Piątek 30.12.2011

NAJGŁUPSZE imiona dzieci gwiazd 2011 roku!

Mariah Carey Nick Cannon Moroccan

NAJGŁUPSZE imiona dzieci gwiazd 2011 roku!

Hollywoodzkie gwiazdy bardzo często krzywdzą swoje dzieci dziwacznymi imionami. W tym roku na świat przyszło kilku potomków ludzi znanych i bogatych, którzy zostali nazwani na cześć ulubionej potrawy, piosenki lub apartamentu rodziców. Na szczycie listy, która powstała w serwisie BabyNames.com, znalazł się synek Mariah Carey i Nicka Cannona. Spośród 10 tysięcy głosujących najwięcej osób uznało, że imię Moroccan jest najgłupszym rodzicielskim pomysłem 2011 roku. Cóż, trudno się nie zgodzić.

Na drugim miejscu uplasował się synek Alicii Silverstone, który otrzymał imię Bear Blu, zaś na trzecim córeczka Tanii Peterson - Zuzu. Jako ostatni uplasował się Bryan Adams, który skrzywdził swoją małą księżniczkę wydziwionym imieniem Mirabella Bunny. Za najbardziej udaną decyzję głosujący uznali wybór Pink, która nazwała swoje pierwsze dziecko Willow Sage. Najlepszym męskim imieniem okazał się natomiast Mason, czyli synek Ne-Yo i Monyetty Shaw.

Moroccan

NAJGŁUPSZE imiona dzieci gwiazd 2011 roku!

Bear Blu

NAJGŁUPSZE imiona dzieci gwiazd 2011 roku!NAJGŁUPSZE imiona dzieci gwiazd 2011 roku!

Mirabella Bunny

NAJGŁUPSZE imiona dzieci gwiazd 2011 roku!

Komentarze (474)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 474
Odpowiedz
44 42
zgłoś
gość 30.12.2011 02:04
alee słodziaki <3
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2011 02:04
Szkoda, że Skrzynecka nie brała udziału w głosowaniu - bez wątpienia zajęła by I miejsce i nikt już by nie mówił, że polskie gwiazdy nie są znane na świecie :)
Odpowiedz
60 22
zgłoś
gość 30.12.2011 02:05
Biedne dzieci!!! pomimo,że bogate
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2011 02:06
Rodzice dlatego tak wydziwiaja z tymi imionami, poniewaz chca zeby dziecko bylo wyjatkowe, ot cala historia...a czesto wychodzi odwrotnie, niestety
Odpowiedz
81 12
zgłoś
gość 30.12.2011 02:08
gość: Rodzice dlatego tak wydziwiaja z tymi imionami, poniewaz chca zeby dziecko bylo wyjatkowe, ot cala historia...a czesto wychodzi odwrotnie, niestety
wychodzi komicznie... niestety. W Polsce już mamy przykłady idiotycznych imion... a zaczęło się od Izaur pod strzechą..., teraz aktorzy i celebryci wymyślają.... imiona rodem spod jaskini
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2011 02:09
Brakuje tylko AZORA !!!!!!!
Odpowiedz
57 16
zgłoś
gość 30.12.2011 02:09
a gdzie alika?
Odpowiedz
54 12
zgłoś
gość 30.12.2011 02:10
w sumie nie są takie złe te imiona lepsze niż np w PL Braian albo Jessica albo córeczka Skrzyneckiej (wtf?)
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2011 02:11
gość: taaa dali by do rankingu bękarty wiśniewskiego
Nie mów źle o dzieciach bo ojciec nie tego.
Odpowiedz
41 16
zgłoś
gość 30.12.2011 02:12
masoni amerykańscy pewnie dumni z Ne-ya...
Odpowiedz
23 30
zgłoś
gość 30.12.2011 02:13
brzydkie te dzieci! nazwę córeczkę Mirabella Bunny ;P
Odpowiedz
32 17
zgłoś
gość 30.12.2011 02:13
ludzie czym nas te portale, gazety, programy zalewają... jakimiś durnymi rankingami, celebrytami, plotkami... ma już chyba dość...
Odpowiedz
27 9
zgłoś
karolaa 30.12.2011 02:14
a później niech te dzieci żyją z takimi imionami ..
Odpowiedz
38 18
zgłoś
gość 30.12.2011 02:17
No chyba lepsze to niż Denis lub Szarlota
Odpowiedz
67 12
zgłoś
gość 30.12.2011 02:17
Gniewomir i Cirzpibog, bardzo ładne Słowiańskie imiona :]
Odpowiedz
16 11
zgłoś
gość 30.12.2011 02:18
gość: nakoksowane maluchy
niezlemaja zrenice :)
Odpowiedz
57 8
zgłoś
gość 30.12.2011 02:19
ale w Ameryce mało ktore imię może wydawać się dziwne,tam żyją ludzie z tylu kultur,w Polsce jest przepis żeby imię sugerowało płeć a usa bynajmniej-potem Tylor Swift spotyka się z Tylorem Lautnerem,o
Odpowiedz zgłoś
gość 30.12.2011 02:22
Proponuje dla chłopca imię Pisuar, a dla dziewczynki - Bidette
Odpowiedz
13 11
zgłoś
gość 30.12.2011 02:23
u nas w rankingu królowałaby Skrzynecka:)
Odpowiedz
10 15
zgłoś
gość 30.12.2011 02:48
ja chyba wolę od czadu do czasu usłyszeć dziwne imię niż po raz enty kasie, asie i anie
Odpowiedz
12 11
zgłoś
gość 30.12.2011 02:50
ALIKIA:)
Odpowiedz
17 10
zgłoś
ivss 30.12.2011 02:51
Niedźwiedź, królik? Litości, za chwilę będzie dziecko nazywało się baran albo telewizor.... A tyle pięknych imion.
Odpowiedz
11 8
zgłoś
gość 30.12.2011 02:56
powinien wygrać Bear Blu lub Mirabella Bunny, bo Maroccon jako tako jakoś brzmi, ale żeby nazywać się jak niedźwiedź...?
Odpowiedz
7 5
zgłoś
gość 30.12.2011 03:03
tinky winkee
Odpowiedz
6 6
zgłoś
gość 30.12.2011 03:14
chyba bardziej glupszego imienia nie ma jak corka Skrzyneckiej!!!!
Odpowiedz
7 6
zgłoś
gość 30.12.2011 03:17
jakby Doda nazwała swojego syna Misiu Niebieski to by była zwała xd
Odpowiedz
7 5
zgłoś
gość 30.12.2011 03:53
najbardziej dziecko Skrzynecka skrzywdzila imieniem
Odpowiedz
4 3
zgłoś
Just 30.12.2011 04:09
ZuZu zajebiste imie!
Odpowiedz
4 3
zgłoś
qwerty 30.12.2011 04:10
u nas wygrywa ALIKIA ILIANA - Skrzyneckiej!
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 30.12.2011 04:10
Od Kasy w głowach się przewraca...szkoda że dzieci czekają wyzwiska i wyśmiewajki ze strony koleżanek i kolegów.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 474