Niedziela 20.11.2011

"Dzieci nie uwierzyły, że jest księżną!"

Kate Middleton Katarzyna Windsor księżna Cambridge

Ciężkie jest życie księżnej... Katarzyna Windsor, żona księcia Williama, angażuje się bardzo w różnego rodzaju akcje charytatywne, bierze udział w oficjalnych spotkaniach z dyplomatami i biznesmenami, a także odwiedza "zwykłych" poddanych. I o ile dorośli przyjmują te wizyty z właściwym krajom posiadającym monarchię entuzjazmem, to już dzieci wykazują się szczerością, która może doprowadzać do wyjątkowo zabawnych sytuacji.

Kate odwiedziła niedawno szkołę podstawową w Londynie, ale niestety jej uczniowie poczuli się rozczarowani. Wszystko przez to, że spodziewali się "bajkowej" księżniczki - a Middleton, chociaż nazywana jest jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie, raczej jej nie przypomina.

Powiedzieliśmy dzieciom, że przyjedzie do nich prawdziwa królewna - mówi dyrektorka placówki w rozmowie z The Mail on Sunday. Były bardzo podekscytowane, siedziały przed szkołą, czekając na przybycie księżnej. Kiedy jednak przyjechała, zaczęła witać się z dziećmi i robić sobie z nimi zdjęcia, najmłodsze były nieco rozczarowane. Pytały mnie: "A gdzie jest prawdziwa księżniczka? Gdzie ma sukienkę? Ta pani w ogóle nie wygląda jak księżniczka!". Nie mogły uwierzyć, że odwiedziła je prawdziwa żona następcy tronu.

 

Najwyraźniej więc dzieci nie bardzo przejmują się tytułami przyznawanymi przez dorosłych... :) Zobacz: Kate Middleton najlepiej ubraną Brytyjką! (RANKING)

 

Komentarze (216)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 216
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:11
jest ok
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:12
jest ok
Odpowiedz
6 2
zgłoś
gość 20.11.2011 15:13
Ona jest piękna!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
11 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:13
dzieci jak to dzieci :) kate jest b ładna i na początku trudno jest jej oporać się z nową rola
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 20.11.2011 15:13
KOCHAM LITWE !!!
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 20.11.2011 15:15
to była szkoła dla normalnych dzieci?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:15
księzna jest urocza!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 20.11.2011 15:15
piekna :)
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:16
a księżna Diana to ubierała się w sukienki jak bajkowe księżniczki? Nie, tylko kiedy musiała u boku swojego męża... a jeśli chodzi o takie akcje charytatywne czy inne ubierała sie normalnie tak jak i Kate ; p
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 20.11.2011 15:16
bo nie ma wygladu ksiezniczki, dzieci sie nie da oszukac, jest jak inne angielki - normalna.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
czarownica Majka 20.11.2011 15:17
ładna dziewczyna
Odpowiedz
0 1
zgłoś
czarownica Majka 20.11.2011 15:17
pierwsza hehe;)września pozdrawia;)
w jakiej kolejce?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:17
Ładna jest ;d
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:17
a księżna Diana to ubierała się w sukienki jak bajkowe księżniczki? Nie, tylko kiedy musiała u boku swojego męża... a jeśli chodzi o takie akcje charytatywne czy inne ubierała sie normalnie tak jak i Kate ; p
ALE DIANA MIALA TO "COS".....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:18
a księżna Diana to ubierała się w sukienki jak bajkowe księżniczki? Nie, tylko kiedy musiała u boku swojego męża... a jeśli chodzi o takie akcje charytatywne czy inne ubierała sie normalnie tak jak i Kate ; p
ALE DIANA MIALA TO "COS".....
tzn co?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:19
no bo dzieci sie wychowuje w glupich stereotypach i stad takie zdarzenie.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:26
ona nie jest prawdziwa księzniczka tylko zona ksiecia
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:26
hahahaaha ale lipa a ja wole moją mame
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:31
piekna jest
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:33
He, Ta pani podobno spodziewała sie bliźniąt????
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:39
PIPA MIDLETON THE BEST HAHAH
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:43
napisaliscie "ksiezna Katarzyna," to trzeba bylo napisac "ksiaze Łiliam" albo "Ksiaze Wilhelm" ;/ nie spolszcza sie imion i nazwisk zagranicznych !!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:46
śliczna :P
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:46
Biedna ta księżna. A tak przy okazji. Kiedy Anglia pogoni to dziadostwo do roboty i każe im płacić podatki?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gośćOla 20.11.2011 15:46
oj tam oj tam, przecież wiadomo, że nie będzie chodzić w ogromnych sukniach do ziemi rodem z Disneya:) Dzieci zapewne spodziewały się jej po prostu w takim wydaniu.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:46
"Magiczny Uniwersytet Czarodziejski" - wpisz to w googlach, a trafisz do najlepszej szkoły magii w internecie! :D
Odpowiedz
0 1
zgłoś
syn prezesa PIS 20.11.2011 15:48
dajcie jej spokoj, to juz ostatnie miesiace jej zycie przeciez wierzac tabloidom....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:52
a co mogą wiedzieć takie niewykształcone głupkowate bachory co to znaczy prawdziwa szlachetność
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:54
cambrige...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:57
bo ona nie jest tak do konca prawdziwa :))
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 216