Piątek 16.12.2011

Sablewska NAJPOPULARNIEJSZĄ POLKĄ w sieci?!

Maja Sablewska

Sablewska NAJPOPULARNIEJSZĄ POLKĄ w sieci?!

To dość zaskakująca informacja. Google przygotował zestawienie najpopularniejszych osób i haseł, jakich w ciągu ostatnich 12 miesięcy w sieci poszukiwali Polacy. Maja Sablewska jest niekwestionowaną zwyciężczynią tego rankingu. Była menedżerka gwiazd była najczęściej poszukiwaną Polką w sieci. Przed nią są tylko dwie zagraniczne gwiazdy. Doda nie załapała się w ogóle do pierwszej dziesiątki.

Można wnioskować, że głównym tego powodem jest jej udział w X Factor. Był to najchętniej wyszukiwany program telewizyjny. Tuż za nim znalazły się: Przepis na życie i... największa porażka ostatniego roku: Prosto w serce.

Najchętniej poszukiwanymi Polakami byli, oprócz Sablewskiej, Andrzej Lepper, Jan Paweł II, Ewa Farna oraz Honorata ”Honey” Skarbek. Wśród osób z zagranicy królowały: Adele, Amy Winehouse, Kate Middleton oraz Nicole Scherzinger.

Jak myślicie, jak byłe podopieczne Mai zniosą fakt, że one nawet nie znalazły się w zestawieniu?

Oto lista najchętniej wyszukiwanych osób w polskim internecie: 

1. Adele
2. Amy Winehouse
3. Maja Sablewska
4. Kate Middleton
5. Andrzej Lepper
6. Grubson
7.
Jan Paweł II
8. Ewa Farna
9. Nicole Scherzinger
10. Honorata Skarbek

Sablewska NAJPOPULARNIEJSZĄ POLKĄ w sieci?!

Komentarze (479)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.12.2011 21:54
Sliczna jest:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.12.2011 21:58
wcale to nie dziwne skoro nikt nie wiedział kim jest to wpisywali w necie żeby się zorientować
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gosialc 16.12.2011 22:39
ja ją lubię
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.12.2011 22:47
le i tak LADNIEJSZA od dody-dydy...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.12.2011 23:08
Pudel coś żeś pozmieniał, zawsze w artykułach było dużo zdjęć, przybliżeń i zoomów! a teraz co?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
madonna 16.12.2011 23:19
Jesteś piękną młodą atrakcyjną kobietą? Nie wstydzisz się swojego ciała? Lubisz wyzwania? Nie pogardzisz dodatkowymi 2 tysiącami złotych na weekend? Wejdź na http://sexycity.pl/polecam/82
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.12.2011 23:20
NIKODEMA DYZMA polskiego szołbiznesu, niańka i kucharka zostaje menagerem itp , i to media i pudelki różne ją wykreaowały a nie prosty naród
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.12.2011 23:22
niech wraca do garów , kto to w ogóle jest, jakie ma wykształcenie?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
honey 16.12.2011 23:22
honey honey honey
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Mateusz 16.12.2011 23:31
Doda jest Artystką ! Na pewno nie załamie się z powodu ,że Majka robiła z siebie idiotkę i dzięki temu trafiła na pierwsze miejsce najczęściej wyszukiwanych osobowości. Dorota nadal króluje w Polsce i naprawdę nikt nie jest w stanie z nią rywalizować. Nie wiem czy społeczność Pudelka wie ale najnowsza płyta Dody "7 Pokus Głównych" niedawno otarła się o platynę ,rozeszło się ponad 30 000 egz. co mianuje krążek do prestiżowego rankingu "10 najlepiej sprzedających się płyt roku".
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ajabaja 16.12.2011 23:38
§to fajnie ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.12.2011 23:40
Mateusz: Doda jest Artystką ! Na pewno nie załamie się z powodu ,że Majka robiła z siebie idiotkę i dzięki temu trafiła na pierwsze miejsce najczęściej wyszukiwanych osobowości. Dorota nadal króluje w Polsce i naprawdę nikt nie jest w stanie z nią rywalizować. Nie wiem czy społeczność Pudelka wie ale najnowsza płyta Dody "7 Pokus Głównych" niedawno otarła się o platynę ,rozeszło się ponad 30 000 egz. co mianuje krążek do prestiżowego rankingu "10 najlepiej sprzedających się płyt roku".
to tylko doda mogla napisac ;(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.12.2011 23:43
Panienka z maturą, studia muzyczne odbyła zmieniając pieluch dzieciakom Kukulskiej ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
miki 16.12.2011 23:46
hahaha dyzma sama sie szuka:))))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Janusz 17.12.2011 00:04
ta CHŁOPCZYCA JEST KOSZMARNA! kolejne beztalencie po Urbańskiej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2011 00:05
Mateusz: Doda jest Artystką ! Na pewno nie załamie się z powodu ,że Majka robiła z siebie idiotkę i dzięki temu trafiła na pierwsze miejsce najczęściej wyszukiwanych osobowości. Dorota nadal króluje w Polsce i naprawdę nikt nie jest w stanie z nią rywalizować. Nie wiem czy społeczność Pudelka wie ale najnowsza płyta Dody "7 Pokus Głównych" niedawno otarła się o platynę ,rozeszło się ponad 30 000 egz. co mianuje krążek do prestiżowego rankingu "10 najlepiej sprzedających się płyt roku".
Za to badziewie nie dałbym nawet 1grosza! kto to kupił? zdesperowane nastolatki z suchą szczotą na głowie zamiast włosów?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.12.2011 00:06
szukali bo nie wiedzieli kto to jest do licha!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.12.2011 00:11
co ona sobie z ryjem zrobiła? jakiś plastikowy
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 17.12.2011 00:18
każdy szukal jej ryja przed botoksem i operacjami! nie posiada żadnego talentu i jest głupia! jeśli ktoś jest głupi,ale robi coś doskonale-doskonale śpiewa, gra to mu wybaczam. Ale maja nic nie potrafi! Żeruje na innych!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.12.2011 00:19
gość:
gość: fajnie, Maja jest super!!! Zawsze o niej szukam wszystkich informacji, bo jest miła, fajna i inteligentna.A złośliwe komentarze na jej temat mogą pisać tylko takie bezmózgi jak doda, górniak, kukulska, marina itp. wsiury, które jej do pięt nie dorastają. No i przede wszystkim nie musi pokazywać gołego tyłka jak smroda czy marina, żeby zaistnieć, bo zaistniała poprzez swój intelekt. I tego jej chyba wszyscy zazdroszczą!!!
SABLEWSKA PRZYMKNIJ SIĘ...TWOJE 5 MIN JUŻ MINĘŁO
Auli pisze komentarze. Wiadomo,że Górniak rządzi wspaniała wokalistka, nikt nie szuka o niej informacji, bo każdy ją doskonale zna! Diva. Maja może dzieci pilnować i ciuchy kupować.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.12.2011 00:21
gość: wszyscy wiedzieli kim jest, ja ją znałam jeszcze przed x faktorem i zawsze szukałam informacji o niej, bo podobał mi się jej styl. Można powiedzieć, że Maja to już ikona stylu, którą kopiuje górniak. No i nie czarujmy się, bo Maja odwsiurzyła panią górniak, przypomnijcie sobie jak górniak wyglądała przed współpracą z Mają. Jak wywłoka
Tyle,że Górniak kasuje Sablewską swoim wyglądem. Edzia jest piękna i utalentowana. Maja to dziwny wytwór przy niej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2011 00:53
Zupełnie nowy FACEBOOK!!! ZAPRASZAM!!! sexycity.pl/polecam/103
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2011 03:17
wierzę w to, bo est obleśnie brzydka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2011 03:19
BRZYDKA KURWA
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 17.12.2011 03:22
ONA JEST FAJNA- TYLKO, ŻE SZMATA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 17.12.2011 03:25
gość:
Mateusz: Doda jest Artystką ! Na pewno nie załamie się z powodu ,że Majka robiła z siebie idiotkę i dzięki temu trafiła na pierwsze miejsce najczęściej wyszukiwanych osobowości. Dorota nadal króluje w Polsce i naprawdę nikt nie jest w stanie z nią rywalizować. Nie wiem czy społeczność Pudelka wie ale najnowsza płyta Dody "7 Pokus Głównych" niedawno otarła się o platynę ,rozeszło się ponad 30 000 egz. co mianuje krążek do prestiżowego rankingu "10 najlepiej sprzedających się płyt roku".
Za to badziewie nie dałbym nawet 1grosza! kto to kupił? zdesperowane nastolatki z suchą szczotą na głowie zamiast włosów?
CO ZA MORDA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 17.12.2011 06:44
FAKTYCZNIE TU WIELKIE ZAINTERESOWANIE TĄ PANIĄ...hahhaahahah
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 17.12.2011 08:34
3maj się Maja. Jesteś ok.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
sokolnik 17.12.2011 09:23
NIGDY nie szukałem żadnej informacji w necie o tej...no właśnie! Kto to w ogóle jest?!
Odpowiedz