Poniedziałek 07.11.2011

Marina w... majtkach? (ZDJĘCIA)

Marina Łuczenko

Marina w... majtkach? (ZDJĘCIA)

Podczas współpracy z Mają Sablewską częściej pisano o kreacjach Mariny, która ostro promowała się na salonach, niż o jej "osiągnięciach" muzycznych. Po głośnym zerwaniu współpracy piosenkarka zadeklarowała, że zamierza skupić się na nagrywaniu płyty i unikać imprez. Faktycznie rzadziej pojawiała się na czerwonym dywanie i więcej czasu spędzała w studio. W końcu wydała album, o którym marzyła.

Na premierę krążka HardBeat, która odbyła się w sobotę, Marina wybrała seledynowe "spodenki", przypominające babcine majtki. Dobrała do tego odblaskową, prześwitującą bluzkę i morelową marynarkę. Wyglądała seksownie?

Zobaczcie, jak to wyglądało na żywo:

Marina w... majtkach? (ZDJĘCIA)Marina w... majtkach? (ZDJĘCIA)Marina w... majtkach? (ZDJĘCIA)Marina w... majtkach? (ZDJĘCIA)Marina w... majtkach? (ZDJĘCIA)Marina w... majtkach? (ZDJĘCIA)Marina w... majtkach? (ZDJĘCIA)

Komentarze (789)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 789
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 07.11.2011 01:23
no cóż ... wygląda jak by popuszczała w majty
Odpowiedz
5 4
zgłoś
gość 07.11.2011 01:23
przecież to jeszcze dziecko, dziewczyna, nie kobieta... w tym wieku dotykać dna i nie wiedzieć co to godnośc i poczucie wstydu...
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 07.11.2011 01:23
Marina to mloda sliczna dziewczyna!!! A ciechanowska blachara to jej moze buty czyscic:-)))))))))))))
1- sza!
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:23
ona jest akurat jedną z nielicznych polskich gwiazd, która nie jest brzydka. ale piosenki kiczowate -.-
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 07.11.2011 01:23
ubierają się tak żeby tutaj pisali .. a potem chcą szacunku ... :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:24
Marina to mloda sliczna dziewczyna!!! A ciechanowska blachara to jej moze buty czyscic:-)))))))))))))
1- sza strona!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:24
tak nie bardzo te majtki i kolor ;/
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 07.11.2011 01:24
Śliczna jest:))))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:25
ona jest akurat jedną z nielicznych polskich gwiazd, która nie jest brzydka. ale piosenki kiczowate -.-
nie brzydka ... to żadna jej zasługa akurat, i nie brzydkich jest dużo więc i nie unikat. Nie zachwycaj się kimś kto jest po prostu ładny bo wtedy myślę sobie ..... RANY ale ty musisz być brzydka.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:25
majty jak majty
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 07.11.2011 01:25
nie sądzicie że doda wstrzyknęła sobie w tyłek implanty jak coco, bo na ostatnich zdjęciach wydawał się okrąglejszy, a przecież ona była tam równie płaska jak na klacie przed operacjami... może dlatego tak się chwaliła pozbyciem kolejnego kompleksu...
swoją drogą polski show biznes promuje same zdziry!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:26
moja babcia nosiła takie gacie, reszta stylizacji to też jakiś koszmarek
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:26
wulgarne i tandetne, czy nie ma ambitniejszych piosenkarek w tym kraju, które mogłyby się podobać gimnazjalistkom?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 07.11.2011 01:27
sliczna jest
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 07.11.2011 01:27
wyglada jak jakis owocowy kacik : limonkowo- brzoskwiniowy: masakra
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:27
moja babcia nosiła takie gacie, reszta stylizacji to też jakiś koszmarek
no i do tych gaci kieckę zakładała prawda? no własnie... ach ta 'postępowość'
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:28
marina..śpiewaj po prostu..Nie idż drogą tirówy lodzi bo to żenua
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:28
młoda jest to może eksperymentować z modą. Poz tym jest ładna. Majtki jak to nazwaliście są modne. A kto ma zakładać takie kreacje jak nie ludzie sceny, chyba nie pani z banku? czepiacie się
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:28
ziewczyno szanuj się! kariera karierą ale nie masz jakichś większych, wartościowszych aspiracji w drodze ku jej zrobieniu?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:29
coś tam się jej odciska. nie jestem pewna co.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:29
eksperymentowaniem z moda nazywasz wkładanie majtów z koronka na pochwie? a nie ma nic pomiędzy ubraniem z burdelu a z banku? każe ci ktoś wybierać między dwoma skrajnościami?
młoda jest to może eksperymentować z modą. Poz tym jest ładna. Majtki jak to nazwaliście są modne. A kto ma zakładać takie kreacje jak nie ludzie sceny, chyba nie pani z banku? czepiacie się
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 07.11.2011 01:30
fajna ma buleczke
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:30
no cóż ... wygląda jak by popuszczała w majty
dobre, he he
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:30
dziewczynki które chcą uchodzić za dojrzałe piękne kobiety w drogich ciuszkach, nie lubie na to patrzeć, ona i wiele innych, źle mi się robi kiedy widzę młode dziewczyny które udają kogoś kim do końca nie są, i jeszcze ten Biber i Selena...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
nienasyceni_pl 07.11.2011 01:31
kto to jest?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:31
nie wiem kto to jest
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:31
nie znam pierwsze słysze.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:31
ja też jestem ładna i co ??????? Chodze do szkoły i mam zamiar skończyć dobre studia, żebym nie musiała tyłkiem na starość zarabiać.
Dobre..i masz rację.Te nasze"artystki"to obciach...Vokal dno..tylko latają i fotografują się z gołymi cycami(przewaźnie silikony)idupskami po przeróbkach
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:32
to był sarkazm?
popatrzcie na marinę a na ewę farmę - od razu widać kto tu ma klasę i piękno, oczywiście Marina
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.11.2011 01:32
ona jest akurat jedną z nielicznych polskich gwiazd, która nie jest brzydka. ale piosenki kiczowate -.-
nie brzydka ... to żadna jej zasługa akurat, i nie brzydkich jest dużo więc i nie unikat. Nie zachwycaj się kimś kto jest po prostu ładny bo wtedy myślę sobie ..... RANY ale ty musisz być brzydka.
Hm, to że uważam że ktoś jest ładny od razu sprawia wrażenie że ze mnie jest zakompleksiona brzydota? fajne rozumowanie, nie ma co.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 789