Niedziela 06.11.2011

Kora: "Lansuję i pokazuję ludziom swój gust"

Kora Jackowska Must be the music Kora

Kora: Agencja FORUM

Druga edycja Must Be The Music powoli zbliża się do finału, a dopiero teraz Kora Jackowska wyznała dlaczego postanowiła zasiąść w jury muzycznego show. Jak zawsze skromnie wokalistka Mannamu podkreśliła w wywiadzie, że to ona jest największą gwiazdą sędziowskiego składu.

Ja mam swoje zdanie. Lansuję i pokazuję ludziom swój gust - powiedziała znana z ciętych wypowiedzi Kora. Następnie dodała, że podpisując kontrakt na udział w programie nie wiedziała kim są pozostali jurorzy. Po raz pierwszy usłyszała nazwisko Zapendowskiej, Sztaby i Łoza.

Nikogo z nich nie znałam. O Adamie Sztabie nic, o Elżbiecie Zapendowskiej nic - wylicza Kora. Nie wiedziałam kim oni są. O tym, kim jest Łozo dowiedziałam się, jak Kamil włączył mi muzykę zespołu Afromental. Tak że nie za bardzo wiedziałam, z kim mam do czynienia... Ale oni wszyscy wiedzieli, kim ja jestem...

Cieszycie się, że Kora łaskawie zgodziła się zaprezentować Wam swój gust? ;)

Kora: Agencja FORUM

Komentarze (810)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:00
masakra ;p nie lubię jej ! miała tyle operacji i niby myśli że jest piękna... a jest obleśna;p po za tym głupia i wredna.... a jej ostatnia piosenka ping pong co to ma w ogóle być ?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:01
mam 22 lat kojarzę ją i znam jej piosenki, kojarzę Łoza, Zapendowską i Sztabę, ale po tej wypowiedzi budzi we mnie odrazę, nie wieżę że ich nie znała wcześniej .. chciała z siebie zrobić większą gwiazdę od pozostałych jurorów.. ta wypowiedz to jej sposób na lans.. nie uważam żeby była bardziej znana od pozostałych ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:01
coz, to torche tak jakby amerykanin cieszyl sie ze jest najwazniejszym czlowiekiem na ziemi ...tylko dlatego ze nie wie ze istnieja takie kraje jak Polska, Wegry, Holandia, Wlochy- i bylby jeszcze z tego dumny;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:02
Pani Koro bardzo nie ładnie... brak skromności !!! do nieba raczej Pani NIE TRAFI!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:02
moja mama juą kojarzy, a ja nie...tylko z tego show
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:04
tak ciesze sie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:04
mysle ze kazde pokolenie mialoby inne zdanie na ten temat, nasze babcie znaja kore, ich wnuki Loza, a wszyscy znają Zapendowską:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:05
A lansuj sobie,co chcesz,stara prukwo!Tylko schowaj te obrzydliwie krótkie zęby z "mydłem".Wyglądasz ,jak słaba podróba Lagerfelda..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:05
dajcie spokój znała, to sposob aby byc kontrowersyjnym;) ludzie oni zarabiaja wlasnie na tkim podgrzewaniu atmosfery, bo jak jestes miałki to nie istniejesz, a wy sie tu podniecacie;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:05
stara kupa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:06
Gówniarze, to naprawdę gwiazda. A że się starzeje, to co tylko ona ...! Pogadamy za 30 lat.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:07
jasne..pewnie jak rano wstaje i patrzy na swoją twarz bez makijażu to też nie wie kim jest
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 06.11.2011 13:07
Powinna trafić do programu Kuby Wojewódzkiego... on by ją uświadomił!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:08
głupia raszlpa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:09
uwielbiam ją, po prostu uwielbiam. moim zdaniem swietnie się prezentuje, jak na swoje lata, a co najwazniejsze widac, ze jest inteligentna. nie musi nic nikomu udowadniac, to widac od razu. i co by on niej nie mowic, zrobila karierę. każdy wie kto to Kora i każdy wie co to Maanam. I każdy wiedział nawet przed must be the music. To ona lansuje ten program, a nie program ją!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:10
ma jedzenie między zębami ( miedzy II a III ). fuuuj
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:12
Nie lubię jej, jako osoby. Mogę jej słuchać, ale nie mogę na nią patrzeć, nie lubię wywiadów z nią, ani tego jej wygórowanego ego :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:12
Sory ale nie wierzę, że nie wiedziała kto to Zapendowska! Że Łoza nie znała, to kumam, że Sztaby - no w to jeszcze też mogę uwierzyć. Niech nie ściemnia i na siłę nie próbuje wypromować się na największą gwiazdę show!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:17
To,że nie zna tak sławnych nazwisk to źle świadczy o niej.Sama sobie wystawiła opinię.Żenada
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:18
czuję się wręcz porażony łaskawością Jej Wysokości... jakże wspaniale móc doświadczać uniesień jej przepalonego trawką, a pewnie też zżartego innymi specyfikami od Kamila, intelektu, doświadczać jej kompletnego bezguścia, rozkoszować się jej brakiem orientacji w jakimkolwiek temacie..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:18
głupia stara torba
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:18
stara prukwa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:18
A ja uwielbiam Korę, jest jedyna w swoim rodzaju
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:19
Co z niej za gwiazda?Zaden przyklad do nasladowania !
popieram
ja też
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:19
o Boże! stara zadufana egoistyczna baba. Lepiej niech schowa sie ze swoim gustem . wstyd. Nie zna nazwisk znanych ludzi bo zapatrzona w siebie stara pudernica bez talentu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:21
dziwne ma te zęby. To chyba sztuczny cały garnitur
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:21
wiesz co CORA ty wogóle się nie pokazuj bo wstyd i pomyśla że POLKI sa tak ochydne i głupie kobito masz juz ze 100 lat tak na tym zdjęciu wyglądasz i jaki GUST totalne BEZGUŚCIE a chamka i obraża młodych zdolnych ludzi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:21
wiesz co CORA ty wogóle się nie pokazuj bo wstyd i pomyśla że POLKI sa tak ochydne i głupie kobito masz juz ze 100 lat tak na tym zdjęciu wyglądasz i jaki GUST totalne BEZGUŚCIE a chamka i obraża młodych zdolnych ludzi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:22
żabie sflaczałe i rozmażdżone wary
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.11.2011 13:22
Gdyby -powiedzmy -matematyk nie słyszał o Zapendowskiej czy Sztabie-ok. Ale muzyk!?- pokazała ,że jest ignorantką!