Wtorek 14.02.2012

"Jestem dobrym człowiekiem! BÓG MI POMAGA!"

Krzysztof Rutkowski

Prokuratura poinformowała wczoraj, że trwa postępowanie w sprawie udziału Krzysztofa Rutkowskiego w rozwiązaniu sprawy tragicznie zmarłej Magdy. Ma ono wyjaśnić, czy były detektyw zmuszał rodzinę dziewczynki do zeznań i czy wykonywał czynności zastrzeżone tylko dla policji. Zaraz po upublicznieniu nagrania, w którym Katarzyna W. przyznaje się do nieumyślnego spowodowania śmierci córki, pojawiły się głosy, że Rutkowskiemu zależy jedynie na rozgłosie. Dziennikarka TVN-u, Katarzyna Kolenda-Zaleska, skrykowała go w swoim programie tak ostro i bezpośrednio, że spora grupa internautów domaga się jej zwolnienia z telewizji. Widać to wyraźnie w komentarzach pod naszym tekstem: Internauci żądają zwolnienia Kolendy-Zaleskiej!

Czy można znaleźć złoty środek w ocenie jego działań? W nowym Newsweeku Rutkowski stara się ten środek przesunąć - w stronę Boga i dobra. Oceńcie, czy to kupujecie:

Zanim z Luizą poszliśmy na policję, żeby powiedzieć o naszych podejrzeniach dotyczących Katarzyny W., matki Madzi, byliśmy w kościele na mszy – zapewnia w wywiadzie. Chcieliśmy dostać siłę od Boga. On pomaga. To, co zabierze, później odda. On jest sprawiedliwy. Za złe karze, za dobre wynagradza. To proste. Daje czasem taki strzał, że chce się żyć, działać, pomagać.

Przekonuje również, że jest dobrym człowiekiem, jednak, niestety, wielu życzy mu źle:

- Pan jest dobrym człowiekiem?

- Bardzo dobrym. I ludzie, z którymi pracuję i dla których pracuję, to potwierdzają. Wielu drażni, że mnie się dobrze żyje, bo już dawno powinienem być zadeptany.

Dobry człowiek wypowiada się dalej o swoich dylematach moralnych:

- We mnie było dwóch Rutkowskich. Jeden, który żałował tej dziewczyny, bo ona sobie sama pętlę na szyję założyła. I drugi, który mówi: OK, to jest robota. Jedziemy z tą dziewczyną jak z dziką świnią.

Chwali się też, że ma dobre kontakty z policjantami:

- Ja się z nimi bawię, piję wódkę, ja się z nich wywodzę. Mój ojciec jest byłym milicjantem. Komendanci przyjmują mnie jak kolegę, normalnie. (...) Po programie TVN zatrzymali mnie do kontroli. I chcieli autografy, zdjęcia, piątki przybijać. Oni rozumieją moją pracę.

Jak oceniacie całą tę olbrzymią aferę?

Komentarze (1613)

Odpowiedz
3 4
zgłoś
gość 14.02.2012 01:40
ja sie ciesze ze spotkal w swoim zyciu kobiete wierzocom , BOG to najwazniejsze w zyciu i ciesze sie ze z niom jest ichce sie z nom modlic, jestem wrozkom i wiem co pisz
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 14.02.2012 01:41
imbecyl
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 14.02.2012 01:42
Przez takich ludzi jak on ten kraj się rozpada;)
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 14.02.2012 01:43
On po prostu robi swój comeback. Nic poza tym.
Odpowiedz
0 8
zgłoś
gość 14.02.2012 01:44
gość: Przez takich ludzi jak on ten kraj się rozpada;)
hahaha a Policja i prokurator maja ciagle luzik.Kretyn z ciebie ,albo policjant!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
12 5
zgłoś
gość 14.02.2012 01:45
DLACZEGO TAK SIE WSZYSCY CZEPIAJA RUTKOWSKIEGO? ON ROZWIAZUJE BARDZO ZAGMATWANE SPRAWY W BARDZO CZASAMI NIEKONWENCJONALNY SPOSOB, ALE ROZWIAZUJE I ZA TO TRZEBA MU DZIEKOWAC A NIE PSY NA NIM WIIESZAC, MA ZDOLNOSCI DO PRACY DETEKTYWISTYCZNEJ ;) TAM GDZIE POLICJA NIE MOZE TAM RUTKOWSKI DZIALA.....
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.02.2012 01:45
gość: ja sie ciesze ze spotkal w swoim zyciu kobiete wierzocom , BOG to najwazniejsze w zyciu i ciesze sie ze z niom jest ichce sie z nom modlic, jestem wrozkom i wiem co pisz
Nie trzeba byc wrozka,zeby wiedziec,ze Bog nie chce zle.................
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 14.02.2012 01:45
ŻAŁOSNY KABOTYN...
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 14.02.2012 01:46
jak z dziką świnią? tylko świnia się tak wypowiada
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 14.02.2012 01:46
gość: DLACZEGO TAK SIE WSZYSCY CZEPIAJA RUTKOWSKIEGO? ON ROZWIAZUJE BARDZO ZAGMATWANE SPRAWY W BARDZO CZASAMI NIEKONWENCJONALNY SPOSOB, ALE ROZWIAZUJE I ZA TO TRZEBA MU DZIEKOWAC A NIE PSY NA NIM WIIESZAC, MA ZDOLNOSCI DO PRACY DETEKTYWISTYCZNEJ ;) TAM GDZIE POLICJA NIE MOZE TAM RUTKOWSKI DZIALA.....
O to teraz chodzi,ze jest dobry i dal pstryczka w nos policajom.To sie nie moglo im podobac.
Odpowiedz
9 5
zgłoś
gość 14.02.2012 01:48
ZROBIŁ Z POLICJI KOMPLETNYCH DEBILI. WIELKI SZACUNEK DLA PANA
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.02.2012 01:48
.
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 14.02.2012 01:48
SPRAWDZAJĄ SIĘ PROROCTWA Z ORĘDZI MARII MIŁOSIERDZIA BOŻEGO TRZĘSIENIE ZIEMI W EUROPIE: Proroctwo dane przez Jezusa 18.03.2011,a SPRAWDZIŁO SIĘ: 11.05.2011. WYBUCH WULKANU I WOJNA NA BLISKIM WSCHODZIE: Proroctwo dane 18.03.2011,a SPRAWDZIŁO SIĘ: Wybuch:12.05.2011 (PO 55 DNIACH !), Wojna: rozkreca sie. PROROCTWO TRZĘSIENIA ZIEMI W ANGLII: Dane 22.05.2011, a SPRAWDZIŁO SIĘ: 14.07.2011(PO 53 DNIACH !). PROROCTWO TRZĘSIENIA ZIEMI W NORWEGII: Dane 22.05.2011, a SPRAWDZIŁO SIĘ: 21.07.2011 (PO 2 MIESIĄCACH !). PROROCTWO TRZĘSIENIA ZIEMI W AMERYCE POŁUDNIOWEJ: Dane: 22.05.2011, a SPRAWDZIŁO SIĘ: 24.08.2011 (PO 3 MIESIĄCACH !). POWÓDŹ WE FRANCJI UPAŁY W TURCJI: przepowiedziane 22 maja 2011, a wydarzyly sie w lipcu 2011. Jezus przepowiada wiele straszliwych kar za odejscie od Boga i powszechne zycie w grzechu. Po wiecej przepowiedni i ostrzezen Jezusa dla ludzkosci zobacz strone: dzieckonmp.wordpress.com.
Odpowiedz
1 4
zgłoś
gość 14.02.2012 01:48
W Usa to on by zrobil zajebista kariere!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 14.02.2012 01:50
SPRAWDZAJĄ SIĘ PROROCTWA Z ORĘDZI MARII MIŁOSIERDZIA BOŻEGO TRZĘSIENIE ZIEMI W EUROPIE: Proroctwo dane przez Jezusa 18.03.2011,a SPRAWDZIŁO SIĘ: 11.05.2011. WYBUCH WULKANU I WOJNA NA BLISKIM WSCHODZIE: Proroctwo dane 18.03.2011,a SPRAWDZIŁO SIĘ: Wybuch:12.05.2011 (PO 55 DNIACH !), Wojna: rozkreca sie. PROROCTWO TRZĘSIENIA ZIEMI W ANGLII: Dane 22.05.2011, a SPRAWDZIŁO SIĘ: 14.07.2011(PO 53 DNIACH !). PROROCTWO TRZĘSIENIA ZIEMI W NORWEGII: Dane 22.05.2011, a SPRAWDZIŁO SIĘ: 21.07.2011 (PO 2 MIESIĄCACH !). PROROCTWO TRZĘSIENIA ZIEMI W AMERYCE POŁUDNIOWEJ: Dane: 22.05.2011, a SPRAWDZIŁO SIĘ: 24.08.2011 (PO 3 MIESIĄCACH !). POWÓDŹ WE FRANCJI UPAŁY W TURCJI: przepowiedziane 22 maja 2011, a wydarzyly sie w lipcu 2011. Jezus przepowiada wiele straszliwych kar za odejscie od Boga i powszechne zycie w grzechu. Po wiecej przepowiedni i ostrzezen Jezusa dla ludzkosci zobacz strone: dzieckonmp.wordpress.com.
Odpowiedz
4 3
zgłoś
RYSA 14.02.2012 01:50
gość: Bardzo dobrze,ze rodzina sie zdecydowala na Rutkowskiego.Do tej pory dzieciatko lezaloby w gruzach jak smiec.Dobra robota.Teraz Policja i reszta moze sobie grozic ,ale wiem ze zrobil wszystko ,aby szybko rozwiklac sprawe.
POPIERAM! Gdyby nie Rutkowski ta kobieta nadal grałaby na nosie policji i nam! A policja bajki by opowiadała i szukała............
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.02.2012 01:52
gość:
gość: DLACZEGO TAK SIE WSZYSCY CZEPIAJA RUTKOWSKIEGO? ON ROZWIAZUJE BARDZO ZAGMATWANE SPRAWY W BARDZO CZASAMI NIEKONWENCJONALNY SPOSOB, ALE ROZWIAZUJE I ZA TO TRZEBA MU DZIEKOWAC A NIE PSY NA NIM WIIESZAC, MA ZDOLNOSCI DO PRACY DETEKTYWISTYCZNEJ ;) TAM GDZIE POLICJA NIE MOZE TAM RUTKOWSKI DZIALA.....
O to teraz chodzi,ze jest dobry i dal pstryczka w nos policajom.To sie nie moglo im podobac.
FAKT, ALE INNI...?
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 14.02.2012 01:53
Spoko facet i szacun mu :D
Odpowiedz
1 4
zgłoś
gość 14.02.2012 01:54
hahahahaa...Rutkowski powinien policje uczyc ;)
Odpowiedz
4 3
zgłoś
RYSA 14.02.2012 01:56
gość: ZROBIŁ Z POLICJI KOMPLETNYCH DEBILI. WIELKI SZACUNEK DLA PANA
Policja sama z siebie zrobiła debili ,a teraz za wszelka cene chcą wyjść z twarzą i czepiają się Go bo nie mają kogo jeżeli pokazał im jak sie pracuje..
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 14.02.2012 01:59
Policja ...od kiedy taka delikatna i stosujaca prawo?Rutek pokazal jak sie pracuje,aby byly szybkie efekty.To im nie pasuje.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.02.2012 02:01
masz okulary do górny nogami krzysiu!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 14.02.2012 02:02
Bede popierac takich jak Rutkowski.Gowno mnie obchodzi czy maja licencje ,czy tez nie.Widac bez niej poradzil sobie lepiej niz oni.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 14.02.2012 02:05
napiszcie o tej luzizie, że to zakonnica młodsza od niego o 25 lat!
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 14.02.2012 02:07
Rutkowski rządzi !
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 14.02.2012 02:08
gość: Rutkowski na prezydenta
Wez przestan, jeszcze sie spelni
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 14.02.2012 02:09
Czy Wy ludzie w większości jesteście pojebani?! Rutkowskiego zależy jedynie na rozgłosie, niech nie pieprzy o Bogu i pomaganiu bo mi się niedobrze robi. Z całego wydarzenia zrobił szopkę i "dzięki" niemu cała rodzina ma przesrane nie tylko w Sosnowcu ale i w całej Polsce. Przeszkadzał jak tylko mógł w śledztwie, policja jest jaka jest ale wierzcie mi, że doszła by w końcu do całej prawdy cicho i powoli, bez rozgłaszania tego i niszczenia ludzi. On nagle się nawraca po tym jak sam łamał prawo, był o to oskarżony i odebrano mu licencje detektywa. Jeszcze się dziwie, że go o to nie posądzili. Ale cóż to jest Polska. Więc przestańcie mówić, że jest "Najlepszy", "Wykonal kawal dobrej roboty" bo nie mogę tego czytać i stwierdzam, że w Polsce mieszkają w większości idioci.
Odpowiedz
3 4
zgłoś
gość 14.02.2012 02:11
Rutkowski powinien zostać komendantem policji albo ministrem MSW, to by szybko ograniczył przestępczość w tym kraju
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 14.02.2012 02:11
JEDZIEMY Z NIĄ JAK Z DZIKĄ ŚWINIĄ.. HAHA DOBRE
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 14.02.2012 02:12
dlaczego tej Mendy-Zalewskiej jeszcze nie wylali?