Poniedziałek 02.01.2012

Kaja: "TO JA PODJĘŁAM DECYZJĘ"

Kaja Śródka Borys Szyc

Kaja:

Jak można było się spodziewać, Kaja Śródka nie powstrzymała się od komentarza w sprawie informacji o jej rozstaniu z Borysem Szycem. Zabolała ją chyba wersja, w jakiej została ona podana. Jak bowiem można było przeczytać w tabloidzie, po wielkiej awanturze Szyc wyrzucił ją z domu, a ona we łzach błagała o kolejną szansę. Nie wygladało to zbyt honorowo, więc Śródka postanowiła przedstawić w Super Expressie swoją wersję wydarzeń.

Podjęłam decyzję, by się wyprowadzić do własnego mieszkania i realizować w spokoju własne projekty - wyjaśniła w rozmowie z tabloidem.

Miejmy nadzieję, że tak rzeczywiście było. Szyc nie zasługuje już chyba na kolejną szansę u tej dziewczyny. Przypomnijmy

Wyszedł po papierosy, WRÓCIŁ... PO TRZECH DNIACH!

Poleciał na wakacje sam. ZOSTAWIŁ JĄ W DOMU!

Kaja:

Komentarze (511)

Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 02.01.2012 13:54
ja go lubie i wydaje mi sie że stać go na coś lepszego niż śródka
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 02.01.2012 13:55
sodowka w glowie....wielki aktor...wielki pan....wielka dupa....
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 02.01.2012 13:55
Jeśli by ją szanował to by tak jej nie traktował-jego słabości by nie miał szana.Sprawa jasa -Kaja nie jest tą kobieta dla niego.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Daga 02.01.2012 13:56
Szyc to WIOCHA aż capi z daleka!!!!!!!! Nienawidzę jego wiejskiej gęby!!!!!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 02.01.2012 13:57
co te dzieczyny w nim widzą forsę
Odpowiedz
2 0
zgłoś
++++ 02.01.2012 14:02
A co ma mówić??????
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 02.01.2012 14:03
Już się nie zmieni....jak pił, tak i będzie dalej to robił. Nie ma co liczyć na to, że się zmieni. Trzeba byc naiwnym, aby w to wierzyć
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 02.01.2012 14:06
Poziomem urody Kaja nie odbiega od Szyca,a z pewnością jest bardziej kulturalna i lepiej wychowana,dobrze ze odcięła sie od prymitywa i chama nareszcie!!!
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 02.01.2012 14:08
Gruby, ohydny świński blondas z dziubkiem jak od czajnkia na ustach. Gdyby nie kasa ani Kaja, ani Maja, ani żadna inna sraja by na niego nie popatrzyła.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 02.01.2012 14:12
sodówa mu ostatnio odbiła - jak tak dalej, to będzie na dnie!
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 02.01.2012 14:14
Za kogo ona się uważa????? BRZYDOTA jedna. Brawo Borys, dobrze ze skonczyłes z tym paszczurem!!!!!!!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 02.01.2012 14:15
gość: Za kogo ona się uważa????? BRZYDOTA jedna. Brawo Borys, dobrze ze skonczyłes z tym paszczurem!!!!!!!!
Ale dlaczego ? przecież paszczur do paszczura pasuje jak tralala.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 02.01.2012 14:17
przeciez wiedziala,jaki jest.widocznie jej to pasowalo.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 02.01.2012 14:18
PRZECIĘTNY CHŁOPACZEK, KTÓREMU PO PROSTU POSZCZĘŚCIŁO SIĘ W ŻYCIU
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 02.01.2012 14:19
oni wroca do siebie - Kaja bardzo mila dziewczyna zyc ja kocha
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 02.01.2012 14:23
Matko, na tego trepa to nawet patrzeć nie można, wygląda jak wiecznie nachlany nastolatek, toż w nim nie ma nic interesujacego, nic męskiego, on nawet w filmach jako amant wypada komicznie. A tak, do komedii sie nadaje, dobrze wypada też w roli skina lub osiedlowego osiłka.
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 02.01.2012 14:24
Kaja to cwaniara,która przy Borysie chciała zrobic karierę.To ona nim manipulował i wcale nie jest to fajna laska...rozstanie z nią dobrze mu zrobi
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 02.01.2012 14:26
Chyba sława i pieniądze uderzyły mu do głowy i dlatego nie szanuje kobiet !
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 02.01.2012 14:26
Maly, guby, bezczelny zaduf, swinski blondyn co on sobie wyobraza. Polacy lubia eztremalnie brzydkich aktorow co wyjasnia kariery takie jak jego lub Zamachowskiego. Oczy bola patrzec. Stary osiol niezdolny do utrzymania jakiejkolwiek relacji na dluzej. Przewrocilo sie w glowce i wydaje mu sie ze normalna hierarchia wartosci go nie dotyczy. Jak mu stuknie 50 to sie ustatkuje przy 20 latce bo pielegniarke trzeba miec na starosc i mlode mieso do lozka, obrzydliwy dziadyga!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
m 02.01.2012 14:26
GO KAJA GO KAJA !!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 02.01.2012 14:27
To są prywatne sprawy.Dlaczego ma mnie to obchodzić? nie znoszę tego zainteresowania ludzkim szczęściem lub nieszczęściem!
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 02.01.2012 14:29
a co ma biedaczka mowic? nie chcial jej i tyle
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 02.01.2012 14:32
widziały gały co brały... nigdy nie był święty więc po co się z taki wiązać? ale gra fajnie.
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 02.01.2012 14:32
KOBIETO JESTEŚ OKROPNIE PASKUDNA JEDŻ GDZIEŚ NA KONIEC ŚWIATA ŻEBYŚ NIE STRASZYŁA LUDZI -SZYC WRESZCIE WYTRZEŻWIAŁ I CIĘ WYPIEPSZYŁ BO TWOJEJ MORDY SIĘ WYSTRASZYŁ
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 02.01.2012 14:33
gość: To są prywatne sprawy.Dlaczego ma mnie to obchodzić? nie znoszę tego zainteresowania ludzkim szczęściem lub nieszczęściem!
to po co tu wchodzisz? przeciez na pudlu głównie takie informacje
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 02.01.2012 14:33
Pani Kaju Kochana, nie musi Pani nic sprostowywac, to w koncu Wasze prywatne zycie, niech sobie tabloidy pisza co chca, Pani wie najlepiej jak jest. Powodzenia!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 02.01.2012 14:34
Kaja ogarnij się...i zacznij dbać o siebie...włosy ,makijz...bo wyglądasz strasznie jak sprzątaczka!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 02.01.2012 14:36
Kobieto daj sobie spokój.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 02.01.2012 14:38
Szyc nie ma na nazwisko Szyc tylko Michalak. Szyc to przybrane nazwisko.
Odpowiedz