Wtorek 20.12.2011

Skandal na pogrzebie Villas! "TY PIJACZKO! ŚMIERDZISZ! ZABIŁA JĄ!"

Violetta Villas Elżbieta Budzyńska

Skandal na pogrzebie Villas!

Niedawno wyrażaliśmy nadzieję, że pogrzeb zmarłej w atmosferze skandalu Violetty Villas odbędzie się godnie i bez awantur. Niestety, tak się nie stało. Na cmentarzu pojawiła się bowiem znienawidzona Elżbieta Budzyńska, która przez lata izolowała gwiazdę od świata w zrujnowanym domu.

Fani Villas, którzy towarzyszli jej w ostniej drodze na warszawskich Powązkach, nie kryli wrogości wobec spowitej w czerń "opiekunki" zmarłej. Chociaż Budzyńska skrywała twarz pod dużym kapeluszem z woalką, została szybko rozpoznana i obrzucona wyzwiskami.

Ty pijaczko,śmierdzi od ciebie na kilometr alkoholem - krzyczał jeden z żałobników, niespokrewniony ze zmarłą. Jak donosi Super Express, nie brakowało także formułowanych bezpośrednio pod adresem Budzyńskiej oskarżeń:

To ona ją zabiła, róbcie jej zdjęcia, niech pokaże twarz!

Budzyńska musiała ratować się ucieczką. Twarzy nie pokazała. Podtrzymywana przez dwóch mężczyzn, w pośpiechu opuściła teren cmentarza. Wielbiciele Villas ścigali ją jeszcze za bramami Powązek.

Cóż, lincz, nawet słowny, na cmentarzu, to coś czego należało uniknąć. Szkoda, że tego doszło. Ale czy Budzyńska naprawdę powinna się dziwić, że tyle osób jej nienawidzi? 

Skandal na pogrzebie Villas!

Komentarze (740)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:01
gość:
gość:
gość:
gość:
SŁUCHAJCIE ..... !!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! Nie ma takiej nie było i być może nigdy nie będzie......!!!!!!!!!
Ona miała niesamowity głos, absolutna muzykalność , takiej nie było i nie ma !
...słuchajcie do końca, od 2;49 min NIESAMOWITE wokalizy.... Znacie kogoś na świecie, kto tak czysto śpiewa, albo śpiewał...., ja nie....
Nie przyszła ani jedna z tych skrzeczących naszych div operowych i operetkowych,a ŻADNA nie umywa się do głosu Violetty....
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 20.12.2011 14:03
ZASRANA PIJACZKA, POWINNI JA NA KRZESŁO ELEKTRYCZNE POSADZIĆ
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:03
gość: A gdzie ten biedny synuś był ,że pozwolił na taki skandał mógł ucisz tłum że Sobie tego nie życzy,no ale cóż myśli że skandal doda mu sławy...biedaczek chciwy...
Przestań pieprzyć głupoty kretynie. Widać, że niczego nie rozumiesz, więc nie wypowiadaj się.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:03
miała 3tyś emerytury (dzięki młodemu chłopcu który zainteresował się losem zapomnianej gwiazdy) więc mogłaby godnie żyć w jakimś ośrodku dla starszych ludzi...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
lusi 20.12.2011 14:04
gdyby opiekunka o nia dbala, zyla by jeszcze
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:05
polaczki to bydlo
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 20.12.2011 14:07
ludziom poprostu nerwy puściły mogła nie przychodzic na pogrzeb wiedziała jak sie to skonczy
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.12.2011 14:09
Nie ma szacunku do zmrałej , ale po co ta cała Budzyńska ,tam przyszła!? Widziała ,że jej nienawidzą za to ,że ..ją w sumie zabiła! Gdyby ją oddała szpitalowi ,to może by żyła ! -,-
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:09
gość: ile obrońców się raptem znalazło... a przecież była tak wyśiewana pod koniec życia. Przez tą aferę z psami w domu itd. Jesteście wszyscy hipokrytami, na czele z redaktorami pudla. Nie raz tutaj widziałam jak ją obsmarowywaliście. teraz raptem obrońcy uciśnionych. Trochę godności, należałoby to teraz przemilczeć choćby z szacunku do zmarłej osoby.
Ja też to czytałam. Skandal!!! Aż wierzyć się nie chce, że coś takiego miało miejsce. Przecież ludzie w Lewinie musieli o tym wiedzieć. Strasznie mi żal tej Violetty, nie tylko, jako artystki, ale także jako człowieka.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:09
po co poszła na pogrzeb??? żeby pokazać jaka z niej wyrafinowana suka????niech sie wynosi z nieswojego domu:))))
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:09
zostawcie kobiete w spokoju. Nie jej wina ze wszyscy mieli ja w duuu a teraz wielka afera. Jak zwykle. Ale juz za pozno!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.12.2011 14:11
Violetto jesteś i śpiewasz w naszych sercach, pomimo, że media Cię nie nadawały, to my cały czas słyszymy twój anielski śpiew........
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:18
Tej gościówie to się należało. Ale jednak powinno się przynajmniej miejsce i uroczystość. To był pogrzeb, a nie jarmark w Psiej Wólce.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:18
i to sa katolicy , nawet na cmentarzu nie umia sie zachowac , jednak byla z nia przez 23lata , obroncy sie znalezli , a czy jest winna smierci czy nie sad osadzi
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.12.2011 14:20
powinna, bo ci wszyscy fani raz by violeccie tylka nie podtarli, za to ta kobita byla przy niej, i to raczej nei dla majatku, ktory zostal roztrwoniony
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:23
cmentarz to nie miejsce na burdy , brak szacunku dla zmarlej pokazali nibyobroncy , gdzie byli jak villas jeszcze zyla
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:23
ludzie szacunku nie mają wydzierac sie na cmentarzu i używać obelg :/ przesada ale w sumie no co nerwy im pusciły
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:28
bardzo dobrze, alkoholik nie powinien sie zajmowac chora osoba!!! bo sa jest chory
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:28
do pierdla z nia
Odpowiedz
2 0
zgłoś
martini657 20.12.2011 14:31
teraz to ją gonili, a może trzeba było wcześniej coś z tym zrobić??? teraz to każdy mądry
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:32
gość: Ten babsztyl naprawde przyczynil sie do jej smierci.Jak mozna tak odizolowac bylo Willas od ludzi a nie mowiac od rodziny.Jakby jej nie nastawiala nwegatywnie to tego by nie bylo.Leprza opieke mialaby w domu starcow ,przynajmniej bylaby zadbana a nie tak wygladala.Ciekawe jak miala w mieszkaniu ,napewno brod i smrod bo inaczej to ludzi by wpuszczala bez problemu ktorzy chcieli Willas pomoc i odwiedzic.
budzynska do pierdla powinni ja zlinczowac
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:34
jaka prostota , co ma opiekunka do głupoty villas?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:34
Przeciez pokazala twarz.Miala duze ciemne okulary.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.12.2011 14:35
"Co się zdarzyło Baby Jane"..-zdarzyło się Violetcie..No comment.Czekam na prokuratora.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 20.12.2011 14:37
Mogłaś jeszcze żyć i śpiewać, ale źli ludzie Cię otaczali i nie pomogli Ci w chorobie....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:37
skarżąć jest bardzo prosto ,ale i tak nikt nie wie naprawde jak było.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:38
doprowadzila ja do smierci budzynska zaplaci za to
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.12.2011 14:40
od kiedy kaptur jest kapeluszem????
Odpowiedz