Wtorek 25.10.2011

"Nie widzę powodu, żeby się żenić!"

Piotr Gąsowski Anna Głogowska

Chociaż Piotr Gąsowski i tancerka Anna Głogowska są parą od 5 lat, nie planują na razie zmian w swoim życiu. Do wychowywania wspólnej córeczki, 4-letniej Julii dokument z Urzędu Stanu Cywilnego nie jest im potrzebny. Głogowska regularnie dementuje plotki o tym, że ona i Gąs wzięli ślub.

Nie jestem Gąsowska - sprostowała niedawno. Nie wzięliśmy ślubu. Na razie nie jest nam potrzebny.

Gąsowski idzie nawet o krok dalej, bo zapewnia, że w ogóle  nie zamierza się żenić. Nigdy.

Czy ja się kiedyś ożenię? - pyta retorycznie w rozmowie z Super Expressem. Nie widzę powodu.

To w jego przypadku akurat nic nowego. Również w czasie związku z Hanną Śleszyńską, z którą ma syna, obecnie 16-letniego Kubę, nie widział powodu, by zmieniać stan cywilny. I wtedy też wszyscy myśleli, że on i Śleszyńska są małżeństwem. Wtedy ten model partnerstwa się sprawdził. Mimo że aktorska para nie jest już razem, pozostali przyjaciółmi.

Łączy nas dziecko i praca - mówi Gąsowski. Sprawy prywatne i służbowe wciąż nam się mieszają.

Najwyraźniej postanowił ten sprawdzony model powtórzyć także w kolejnym związku. Ciężko jednak odgadnąć, czy jego obecnej partnerce obecny układ wydaje się tak idealny, jak lubi zapewniać w mediach. W 13. edycji Tańca z gwiazdami zachowuje się tak, jakby miała do Gąsa jednak jakiś żal.

Myślicie, że to ich wspólna decyzja? A może to on chce mieć zawsze możliwość odejścia?   

Komentarze (416)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:44
ha ha, coraz bardziej robi się podobny do Jacykowa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:45
Szkoda Ani dla niego.Stary playboy.Powinien dziękować Bogu,że spotkał taką dziewczynę i zalegalizować związek.A nie zwodzić.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:46
Ta kobieta jest mega żałosna. W mediach żali się , że nie jest zoną, chociaż chciałby i jeszcze opowiada, jak to jej imponuje środowisko jej faceta, oraz, że jeździła za nim, by go oglądać w czasie wyjazdowych występów. jest po prostu żałosna. dlatego gość nią pomiata. Nie chodzi tylko o ślub, ale o całokształt. Teraz facet może odejść w każdej chwili i nic nie zrobi. a jednak ślub daje kobiecie poczucie przynależności, poczucie bezpieczeństwa finansowego i zabezpieczenia dziecka. Głup[ia , że o tym nie myśli.
Wystarczy,ze on mysli......he...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:46
ehh szkoda sie wypowiadac... trele morele
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:49
zgadzam sie z tym, po co robic coś co równie dobrze póxniej można zniszczyc a i boli jeszcze bardziej. Moi rodzice rozeszli się..moze dlatego bałabym sie wziac slub...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:49
ha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:49
Stary oblech! Powinien się cieszyć, że w ogóle ona by rozważyła możliwość ślubu z nim. Powinna kopnąć starego capa w tłuste du...sko! Niech umiera samotnie! Ona może nie jest najpiękniejsza na twarzy ale za to jak tańczy! I jest bardzo sympatyczna. Co ona w ogóle w nim zobaczyła?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:50
Wyglądają jak tatuś z córką, żałosne.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:50
Jak im tak dobrze niech zyją szczęśliwie. Tysiące par bez ślubu żyje lepiej niż ci pobłogosławieni przez klechę. Ślub nie daje gwarancji, że będą żyli szczęśliwie i zgodnie do końca swego życia razem.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:51
Panie Piotrze, ma pan super kobietę , ładna z Was para-proszę Ją szanować
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:51
A CO WAS WSZYSTKICH TO OBCHODZI NIE ZAPOMINAJCIE ZE TO ICH ZYCIE.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:52
"Przyjazd Jacka Pajacego z Ameryki".

Dnia pewnego pieknego
Przyjechał do nas listonosz
I przyniósł nam telegram
Nie wiadomo skąd
A w tym telegrami stało
"Przyjeżdżam niedługo tutaj"
I podpis jak na tacy
"Jacek Pajacy"

Ref: Jacek Pajacy, Jacek Pajacy
Tam zwany Dżekiem a u nas Pajacym
Jacek Pajacy, Jacek Pajacy
Witamy go, witamy go, i KOMBAJN-HO!

Dawno temu ruszył w świat
I do Ameryki trafił
Tam z całego serca chciał
Zostać wszystkorobem
Więc do szkoły wszystkorobów
Zapisał się w stanie Kansas
Potem poszedł do pracy
Jacek Pajacy

Lecz nieharnie było mu
I nie masno w Ameryce
I chciał se juz powrócić
W ojczyste se strony
Więc na samolot bilet
Nabył w biurze hum lotniczym
Potem w pociąg wsiadł wak-hum!
I przyjechał tu.
to piosenka szpaka?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:52
on i ślub
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:53
A CO WAS WSZYSTKICH TO OBCHODZI NIE ZAPOMINAJCIE ZE TO ICH ZYCIE.
o którym opowiadają w gazetkach!!! Mam prawo to krytykować!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:53
Pudelku. Czy ta para Ci przeszkadza? Widocznie tak im lepiej, może są powody dla których nie biora ślubu. Myślę, że to ich prywatna sprawa.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:54
A CO WAS WSZYSTKICH TO OBCHODZI NIE ZAPOMINAJCIE ZE TO ICH ZYCIE.
a tu sa komenty i piszemy.........
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:54
JEJ NA PEWNO ZALEŻY...hahah
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:55
To stary cap i jemu juz nie zalezy na slubach...............
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:55
w jego przypadku nic mnie już chyba nie zdziwi bo ten 100% egoista taki właśnie jest a dla dzieci którym unormowany status jest niezbędny w jego życiu nie ma miejsca
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:56
Ja bym go nie chciala............
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:56
A czy papierek coś zmieni? Jeżeli jest Im z tym dobrze to ich sprawa i nie wypada nawet tego roztrząsać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:57
w jego przypadku nic mnie już chyba nie zdziwi bo ten 100% egoista taki właśnie jest a dla dzieci którym unormowany status jest niezbędny w jego życiu nie ma miejsca
Mogla sie zabezpieczyc!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 11:59
Gdyby bardzo kochal to nie bylby to zaden problem.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
la ninja 25.10.2011 12:00
Jesli taka decyzja pozwala mu byc dobrym partnerem to po co sie zenic?? Malo to takich, co po roku sie rozwodza_ Nawet wsrod celebrtyow jest wiele takich osob jak na przyklad Damiecki. Padlu nie powiesz mi, ze jestes klerykalny i pochwalasz tylko koscielne zwiazki pani i pana + dzieci.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 12:00
strach i wygoda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 12:01
KONWALIE!!!! - kocham :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 12:02
W życiu prywatnym z Gosa jest kawał ch... Mieszka osobno, męczy go córka i jej płacz. Zdziwaczał facet.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.10.2011 12:03
omg! co ona w nim widzi? chyba tylko wypchany portfel!
Odpowiedz