Piątek 06.01.2012

Węgrowska do Tyszki: "Rozumiem, że wolisz mężczyzn!"

Iwona Węgrowska

Węgrowska do Tyszki:

Przed Sylwestrową Noca przebojów Iwona Węgrowska postanowiła "zbudować napięcie" i pochwaliła się, że na dwie kreacje wydała 15 tysięcy złotych. Podczas koncertu okazało się, że piosenkarka raczej przepłaciła za sukienki. Nie dość, że raczej nie powaliły, to nasza czytelniczka zauważyła, że jedną uszyto z materiału sprzedawanego na Allegro po 39 złotych za metr. Do czego byście go użyli? Zobacz: Ten materiał kosztuje 39 zł za metr... (FOTO)

Stylizacje Węgrowskiej i ją samą ostro skrytykował Marcin Tyszka, porównując ją do "dmuchanej lali z sex shopu". Stwierdził też uprzejmie, że piosenkarka wygląda, jak transwestyta. Iwona postanowiła odpowiedzieć jurorowi Top model. Na swoim oficjalnym profilu zamieściła następujący wpis:

Jest mi bardzo przykro z tego powodu Marcinie. Myślałam, że masz więcej kultury. Rozumiem, że wolisz mężczyzn i można się nie podobać, ale aż tak krytykować? To spowodowało, że całkowicie zmieniłam zdanie o Tobie. A i jeszcze jedno to że zapłaciłam za materiały tyle, to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. Widocznie było mnie na to stać. Więc zbędne są Twoje komentarze na ten temat. Mimo wszystko pozdrawiam i czasem warto się zastanowić, przemyśleć, by potem czegoś nie żałować. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Tobie i wszystkim moi Kochani!

Po kilku godzinach na tablicy Węgrowskiej pojawił się kolejny wpis w sprawie konfliktu z Tyszką. Wynika z niego, że Iwona próbowała się porozumieć z fotografem i komentowała wpis na własny temat na profilu Marcina:

Jestem bardzo zniesmaczona i bardzo mi przykro z powodu Marcina Tyszki. Okazał się mężczyzną (jeżeli można go w ogóle tak nazwać), bez klasy a miałam o nim inne zdanie. To tylko świadczy o jego inteligencji i wychowaniu. Zastanowię się jak rozegrać ta sprawę. Póki co Marcin najwidoczniej nie chce rozmowy w cztery oczy, bo usuwa moje wszystkie komentarze. Nic więcej nie mogę powiedzieć, bo nie znamy się osobiście. Dlatego dziwi mnie fakt, komentowania mojej osoby. Najwidoczniej przykułam jego wzrok. A z tego to tylko trzeba się cieszyć.

Pozwolę sobie jeszcze skorzystać z okazji i wyjaśnić sprawę dotyczącą materiałów. Moi drodzy materiałów nie kupowałam w Polsce. A, że znalazł się podobny, czy nawet taki sam to jakie to ma w tym momencie znaczenie. Nawet jeśli przepłaciłam to moja sprawa, widocznie było mnie na to stać. Proszę przestać robić z tego wielka sensacje.

Chcielibyśmy tylko przypomnieć Iwonie, że sama popędziła do tabloidu i pochwaliła się "bardzo drogimi materiałami" :) Ale cóż, "widocznie ją stać".

Węgrowska do Tyszki:

Węgrowska do Tyszki:

Komentarze (1254)

Oglądasz 661-690 z 1254
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:16
Zanim zasiadl w Jury powinien dac sie wykastrowac
Odpowiedz
1 2
zgłoś
06.01.2012 21:17
TO jest nagonka na Tyszkę.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 06.01.2012 21:17
gość:
gość: ignorancja, nienawiśc, skąd tego tyle w ludziach?
bo to same przyglupy siedza na pudlu
ooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Odpowiedz
4 0
zgłoś
OJ,TYSZKA,TYSZKA... 06.01.2012 21:17
Tyszka ma na większości zdjęć dziwne miny...jakby się naćpał papieru sojowego xD
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 06.01.2012 21:17
gość: PANIE TYSZKA CZY JESZCZE MA PAN OCHOTE TAK PISAC? ja bym wyluzowala i przeprosila
przepraszam ,kurwo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:17
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Przecież z tych gejów część to pedofile.
no tak nie chca juz starych zboków to łapia sie za dzieci niewinne :((( nienawidze ich :(((
kastracja i po kłopocie moi drodzy
oby!
Boze,jakie to ohydne, jakie podłe, żeby dzieci gwałcić. Powinni wieszać za to.
kastrować ale na żywca,żeby zboczeńcy poczuli to co ofiary
i najgorsze męki,ale pedaliszcza-pedofile mają kary od współwięźniów i to srogie i niech sie pozabijają te obesrane nieudane pomioty :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Oj, pedofile cierpią tam i wyją :) Często opisują jak im tam dawali wycisk za gwałty na dzieciach, oczywiście o ile uda im się przeżyć :)) Ale to fajnie. Sami się powybijają :) Także oby ich AIDS i koledzy pozałatwiali :)))))
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:18
dobrze mu dołożyła,on jest nikim,tak trzymaj Iwona,to tylko twoja sprawa w co i za ile się ubierasz,a ten przygłup niech spojrzy na siebie,koszmarny
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:19
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Przecież z tych gejów część to pedofile.
no tak nie chca juz starych zboków to łapia sie za dzieci niewinne :((( nienawidze ich :(((
kastracja i po kłopocie moi drodzy
oby!
Boze,jakie to ohydne, jakie podłe, żeby dzieci gwałcić. Powinni wieszać za to.
kastrować ale na żywca,żeby zboczeńcy poczuli to co ofiary
i najgorsze męki,ale pedaliszcza-pedofile mają kary od współwięźniów i to srogie i niech sie pozabijają te obesrane nieudane pomioty :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Oj, pedofile cierpią tam i wyją :) Często opisują jak im tam dawali wycisk za gwałty na dzieciach, oczywiście o ile uda im się przeżyć :)) Ale to fajnie. Sami się powybijają :) Także oby ich AIDS i koledzy pozałatwiali :)))))
no to ok
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:19
Iwona jest the best
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:19
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Przecież z tych gejów część to pedofile.
no tak nie chca juz starych zboków to łapia sie za dzieci niewinne :((( nienawidze ich :(((
kastracja i po kłopocie moi drodzy
oby!
Boze,jakie to ohydne, jakie podłe, żeby dzieci gwałcić. Powinni wieszać za to.
kastrować ale na żywca,żeby zboczeńcy poczuli to co ofiary
i najgorsze męki,ale pedaliszcza-pedofile mają kary od współwięźniów i to srogie i niech sie pozabijają te obesrane nieudane pomioty :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Oj, pedofile cierpią tam i wyją :) Często opisują jak im tam dawali wycisk za gwałty na dzieciach, oczywiście o ile uda im się przeżyć :)) Ale to fajnie. Sami się powybijają :) Także oby ich AIDS i koledzy pozałatwiali :)))))
no to ok
Pudelek nienawidzi pedofili. I ma rację!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:19
tyszka jest obrzydliwy
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:20
Wiedzialam,ze to pojeb....................... Mamy nastepnego Hura
Odpowiedz
0 0
zgłoś
06.01.2012 21:20
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Przecież z tych gejów część to pedofile.
no tak nie chca juz starych zboków to łapia sie za dzieci niewinne :((( nienawidze ich :(((
kastracja i po kłopocie moi drodzy
oby!
Boze,jakie to ohydne, jakie podłe, żeby dzieci gwałcić. Powinni wieszać za to.
kastrować ale na żywca,żeby zboczeńcy poczuli to co ofiary
i najgorsze męki,ale pedaliszcza-pedofile mają kary od współwięźniów i to srogie i niech sie pozabijają te obesrane nieudane pomioty :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Oj, pedofile cierpią tam i wyją :) Często opisują jak im tam dawali wycisk za gwałty na dzieciach, oczywiście o ile uda im się przeżyć :)) Ale to fajnie. Sami się powybijają :) Także oby ich AIDS i koledzy pozałatwiali :)))))
Lepiej pilnuj dziedziaczka, bo zagrożeń jest dużo. Na przykład otyła mamuśka.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:20
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Przecież z tych gejów część to pedofile.
no tak nie chca juz starych zboków to łapia sie za dzieci niewinne :((( nienawidze ich :(((
kastracja i po kłopocie moi drodzy
oby!
Boze,jakie to ohydne, jakie podłe, żeby dzieci gwałcić. Powinni wieszać za to.
kastrować ale na żywca,żeby zboczeńcy poczuli to co ofiary
i najgorsze męki,ale pedaliszcza-pedofile mają kary od współwięźniów i to srogie i niech sie pozabijają te obesrane nieudane pomioty :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Oj, pedofile cierpią tam i wyją :) Często opisują jak im tam dawali wycisk za gwałty na dzieciach, oczywiście o ile uda im się przeżyć :)) Ale to fajnie. Sami się powybijają :) Także oby ich AIDS i koledzy pozałatwiali :)))))
czyli rzadko hausahausaa
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:20
tyszka powinien opuscic kraj jets nie od znieisnia
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:20
PANIE TYSZKA chyba buzuja panu hormony trzeba niebawem zmienic partnera
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:20
PANIE TYSZKA chyba buzuja panu hormony trzeba niebawem zmienic partnera
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:20
prosta sprawa, wydala na suknie malo ale ktos napisala ze wiele no i zwrocili jej duzo wiecej za kostiumy estradowe!! tak robi nie tylko ona wiec po co to cale zamieszanie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:20
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Przecież z tych gejów część to pedofile.
no tak nie chca juz starych zboków to łapia sie za dzieci niewinne :((( nienawidze ich :(((
kastracja i po kłopocie moi drodzy
oby!
Boze,jakie to ohydne, jakie podłe, żeby dzieci gwałcić. Powinni wieszać za to.
kastrować ale na żywca,żeby zboczeńcy poczuli to co ofiary
i najgorsze męki,ale pedaliszcza-pedofile mają kary od współwięźniów i to srogie i niech sie pozabijają te obesrane nieudane pomioty :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Oj, pedofile cierpią tam i wyją :) Często opisują jak im tam dawali wycisk za gwałty na dzieciach, oczywiście o ile uda im się przeżyć :)) Ale to fajnie. Sami się powybijają :) Także oby ich AIDS i koledzy pozałatwiali :)))))
no to ok
Pudelek nienawidzi pedofili. I ma rację!
każdy ich nienawidzi
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:21
Ja tez myslalam ze ten Tyszka ma wiecej kultury i ze matka go lepeij wychowala ale niestety........nie wszystko zloto co sie swieci.....
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:21
gość: PANIE TYSZKA chyba buzuja panu hormony trzeba niebawem zmienic partnera
co 2 dni zeby juz go adidas zapał
Odpowiedz
3 0
zgłoś
marta 06.01.2012 21:21
Jak dla mnie, to jest żałosne, żeby dorośli ludzie obrzucali się nawzajem błotem w internecie i to jeszcze w taki sposób. Tak to jest jak byle cham może zostać celebrytą. Mam wrażenie, że patrzę na pokłócone gimnazjalistki - i to jeszcze nie najmądrzejsze. Młodzież patrzy na celebrytów i potem w internecie nie potrafi się zachować z klasą - ale jak widać skoro dorośli tego nie umieją...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:21
gość: Ja tez myslalam ze ten Tyszka ma wiecej kultury i ze matka go lepeij wychowala ale niestety........nie wszystko zloto co sie swieci.....
cham i zbok
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:22
JAK PEDAŁ MOŻE TAK KRYTYKOWAĆ KOBIETĘ. CIOTA POJEBANA CHORY CZUB, POWINNI SIEDZIEĆ CICHO I SIĘ NIE WYCHYLAĆ I NIE ROZMAWIAĆ O INNYCH NORMALNYCH LUDZIACH!!! TY GEJU, JESTEŚ CHORY. KRYTYKUJESZ NORMALNYCH LUDZI OGARNIJ SIĘ!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
06.01.2012 21:22
gość: Ja tez myslalam ze ten Tyszka ma wiecej kultury i ze matka go lepeij wychowala ale niestety........nie wszystko zloto co sie swieci.....
Ile kultury ma ten transwestyta z cyrku, zeby prowokować i wygladac jak panienka z przydroza?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:22
do gaziku pedofili
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:22
jak tak mozna o kobiecie ,jak on gej moze cos wiedziec niech sie wypowiada na temat swoich p......................
Odpowiedz
2 0
zgłoś
06.01.2012 21:23
Prosimy Państwa o zachowanie poziomu.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:23
gość: JAK PEDAŁ MOŻE TAK KRYTYKOWAĆ KOBIETĘ. CIOTA POJEBANA CHORY CZUB, POWINNI SIEDZIEĆ CICHO I SIĘ NIE WYCHYLAĆ I NIE ROZMAWIAĆ O INNYCH NORMALNYCH LUDZIACH!!! TY GEJU, JESTEŚ CHORY. KRYTYKUJESZ NORMALNYCH LUDZI OGARNIJ SIĘ!!!
teraz pedaszcza skacza jakby mogly ale sie myla, dostana pogina jak muchy i sie pozamykaja,co to ma byc, do nor potwory won!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.01.2012 21:24
gość:
gość: JAK PEDAŁ MOŻE TAK KRYTYKOWAĆ KOBIETĘ. CIOTA POJEBANA CHORY CZUB, POWINNI SIEDZIEĆ CICHO I SIĘ NIE WYCHYLAĆ I NIE ROZMAWIAĆ O INNYCH NORMALNYCH LUDZIACH!!! TY GEJU, JESTEŚ CHORY. KRYTYKUJESZ NORMALNYCH LUDZI OGARNIJ SIĘ!!!
teraz pedaszcza skacza jakby mogly ale sie myla, dostana pogina jak muchy i sie pozamykaja,co to ma byc, do nor potwory won!
nasłac skina to zaj...s...
Oglądasz 661-690 z 1254