Poniedziałek 09.01.2012

Villas BYŁA BITA OD DAWNA?!

Violetty Villas Elżbieta Budzyńska

Villas BYŁA BITA OD DAWNA?!Agencja FORUM

Jak już pisaliśmy, na wnioski z seksji zwłok tragicznie zmarłej Violetty Villas będzie trzeba jeszcze poczekać. Wyniki nadal analizuje świdnicka Prokuratura Okręgowa, jednak do mediów przedostały się fragmenty niepokojących relacji pracowników zakładu pogrzebowego, przygotowujących zwłoki do pochówku. Według nich, ciało piosenkarki nosiło ślady znęcania się.

Te szokujące informacje potwierdza wieloletni przyjaciel Villas, organizator jej konceryów Zbigniew Rabiński.

28 pażdziernika 2008 roku podczas zoranizowanego przez niego koncertu artystki w Toruniu, spotkał się z nią za kulisami. "To właśnie wtedy powiedziała coś, co mnie wytrąciło z równowagi - relacjaonuje w rozmowie z Super Expressem. Ale jej wtedy nie wierzyłem, bo miała sporą wyobraźnię. Ale teraz, po jej śmierci, po tym, co się wydarzyło, doszło do mnie, że mówiła prawdę. Pamiętam, że Violetta wtedy w Toruniu miała już ogromne problemy z chodzeniem, braniem oddechu. Jak siadała, to nie było to siadanie, tylko spadanie.

Niestety, rozmowa rwała się, gdyż u boku artystki co chwila pojawiała się Elżbieta Budzyńska i przysłuchiwała się, o czym mówi Violetta. Wtedy piosenkarka zmieniała temat na neutralny.

Ale był taki moment, kiedy Budzyńska poszła załatwiać sprawy finansowe, a ja wykorzystałem okazję - wspomina Rabiński. Violetta narzekała, że nie ma nowych piosenek, mówiła, że ją noga boli. Zapytałem, co się stało, a ona powiedziała, że Ela ją kopnęła. Zdziwiłem się, a ona pokazała mi siniak na nodze. Kulała na lewą nogę. Oficjalnie powiedziała, że upadła. Miała na sobie suknię z trenem. Lekko ją podniosła i pokazała siniak. Przypominam sobie, że Violetta miała też siniaki na czole.

Po otrzymaniu wiadomości o niewyjaśnionej śmierci Villas, Rabiński skojarzył fakty. Wyrzuca sobie, że nastąpiło to zbyt późno.

Nie przypuszczałem, że jest aż tak bardzo źle - tłumaczy. Gdybym ja to wiedział, to bym poszedł w nocy o północy pomóc.

Zdaniem innych osób, życzliwych artystce, lecz odseparowanych od niej przez opiekunkę, Villas miała jeszcze przed soba parę lat udanego życia. Pod jednym warunkiem.

"Pod koniec życia Villas już nie była w pełni świadoma. Gdyby Violetta trafiła w dobre ręce, poddała się leczeniu, to nie dość, że żyłaby do dziś, to jeszcze pewnie od czasu do czasu gdzieś by wystąpiła" - twierdzą.

Myślicie, że rola "opiekunki" zostanie w pełni wyjaśniona?

Villas BYŁA BITA OD DAWNA?!

Komentarze (708)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:40
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Jestem z Kudowy. Tam każdy wiedział co dzieje się e Lewinie (5 km od Kudowy), każdy znal Budzyńską, wiedział, że to pijaczka, i że więzi Villas...
Każdy wiedział i nikt nic nie zrobił?
bo to nie byla nasza sprawa
Jak nie była twoja sprawa to teraz zamknij swoja jadaczkę i się nie wypowiadaj!!!
wal sie pizdo niemyta,akurat ty kurwo zareagowalabys
Chyba sam jesteś p...ą i k...ą bo ja nie moge byc ani jednym ani drugim a twoja wypowiedz to typowego menela i pijaka ....
no to wal sie huju
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:41
gość:
gość:
gość: syn też winy.Powinien wcześniej zareagować,przecież mógł,a nie tłumaczyć że nie mógł
powiesic gnoja
Budzyńska na wolności i ma się dobrze, wstyd , poruta
tez powiesic kurwe
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:43
gość: WIŚNIEWSKI RUTOWICZ DODA, CO TO ZA GWIAZDY, TAK SAMO KRUPA I KARDASHIAN
i dzastin biber hahahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:43
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:43
gość:
gość:
gość:
gość: syn też winy.Powinien wcześniej zareagować,przecież mógł,a nie tłumaczyć że nie mógł
powiesic gnoja
Budzyńska na wolności i ma się dobrze, wstyd , poruta
tez powiesic kurwe
oooooooooooooooooooooooooo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:44
gość:
gość: WIŚNIEWSKI RUTOWICZ DODA, CO TO ZA GWIAZDY, TAK SAMO KRUPA I KARDASHIAN
i dzastin biber hahahaha
a Fogg?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:44
dobrze jej tak mogła nie odpychać rodziny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:46
Nie wierzę że nie dało się nic zrobić... że nie dało się wyciągnąć pani Wiolety Villas spod opieki opiekunki....za słabo się starali....
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.01.2012 13:47
ale pierdoły!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:47
Trzeba się jeszcze wziąść za tych pseudoadwokatów Budzyńskiej, którzy razem z nią w imię prawa nie dopuszczali nikogo do Villas!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:48
okazuje się że tak zwani przyjaciele i pseudo rodzina o wszystkim wiedzieli. To dlaczego nic nie zrobili? Za to teraz latają do gazet i głapią dziobami. O wiele za pózno !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:49
Byla przeciez nienormalna to nie potrafila sie uwolnic od Budzynskiej.Zdrowy czlowiek by sobie na takie traktowanie nie pozwolil.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:49
dlaczego Wisniewski nagle zamilkl?On musi cos wiedziec przeciez?????? Pracowali razem!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje,ze odpowie za to ta wstretna baba!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:50
gość:
gość: Jestem z Kudowy. Tam każdy wiedział co dzieje się e Lewinie (5 km od Kudowy), każdy znal Budzyńską, wiedział, że to pijaczka, i że więzi Villas...
Czy w Lewinie nie ma ludzi honoru, którzy mogli skopać starą doopę tej podłej menelce???????????
Mam nadzieję, że jeśli babsko nie odpowie przed sądem, to przynajmniej ludzie jej umilą życie, podobnie jak ona zapewniała opiekę Villas. Co się działo z emeryturą, kto z tego żył?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:53
Budzyńska do więzienia powinna trafić
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:55
gość: okazuje się że tak zwani przyjaciele i pseudo rodzina o wszystkim wiedzieli. To dlaczego nic nie zrobili? Za to teraz latają do gazet i głapią dziobami. O wiele za pózno !!!
Tu najbardziej jest winna prokuratura, która była powiadamiana!!! Co mogli zrobić zwykli ludzie - włamywać sie?? Przecież warowała przy bramie i otwierała jedynie menelom:(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:55
No proszę, jak to po śmierci odnajdują się "przyjaciele", których nie mieliśmy za życia...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 13:58
gość:
gość: doda tez byla bita,fiutem po pysku
doda zaraz ciebie walnie w pysk swoim fiutem
to właściwie prawdopodobne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 14:00
Dajcie sobie na luz! A jak żyła, kto się przejmował Jej losem?! Dajcie tej Budzyńskiej spokój, Ona może jest niewinna? Ja nie twierdzę, iż jest niewinna lecz czekam na ostateczne decyzję osób upoważnionych do rozpoznania sprawy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 14:01
Dajcie sobie na luz! A jak żyła, kto się przejmował Jej losem?! Dajcie tej Budzyńskiej spokój, Ona może jest niewinna? Ja nie twierdzę, iż jest niewinna lecz czekam na ostateczne decyzję osób upoważnionych do rozpoznania sprawy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 14:01
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Jestem z Kudowy. Tam każdy wiedział co dzieje się e Lewinie (5 km od Kudowy), każdy znal Budzyńską, wiedział, że to pijaczka, i że więzi Villas...
Każdy wiedział i nikt nic nie zrobił?
bo to nie byla nasza sprawa
Jak nie była twoja sprawa to teraz zamknij swoja jadaczkę i się nie wypowiadaj!!!
wal sie pizdo niemyta,akurat ty kurwo zareagowalabys
Chyba sam jesteś p...ą i k...ą bo ja nie moge byc ani jednym ani drugim a twoja wypowiedz to typowego menela i pijaka ....
no to wal sie huju
Mam butelkę denaturatu chcesz? menelu śmierdzący ha hahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 14:02
to jest polska w USA jezeli syn powie ze matka jest bita to sedzia decyduje gdzie bedzie umieszczona osoba i idzie do domu starcow gdzie naprawde jest wszystko kontrolowane i monitorowane nawet odwiedzajacy. Napisalam sam fakt syn Villas zglaszal gdzie jest prawo teraz wszysccy debatuja my nie mamy w Polsce prawa i z tad problemy
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.01.2012 14:03
DLACZEGO TO TAK DLUGO TRWA TA BUDZYNSKA JA WYKONCZYLA POWINNA JUZ SIEDZIEC ZA JEJ SMIERC
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.01.2012 14:04
POMÓWIENIA .DOPIERO TERAZ WSZYSCY PRÓBUJA ZRZUCIĆ WINĘ NA BUDZYŃSKA,ALE JEDNAK P.WIOLETTA NIE UZAWAŁA SYNA I TO JEST PEWNE.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 14:05
ludzie gdzie wy wszyscy byliście gdy Violetta potrzebowała pomocy a teraz sie dopiero domyślacie co mogło się naprawde dziać w jej życiu jak mozna dopuścic do takiego stanu gdzie rodzina syn opieka społeczna czy ktos się w końcu za to wezmie a winni odpowiedza za to ї!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.01.2012 14:05
jedno mnie zastanawia: naprawdę tak ciężko byłoby Pani Violettcie zwolnić Budzyńską i zatrudnić nową opiekunkę?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 14:06
teraz odkrywa prawde???jezeli pokazala mu siniak,to byl to dowod na znecanie sie nad Violetta!! Ja w to wierze,bo to jest bardzo prawdopodobne do tej prymitywnej Budzynskiej!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.01.2012 14:06
TERAZ TO WSZYSCY WIEDZIELI O ZNECANIE SIE BUDZYNSKIEJ A NIKT W TYM KIERUNKU NIC NIE ZROBIL DO WIEZIENIA Z BABA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.01.2012 14:06
gość:
gość:
gość: WIŚNIEWSKI RUTOWICZ DODA, CO TO ZA GWIAZDY, TAK SAMO KRUPA I KARDASHIAN
i dzastin biber hahahaha
a Fogg?
ooooooooooooooooooooooo
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.01.2012 14:07
co chciala to ma,nie litujcie sie nad nia ,samo sobie jest winna!!