Środa 16.11.2011

"Kochanka" Biebera wycofuje zarzuty!

Justin Bieber Mariah Yeater

Justin Bieber przez kilka ostatnich tygodni był na ustach wszystkich. A to za sprawą Mariah Yeater, 20-letniej fanki, która twierdzi, że zapłodnił ją za kulisami po jednym z koncertów. Dziewczyna przekonywała, że ma dowody na to, że ojcem jej dziecka jest piosenkarz. Ten zaprzeczał tym oskarżeniom i był gotów poddać się testom na ojcostwo.

Wygląda na to, że do żadnego medialnego rozstrzygnięcia sprawy nie dojdzie. Pod koniec zeszłego tygodnia Yeater po cichu wycofała pozew z sądu w Los Angeles. Prawnicy Lance Rogers i Matt Pare również wycofali się z reprezentowania jej interesów.

Amerykańskie media spekulują, że mogą istnieć dwa powody, dla których 20-latka wycofała swoje roszczenia. Możliwe, że wystraszyła się faktu, że Bieber zapowiedział pozwanie jej za fałszywe oskarżenia. Inni twierdzą za to, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że za kulisami doszło do porozumienia i piosenkarz słono zapłacił za jej milczenie.

Tak czy inaczej, może spodziewać się wysypu kolejnych kochanek chcących zarobić łatwe pieniądze. Powinien bardzo uważać, z kim chodzi do łóżka. 

Komentarze (400)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
$elena85748392$$$$ 16.11.2011 19:22
nie wiem tok to pisze ale ten 10 komentaz byl do bani dla twojwj wiadomosci on sypia z selena gomez
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gośćAlice 16.11.2011 19:23
Nie rozumiem . Zamiast jej płacić to powinien żądać medialnego sprostowania. Zrobić te cholerne testy na ojcostwo,udowodnić ,że tamta kłamała aby zbić tylko kasę i tym samym zaprzeczyć plotkom,oczyścić reputację. A tak ona albo zarobiła na wywiadach i sama się wycofała ,albo jej zapłacił za milczenie co jest poddaniem się.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:23
Taka się nie wycofuje po cichu, zapłacił jak nic!!!
Owszem, wycofuje się po cichu jak się nie ma na przykład racji.
Złożyła pozew "na chwilę" zanim doszło do sprawdzenia DNA. Bo gdyby ów test przeprowadzili i okazałoby się, że Justin nie jest ojcem jej dziecka, to dziewczyna miałaby spore kłopoty bo na pewno nikt z ekipy Justina by tego tak nie zostawił.
Zrobiła wokół siebie szum, znalazła sobie idealną ofiarę. Kogoś popularnego, młodego. I zarobiła na wywiadach sporo kasy na pewno.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:25
na logikę można wysnuć, ze ta 2-ga opcja jest prawdziwa tzn że jest ojcem i jej zaplacil za milczenie. gdyby nie byl ojcem to bardziej by mu zależalo, żeby oficjalnie i medialnie udowodnic lasce oszustwo, a nie żeby "po cichu wycofala pozew",
Żadna opcja nie może zostać wykluczona. Taki jest problem także w naszym rodzimym kraju - można wytoczyć proces o zniesławienie i nawet go wygrać po iluś miesiącach (USA) lub latach (Polska), ale do czasu zakończenia procesu nikt już nie będzie się interesował sprawą. Ludzie zapamiętają tylko, że miał sprawę o spłodzenie dziecka w jakiś głupich okolicznościach - i wpłynie to bardzo źle na jego wizerunek, NIEZALEŻNIE, czy sprawę wygra, czy nie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:25
JA BYM JA PODAL NA TEST O OJCOSTWO NA JEGO MIEJSCU SKORO BYŁ TAKI PEWNY SIEBIE MUSIAL SIE BAC "GÓFNIASZ"
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:25
napewno jej zapłacił to wszystko ustawka pewnie hehe XD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:26
Podobna sprawa jak Jacksona , kazdy go wrabial za pieniadze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:29
tak, jasne zapłacił, na wsi w PL to może i działa, wiec hołota wierzy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:29
czy to piontek czy sobota dzastin bieber to idiota
czy to poniedziałek czy to wtorek dzastin patrzy patszy w rosporek
czy to środa czy to czwartek bieber chodzi bez majtek
jestes skończonym idiotą i pedalem oraz żulem spod sklepu

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:29
dajcie spokoj to dziecko
jakie dziecko???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:30
tak, jasne zapłacił, na wsi w PL to może i działa, wiec hołota wierzy
Jak się kiedyś ruszysz ze "wsi PL" to zobaczysz, że to działa wszędzie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:30
biber to jescze chłopaczek,może i sypia z seleną ale to najwyżej wszystko
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:30
ten mały podobny do Justina
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:31
dajcie dziecku spokój
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:31
ja uważam, że jej zapłacili albo zastraszyli
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:31
To on ma za kulisami lozko? hahahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:34
obstawia ze jej zaplacili
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:40
dla mnie to jego przzeciwnicy zapłacili oto szanownej Pani za wypowiedz ze jest on ojcem jej dziecka , A rzecza wiadomam jest ze długo zostanie to w pamieci ludzi chodz to czyste kłamstwa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:41
super po cichu jak nawet ja wiem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:42
wiecie co?! DZISIEJSZY DZIEŃ BYŁ MEGA GÓWNIANY!myslałam że sie zabije!dostałam 3 pały, nie moge schudnąć tych 5-ciu kilo,mama drze MORDE,że że sie nie ucze! TOTALY MASAKRA! a ja wczoraj z moją sally w klubie byłam.;/ i tam takich nas 2 facetów k*a zaczepiało ,wy do bzykania;?MG.a my na to imz liscia i: MY NIELETNIE wy hellow,? stare dziady żon nie macie! no my mamy 14 LAT , I MAM ZA SOBA ,ten pierwszy raz ale tylkoz chłopakiem;'/.dzień,PEŁEN WRAŻEN.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:43
na bank sie wystraszyla
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:45
niezle, na 100 procent zaplacili jej i to sporo........
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:45
jaaa zaplacil .to jakby sie przyznal he.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:47
"Powinien bardzo uważać, z kim chodzi do łóżka. " - wstyd Pudlu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:48
ta jego kochanka wygląda jak jego mamusia, barzo staro przy nim
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:50
i ona ma 20 lat???? wygląda na z 40...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:51
Zapraszamy do współpracy z firmą FM Group Polska, dystrybutorem perfum i kosmetyków, środków czystości, kosmetyków kolorowych oraz telefonii komórkowej. Zysk na produktach ponad 43 %, co daje w przeciągu miesiąca od kilkuset złotych do około 5 tysięcy.
Oprócz zysku bezpośredniego, firma przygotowała bardzo atrakcyjny plan marketingowy, którego szczegóły podam po skontaktowaniu się ze mną.

Po więcej informacji zapraszam kontakt:
GG: 35243496
Tel: 534 036 099
Poszukujemy głównie młodych osób do współpracy!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:52
ciekawa jestem ile dostała za to kasy ... ; D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.11.2011 19:52
ja wogóle nie rozumie co wy się tak go uczepiliście z co on takiego wam zrobił???bo jest przystojny ?,sławny?,ma kase?,czy poprostu potrafi się dobrze ubrać i wszyscy mówią ze jest pe....dlatego jest taka nagonka na niego...ta baba napewno kłamała i zajmijcie się sobą ludzie a nie będziecie wyzywać chłopaka o którym tak naprawdę nic nie wiedzie jaki jest naprawdę!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz