Poniedziałek 17.10.2011

Korwin o gejach w show biznesie: "OKŁAMUJĄ DLA KASY!"

Karolina Korwin-Piotrowska Zachary Quinto

Korwin o gejach w show biznesie:
Jedną z najważniejszych informacji w amerykańskich mediach jest dzisiaj deklaracja młodego aktora, Zachary'ego Quinto, który wyznał w wywiadzie, że jest gejem. Znany przede wszystkim z nowej wersji Star Treka oraz serialu Herosi, postanowił rozwiać wątpliwości dotyczące jego orientacji seksualnej i w rozmowie z New York Magazine potwierdził, że jest homoseksualistą.

Fakt ten na swoim profilu na Facebooku skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska, która, o czym może nie wszyscy pamiętają, zanim została celebrytką, była krytyczką filmową. Jak wyznała jurorka Top Model, czeka na moment, kiedy kilku polskich gwiazdorów zdobędzie się na taki krok i powie otwarcie o swojej seksualności i przestanie "żyć w kłamstwie":

Ciekawe, czy w Polsce doczekamy się kolejnych coming outów? Na przykład w szołbizie, gdzie tajemnica poliszynela jest to, kto jest gejem a kto nie... - napisała. Chyba to lepsze, niż życie w ciągłym strachu, że sie wyda i kłamstwie? Okłamywanie siebie i innych dla kasy, kariery, a przy okazji zatruwanie sobie życia. I innym też.

Jak myślicie, kogo ma na myśli? Macie swoje typy? 

Korwin o gejach w show biznesie: Korwin o gejach w show biznesie:

Komentarze (853)

Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 17.10.2011 16:54
łukasz zagrobelny - pewniak ;)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.10.2011 16:54
A od kiedy ktokolwiek ma obowiązek publicznego wypowiadania się na temat swojej seksualności?
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 17.10.2011 16:56
durczok
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.10.2011 17:00
Co komu do tego jaką ktoś ma orientację seksualną?Takie wyznanie jest osobistą sprawą i nikt nie powinien się do tego mieszać a już z pewnością nie największa polska plotkara Korwin-Piotrowska.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:06
Filip Bobek - jest fantastycznym aktorem !
współczuję ci
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:06
KORWIN PIOTROWSKA a TRY już SPAŁAŚ z CHŁOPEM bo taka jesteś sfrustrowana.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:06
Korwin jest sama jak gej
ahahahaha!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:07
Damięcki, ale to żadna tajemnica

Może Mroczki walą się nawzajem?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.10.2011 17:07
no i naczelny powiatowy wojewodzki
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:12
tylko miotly jej brakuje,
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:12
miszczyk,stad tyle ich w tv,
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:15
lepeij niech idą do spowiedzi i ona też, jędza z łysej góry, apage satane
- do spowiedzi,do klera geja niech ida,najlepiej ich rozgrzeszy
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:17
kammel piasek ibisz
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:17
Mrozu, gdzieś było na 100%
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 17.10.2011 17:18
jarosław kłamczyński rzecz jasna facet po sześćdziesiatce i tylko ma kota
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 17.10.2011 17:19
wokal z kombi GRZESIEK SKAWINSKI -byl tez z piaskiem,ktorys z nich to mowil w wywiadzie,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:21
ych ! szkoda ze on jest gejem ;/
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.10.2011 17:22
wydaje się ze nie powinno wchodzić z butami w czyjeś życie osobiste skoro nie mówią to ich sprawa nikomu nic do tego szczególnie osobą trzecim.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.10.2011 17:23
A CO ONA JEST ZDOLNA ZROBIC DLA PIENIĘDZY,CHYBA WSZYTKO.NIE MA SZACONKU DLA NIKOGO I DLA NICZEGO.CO TO JA OBCHODZI KTO Z KIM SPI.GLUPIA ,WALNIETA BABA,W JAKI SPOSOB ONA W TOP MODEL SIE ZNALAZLA? STRASZYDLO JEDNO.TERAZ TO ONA TYLKO BEDZIE SIE KOJARZYC Z SARA MAY,2 GLUPIE IDIOTKI,CO RYJEM CHCA SZUMU SIEBIE NAROBIC ZEBY KASE ZBIJAC.OBOJETNIE KAROLINO W CO SIE UBIERZESZ TO I TAK SZPETNIE WYGLADASZ PRZY CZYM JESTES KOMPLETNIE GLUPIA OSOBĄ.ZAL MI CIE,BO WIDOCZNIE JESTES AZ TAK SFRUSTROWANA OSOBA ZE JUZ CI SIE W GLOWIE POPRZESTAWIALO.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.10.2011 17:23
wydaje się ze nie powinno wchodzić z butami w czyjeś życie osobiste skoro nie mówią to ich sprawa nikomu nic do tego szczególnie osobą trzecim.
nie chce wiedzieć!!!!!!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.10.2011 17:23
miszczyk,stad tyle ich w tv,
aaaa,jaaaa, to by cos tlumaczylo,same cioty w tvn,wolus, tyszka, kozyra,bobek.kubus,pirog, pajacykow,itd.,ma inna stacja wiecej "kochajacych inaczej"?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:25
A CO ONA JEST ZDOLNA ZROBIC DLA PIENIĘDZY,CHYBA WSZYTKO.NIE MA SZACONKU DLA NIKOGO I DLA NICZEGO.CO TO JA OBCHODZI KTO Z KIM SPI.GLUPIA ,WALNIETA BABA,W JAKI SPOSOB ONA W TOP MODEL SIE ZNALAZLA? STRASZYDLO JEDNO.TERAZ TO ONA TYLKO BEDZIE SIE KOJARZYC Z SARA MAY,2 GLUPIE IDIOTKI,CO RYJEM CHCA SZUMU SIEBIE NAROBIC ZEBY KASE ZBIJAC.OBOJETNIE KAROLINO W CO SIE UBIERZESZ TO I TAK SZPETNIE WYGLADASZ PRZY CZYM JESTES KOMPLETNIE GLUPIA OSOBĄ.ZAL MI CIE,BO WIDOCZNIE JESTES AZ TAK SFRUSTROWANA OSOBA ZE JUZ CI SIE W GLOWIE POPRZESTAWIALO.
PODEJRZEWAM ŻE JEST LIZBĄ.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:26
jarosław kłamczyński rzecz jasna facet po sześćdziesiatce i tylko ma kota
CZY KOTKĘ?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:27
mnie i piaska:):):) Piasek sie nie rpzyznal otwarcie:)
a ona sama pewnie ejst lesbijka:) HIPOKRYTKA:")
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:27
piasek jest gejem to wszyscy wiedzą, kacper kuszewski i stefan meller z m jak miłość też to dlatego koroniewska z takim obrzydzeniem całowała swojego "męża" :D
to sa potwierdzone wiadomości jakby co :) od kogoś z telewizji
możecie o tym pisać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.10.2011 17:30
wybraliście Tuska to macie patologie
i jeszcze palikota... żal!
a co do orientacji........... co cie to obchodzi potworo kto ma jaka orientacje? jakies kompleksy leczysz? straszydlo..
Odpowiedz