Wtorek 22.11.2011

"Byłbym skłonny ZROBIĆ DZIECKO przyjaciółce, a NIE STAŁEJ PARTNERCE"

Czesław Mozil

Agencja FORUM

Czesław Mozil lubi podkreślać, że ma ogromne powodzenie u kobiet, które wymienia równie często co jego kolega z jury Kuba Wojewódzki. Muzyk otwarcie przyznaje, że nie zamierza dorastać i sam siebie określa mianem "ślicznego chłopczyka". W najnowszym numerze Flesza sędzia pierwszej edycji X Factor opisuje, jaki jest jego ideał związku.

Oczywiście musi być otwarty i bez zobowiązań. Dziecko mogłoby się w nim pojawić, ale nie zmieniłoby to układu dwóch niezależnych osób, które wspólnie uważają, że monogamia to zbyt duże ograniczenie.

Mozil chwali się, że nie umiałby nie zdradzać kobiety:

Monogamia to nie moja bajka. Nie jestem romantykiem. Podoba mi się, że wokół jest coraz więcej związków, w których obie strony są niezależne. Par, które mają dziecko, ale prowadzą własne życie. Wspierają się, ale żyją bardziej osobno niż razem. Szybciej byłbym skłonny zrobić dziecko przyjaciółce niż stałej partnerce, której nie mam.

Mozil twierdzi, że kobiety do niego lgną, gdyż "potrafi z nimi rozmawiać i je odtajać". Utrzymuje także, że mogą się czuć przy nim bezpieczne i docenione... Zapewne do momentu, gdy Czesław nie wróci do "własnego życia".

Wierzycie mu, że jest aż takim playboyem, jak twierdzi?

Agencja FORUM

Komentarze (451)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 451
Odpowiedz
37 5
zgłoś
gość 22.11.2011 01:32
nie obchodzi mnie to.
Odpowiedz
89 5
zgłoś
gość 22.11.2011 01:32
To niech będzie z jakąś prostytutką wtedy będzie to związek bardzo otwarty.
Odpowiedz
8 1
zgłoś
gość 22.11.2011 01:32
hihihih
Odpowiedz
23 4
zgłoś
gość 22.11.2011 01:32
look at my horse, my horse is amazing...
Odpowiedz
17 5
zgłoś
gość 22.11.2011 01:33
Oblech.
Odpowiedz
25 3
zgłoś
gość 22.11.2011 01:35
Niech oficjalnie zostanie męską dzi*ką ;)
Odpowiedz
20 4
zgłoś
gość 22.11.2011 01:35
kawal *uja i tyle! Nie lubie go i nie szanuje odkad ujawnil swoje zboczone oblicze.
Odpowiedz
12 3
zgłoś
gość 22.11.2011 01:36
Troche fantazjuje, widac, ze ma nie po kolei! Niestety w tym zlym znaczeniu tego slowa:/
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 22.11.2011 01:36
czesław!!! golub-dobrzyn na Ciebie czeka!!!
Odpowiedz
6 4
zgłoś
gość 22.11.2011 01:36
Oj Mozil mi juz nie machniesz,bo jestem po klimakterium...hahaha
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 22.11.2011 01:37
Oj Mozil mi juz nie machniesz,bo jestem po klimakterium...hahaha
jajajja
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 22.11.2011 01:37
A mi zrobisz?
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 22.11.2011 01:37
Rob mi dobrze to zrobisz.
Odpowiedz
9 2
zgłoś
gość 22.11.2011 01:38
Chyba wszyscy maja go dosyc i jego afiszowania sie ze swoimi chorymi seksualnymi wizjami wyglaszanymi na wizji, heh!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 22.11.2011 01:38
pudel ma opóźnione newsy, a niektórych ciekawszych od tych bzdetów nawet nie publikuje!
Odpowiedz
6 4
zgłoś
gość 22.11.2011 01:39
Nergal wygląda jak ciota i wypowiada się na dość niskim poziomie, ten sepleni i wogóle nie potrafi się wypowiedzieć, cała reszta to samo..co za żen
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 22.11.2011 01:40
Wypizdówek czyta pudelka!
Odpowiedz
12 3
zgłoś
gość 22.11.2011 01:41
Czesiu, krowa która ryczy mało mleka daje
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 22.11.2011 01:41
PEJSY TAK MAJĄ ! :D
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 22.11.2011 01:41
Czesiu, krowa która ryczy mało mleka daje
hehe , no właśnie
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość... i wszystko na t 22.11.2011 01:46
Czesław Mozil lubi podkreślać, że ma ogromne powodzenie u kobiet, które wymienia równie często co jego kolega z jury Kuba Wojewódzki
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 22.11.2011 01:47
a niech sobie robi co chce. ode mnie tacy oby sie trzymali z daleka.
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 22.11.2011 01:48
Wiesz Czesiu,ze tobie bym pewnie nie odmowila.Szykuje sie do zdrady.Oko za oko.....................
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 22.11.2011 01:49
zobaczcie sobie na youtubie "widziałem naziola"- polecam wszystkim!!!!
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 22.11.2011 01:49
zobaczcie sobie na youtubie "widziałem naziola"- polecam wszystkim!!!!
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 22.11.2011 01:50
zobaczcie sobie na youtubie "widziałem naziola"- polecam wszystkim!!!!
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 22.11.2011 01:54
kokaina i wszystko jasne. poza tym moim zdaniem jest bi.
Odpowiedz