Niedziela 20.11.2011

"Dzieci nie uwierzyły, że jest księżną!"

Kate Middleton Katarzyna Windsor księżna Cambridge

"Dzieci nie uwierzyły, że jest księżną!"Ciężkie jest życie księżnej... Katarzyna Windsor, żona księcia Williama, angażuje się bardzo w różnego rodzaju akcje charytatywne, bierze udział w oficjalnych spotkaniach z dyplomatami i biznesmenami, a także odwiedza "zwykłych" poddanych. I o ile dorośli przyjmują te wizyty z właściwym krajom posiadającym monarchię entuzjazmem, to już dzieci wykazują się szczerością, która może doprowadzać do wyjątkowo zabawnych sytuacji.

Kate odwiedziła niedawno szkołę podstawową w Londynie, ale niestety jej uczniowie poczuli się rozczarowani. Wszystko przez to, że spodziewali się "bajkowej" księżniczki - a Middleton, chociaż nazywana jest jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie, raczej jej nie przypomina.

Powiedzieliśmy dzieciom, że przyjedzie do nich prawdziwa królewna - mówi dyrektorka placówki w rozmowie z The Mail on Sunday. Były bardzo podekscytowane, siedziały przed szkołą, czekając na przybycie księżnej. Kiedy jednak przyjechała, zaczęła witać się z dziećmi i robić sobie z nimi zdjęcia, najmłodsze były nieco rozczarowane. Pytały mnie: "A gdzie jest prawdziwa księżniczka? Gdzie ma sukienkę? Ta pani w ogóle nie wygląda jak księżniczka!". Nie mogły uwierzyć, że odwiedziła je prawdziwa żona następcy tronu.

 

Najwyraźniej więc dzieci nie bardzo przejmują się tytułami przyznawanymi przez dorosłych... :) Zobacz: Kate Middleton najlepiej ubraną Brytyjką! (RANKING)

 

"Dzieci nie uwierzyły, że jest księżną!"

Komentarze (216)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 216
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:11
jest ok
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:12
jest ok
Odpowiedz
6 2
zgłoś
gość 20.11.2011 15:13
Ona jest piękna!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
11 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:13
dzieci jak to dzieci :) kate jest b ładna i na początku trudno jest jej oporać się z nową rola
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 20.11.2011 15:13
KOCHAM LITWE !!!
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 20.11.2011 15:15
to była szkoła dla normalnych dzieci?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:15
księzna jest urocza!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 20.11.2011 15:15
piekna :)
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:16
a księżna Diana to ubierała się w sukienki jak bajkowe księżniczki? Nie, tylko kiedy musiała u boku swojego męża... a jeśli chodzi o takie akcje charytatywne czy inne ubierała sie normalnie tak jak i Kate ; p
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 20.11.2011 15:16
bo nie ma wygladu ksiezniczki, dzieci sie nie da oszukac, jest jak inne angielki - normalna.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
czarownica Majka 20.11.2011 15:17
ładna dziewczyna
Odpowiedz
0 1
zgłoś
czarownica Majka 20.11.2011 15:17
pierwsza hehe;)września pozdrawia;)
w jakiej kolejce?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:17
Ładna jest ;d
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:17
a księżna Diana to ubierała się w sukienki jak bajkowe księżniczki? Nie, tylko kiedy musiała u boku swojego męża... a jeśli chodzi o takie akcje charytatywne czy inne ubierała sie normalnie tak jak i Kate ; p
ALE DIANA MIALA TO "COS".....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:18
a księżna Diana to ubierała się w sukienki jak bajkowe księżniczki? Nie, tylko kiedy musiała u boku swojego męża... a jeśli chodzi o takie akcje charytatywne czy inne ubierała sie normalnie tak jak i Kate ; p
ALE DIANA MIALA TO "COS".....
tzn co?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:19
no bo dzieci sie wychowuje w glupich stereotypach i stad takie zdarzenie.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:26
ona nie jest prawdziwa księzniczka tylko zona ksiecia
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:26
hahahaaha ale lipa a ja wole moją mame
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:31
piekna jest
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:33
He, Ta pani podobno spodziewała sie bliźniąt????
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:39
PIPA MIDLETON THE BEST HAHAH
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:43
napisaliscie "ksiezna Katarzyna," to trzeba bylo napisac "ksiaze Łiliam" albo "Ksiaze Wilhelm" ;/ nie spolszcza sie imion i nazwisk zagranicznych !!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:46
śliczna :P
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:46
Biedna ta księżna. A tak przy okazji. Kiedy Anglia pogoni to dziadostwo do roboty i każe im płacić podatki?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gośćOla 20.11.2011 15:46
oj tam oj tam, przecież wiadomo, że nie będzie chodzić w ogromnych sukniach do ziemi rodem z Disneya:) Dzieci zapewne spodziewały się jej po prostu w takim wydaniu.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:46
"Magiczny Uniwersytet Czarodziejski" - wpisz to w googlach, a trafisz do najlepszej szkoły magii w internecie! :D
Odpowiedz
0 1
zgłoś
syn prezesa PIS 20.11.2011 15:48
dajcie jej spokoj, to juz ostatnie miesiace jej zycie przeciez wierzac tabloidom....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.11.2011 15:52
a co mogą wiedzieć takie niewykształcone głupkowate bachory co to znaczy prawdziwa szlachetność
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:54
cambrige...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.11.2011 15:57
bo ona nie jest tak do konca prawdziwa :))
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 216