Poniedziałek 09.01.2012

"Obiad z gwiazdami": Cichopek, Herbuś z Jacykowem... (ZDJĘCIA)

Weronika Rosati Kasia Cichopek Michał Piróg Mandaryna Aleksandra Kisio Marysia Niklińska Paulina Sykut Maja Bohosiewicz Krzysztof Włodarczyk Małgorzata Potocka Bilguun Ariunbaatar Edyta Herbuś Tomasz Jacyków

"Obiad z gwiazdami": Cichopek, Herbuś z Jacykowem... (ZDJĘCIA)
W sobotę po raz 7. zorganizowano akcję Świąteczny obiad z gwiazdami. Tym razem charytatywny obiad odbył się w warszawskiej restauracji Jeff’s. Na imprezę zaproszono 300 dzieci z domów dziecka z całej polski. Nie tylko mogły zjeść do syta, ale obsłużyli je celebryci.

Od 5 lat biorę udział w tej akcji – podkreślała Weronika Rosati. Robię to dla dzieci. Miło jest z nimi porozmawiać, sfotografować się, czy dać im swój autograf. To nie jest wirtualne zaangażowanie w pomoc, tylko bezpośredni kontakt z dziećmi. I to jest najfajniejsze.

Oprócz niej w akcję zaangażowali się m.in.: Kasia Cichopek, Michał Piróg, Mandaryna, Aleksandra Kisio, Marysia Niklińska, Paulina Sykut, Maja Bohosiewicz, Krzysztof Włodarczyk, Małgorzata Potocka oraz Bilguun Ariunbaatar. O oprawę muzyczną zadbała Majka Jeżowska.

Wspólny język znaleźli Edyta Herbuś i Tomasz Jacyków. Na drugim wideo z imprezy widać, jak rozanielona zajadała się z nim watą cukrową. Obawiamy się, że droga do wymarzonych wyższych sfer prowadzi niekoniecznie tędy.

Jak oceniacie, pasują do siebie? 


http://pudelek.wrzuta.pl/film/5Mc1pKcbCNF/


http://pudelek.wrzuta.pl/film/5OR3ZBROj3x/

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (653)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 16:48
cichopek pasuje tam jak kapusta w rosole,ale wciś się musi zeby istnieć
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.01.2012 16:49
Co się stało z Mandaryną?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 16:54
JUDAICZYKI!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 16:54
JUDAICZYKI!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 17:02
a ten mongoł co tam robił pewnie straszył dzieci swoimi idiotycznymi minami
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 17:03
głosujcie w Esce w gorącej 20 na Michela Telo- Ai Se Eu Te Pego, suuuper kawałek !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
pajacyk 09.01.2012 17:07
Jacyków wśród dzieci mam nadzieję że nie mówił o swoich sympatiach męskich ,Pani Jeżowska wśród butelek alkoholu, a włodarczyk ludzie zdemolował pokój żonie chciał popełnic samobójstwo, i te dzieci mają brać z nich przykład. Co to za gwiazdy, czy w tym kraju nie można zorganizować spotkania z ludżmi, którzy są autorytetami, wzorami do naśladowania, współczuję.........
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 17:10
ale mają parcie na szkło,lansują się żeby tylko o nich pisać pokazać,a kto z nich tak po cichu bez kamer pomógł dzieciom,myślę ze nikt,dziki kraj świete słówa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 17:11
herbusiowa to krasnal a ta z ostatniego zdjecia to mongol.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 17:14
gość: Edytko ! ... - Co Ty robisz, Ty nie pasujesz do tego bagna, taka laseczka w takim szambie, nie daj sie cipeczko, jestes zbyt ladna !!
ta twoja edytka to dopiero szambo,maly lachociag
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 17:17
Alkohol mogli schować jak zaprosili 300 dzieciaków. A nie Majka się produkuje na tle butelek...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 17:17
No jak już Jacyków jest wyższą sferą... Przecież to "ciota" i "patafon"
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.01.2012 17:30
gość:
gość:
gość: Herbusiowa tam polazła pomagać czy pozować do zdjęć z głupią miną?????????????////
nazrec sie poszla ,kurwa jebana
tys prowda
moze pare lasek zrobila charytatywnie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.01.2012 17:33
eee a Mandaryna to co za gwiazda??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 17:58
Miło jest z nimi porozmawiać, sfotografować się, czy dać im swój autograf................ rzeczywiście Weronika, tak na pewno im pomogłaś :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 17:59
Miło jest z nimi porozmawiać, sfotografować się, czy dać im swój autograf................ rzeczywiście Weronika, tak na pewno im pomogłaś :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 18:00
totalny syf,rozkraczewska,pajacykuf anal i ciechłopek
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 18:03
widac akademik w tle :) mieszkalam tam 3 lata
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 18:08
iobiad dla dzieci a w tle pełno alkoholu,wstyd dla organizatorów
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 18:14
Rosti wygląda jakby napraawdę była tam kelnerką
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 18:20
Lansiarnia, jebusiowa jest w tym mistrzynia,terlinski ma z tym dobrze ,bo widzi karakana tylko w nocy,poda laske do zrobienia ,odwraca sie dupa i spi, nie musi nawet rozmawiac dlatego jeszcze sa razem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 18:35
galeria indywiduów i wszelkich społecznych odpadów z samego dna.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 18:42
Ale obciach
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 18:43
TE ARSENAL BRONI ALKOHOLOWY ZA JEZAWSKA JEST CALKIEM IMPONUJACY JAK NA IMPREZE CHARYTATYWNA DLA DZIECI
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 18:52
czy to nie jest Jeff's na Żwirki i Wigury obok Wydziału Geologii??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 18:53
Ten bal to żenada
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 19:01
PAULINA SYKUT POPRAWILA SOBIE POLICZKI??????????????????????????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 19:05
WIOCHA Z PIENIEDZMI sie zjechala do Warsiowy!!!!! MASAKRA!!!
Odpowiedz