwa z hiszpanka, kiedy byl mlodym aktorem!!! Pierwsza zone zdradzil wlasnie z Melanie i to dla niej sie rozwiodl. Caly swiat o tym pisal..................... a Melanie potem cpala, chlala i robila kolejne operacje plastyczne..........
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:40
ładna para ale melanie to straszna suka
czyzbys ja znal(a)osobiscie ,bo wypowiadanie takich opini na temat ludzi ktorych sie zna tylko z mediow,swiadczy o twojej glupocie niskim pozomie ,w co tak naprawde nie watpie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:40
GRATULACJE !!!!!!!!! Rozumiem Go :) Jak zyje sie dla dzieci to malzenstwo jest udane. Wszystkie romanze, milostki itd to guzik warte. Pozniej jest tylko rozczarowanie. DZIECI TO NAJLEPSZY POWOD MILOSCI!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:41
GRATULACJE !!!!!!!!! Rozumiem Go :) Jak zyje sie dla dzieci to malzenstwo jest udane. Wszystkie romanze, milostki itd to guzik warte. Pozniej jest tylko rozczarowanie. DZIECI TO NAJLEPSZY POWOD MILOSCI!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ja to ja 16.10.2011 09:42
czlowiek z zasadami po prostu.z geby d..py nie robi.a teraz jest moga na wolne zwiaski,jak ci sie nie podoba to odchodzisz,po co slub itp. jak s..ki z psami na tzw. kocia lape,albo malzenstwo zmuszone,bo dzieciak w drodze. i ci ludzie deklaruja wartosci i zasady zyciowe.....blazny!robia cyrk z wlasnego zycia,a zdrada?takiego goscia powinno sie kastrowac.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:46
Ale schudla, wow!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:51
respect
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:52
antonio rzadzisz jestes the best wiecej tkich chlopow na ziemi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 09:55
jedno drugiemu nie zazdrości kariery, wspierają sie wzajemie - oto sekret udanego związku: twój sukces - moim sukcesem. To wspaniali, mądrzy ludzie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 10:00
Fajna para. Swietne malzenstwo i madrzy ludzie. Wiedza, ze RODZINA to najcenniejsza rzecz w zyciu czlowieka. Warto o nia dbac i o nia walczyc.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.10.2011 10:02
On nic nie musi. Taki facet-przystojny, inteligentny i kasiasty- nie potrzebuje otaczac sie wianuszkiem dlugonogich lasek i zmieniac kochanki jak rekawiczki. Jest swiadomy swojej wartosci i spelniony, dlatego jest z kobieta, ktora kocha, a nie z taka, ktora bedzie ozdoba do garnituru.
Racja. Wystarczy popatrzec tylko na takiego Charliego Sheena. Alkoholik, cpun, zupelnie mu odbilo. Kasa go zniszczyla.
Odpowiedz