Wtorek 14.02.2012

"Katarzyna W. zrobiła przedstawienie przed narodem!"

Joanna Koroniewska Katarzyna W.

Cała Polska żyje nadal tragedią z Sosnowca. A to głównie za sprawą mediów, które nie przestają nakręcać tematu. Przyszedł czas na celebrytów, którzy bezbłędnie wywęszyli okazję i zaczynają się wypowiadać na ten temat. Bo oczywiście są w tym ekspertami. We wczorajszym programie Tomasza Lisa jednym z gości była Joanna Koroniewska, która nie kryła zbulwersowania w całej sprawie. Wypowiadała się ostro. Czy jej głos jest w ogóle potrzebny w całej tej dyskusji?

Katarzyna W. zrobiła przedstawienie przed narodem. Naraziła się na ocenę. Żeby ukrywać zwłoki własnego dziecka pod gruzami, a potem robić medialny szum...

Jak sądzicie, czy i ona powinna jej teraz publicznie dowalać? Nie dość zostało już powiedziane?

Drugą ekspertką zaproszoną do studia była "sexy mama" Katarzyna Cichopek. Tomasz Lis przedstawił ją jako "psycholog z wykształcenia". Czy ich obecność w studio była w ogóle na miejscu?

Komentarze (3464)

Oglądasz 571-600 z 3464
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:34
gość: zanim oceniasz i wypowiadasz się publicznie to dobrze się zastanów czy masz do tego prawo oceniać kogoś mimo że zrobiła bardzo żle ale najbardziej skrzywdziła siebie a Pani Joanno swoją opinię proszę zostawić sobie dla siebie bo uważacie się za gwiazdy którym wszystko wolno
Co wy ludzie myslicie ze jest nie winna zaplanowala to raz było niby uprowadzenie pozniej sie przyznala i jeszcze swoje dziecko w rekawiczkach zakopala zeby nie bylo dowodow i to nie bylo zaplanowane i ona jest niepoczytalna i psychicznie chora smiech na sali kto w takie bajki uwierzy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:34
i miala kobieta racje
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:35
Wypowiem się jako matka 2 letniego chłopca : 1. dziecka nie myje sie o 15 tylko w godzinach wieczornych 2. dziecka po myciu nie owija się w kocyk tylko w ręcznik 3. po wypadku trzeba wzywać pogotowie 4. dziecka po myciu nie wywozi się 3km w mrozie na spacer 5. kobiety które nie zasługują na dziecko raczej nie powinny ich mieć 6. zdrowa na umyśle matka ratuje własne dziecko do upadłego 7. po śmierci dziecka nikt nie chodzi do kina na horrory ;/ 8. szkoda gadać ta dziewczyna nie zasługuje na bycie na pogrzebie, bo sama już temu dziecku pogrzeb zrobiła , w lesie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:35
Szkoda mi Kroniewskiej, K.W. weszła na jej czas antenowy i media nie pisały o niej i Dowborze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:35
a co nie ma racji? ta kutwa zabila wlasne dziecko i kazdy ma prawo zrobic ja na szmaty bo to zwykla szmata wlasnie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:35
Jako medialna celebrytka powinna zachować własne zdanie na ten temat dla siebie! Matka Madzi, Katarzyna W. nie miała zamiaru robić ze śmierci swojego dziecka medialnej afery. Cała sprawa została nagłośniona przez P. Rutkowskiego, który miał nadzieje że to pomoże w odnalezieniu dziewczyki i tyle!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:35
tez mi ekspertki - lis schodzi na psy
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:35
TO RZĄD WYWOŁAŁ IDIOCI ZAMIESZANIE ŻEBY NEI BYŁO GŁOŚNO O ACTA!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:35
nie ja uwazam ze nie dosc " cytuje
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:36
Wypowiem się jako matka 2 letniego chłopca : 1. dziecka nie myje sie o 15 tylko w godzinach wieczornych 2. dziecka po myciu nie owija się w kocyk tylko w ręcznik 3. po wypadku trzeba wzywać pogotowie 4. dziecka po myciu nie wywozi się 3km w mrozie na spacer 5. kobiety które nie zasługują na dziecko raczej nie powinny ich mieć 6. zdrowa na umyśle matka ratuje własne dziecko do upadłego 7. po śmierci dziecka nikt nie chodzi do kina na horrory ;/ 8. szkoda gadać ta dziewczyna nie zasługuje na bycie na pogrzebie, bo sama już temu dziecku pogrzeb zrobiła , w lesie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:36
gość: zanim oceniasz i wypowiadasz się publicznie to dobrze się zastanów czy masz do tego prawo oceniać kogoś mimo że zrobiła bardzo żle ale najbardziej skrzywdziła siebie a Pani Joanno swoją opinię proszę zostawić sobie dla siebie bo uważacie się za gwiazdy którym wszystko wolno
ofiarą jest dziecko!!!! Nie matka! Obojętnie jaka miała życie, nie każdy ma świetne a nie robi takich rzeczy! Nie usprawiedliwiajmy morderców, zabójców i kłamców! W wypadek nie wierzę, ale jej zachowanie po jest karygodne- wyrzucić jak śmieci własne dziecko???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:36
ta cała katarzyna w. powinna siedzieć dożywocie bo to co ona dostała to nic. rozumiem to że mogła te dziecko upuścic bo to sie może każdemu zdarzyć ale po co odrazu je chować pod jakimiś gruzami??!! nie mogła zadzwonic po karetkę?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Wyrocznia 14.02.2012 14:36
Lis, hahaha :D Kolejny żałosny x)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:36
TO JESZT SZUMA KTÓRY ODWRACA UWAGĘ OD ACTA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:36
Każdy kto wypowiada się o innej osobie nie mając na jej temat wiedzy i kwalifikacji do oceny jest plotkarzem.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.02.2012 14:36
Wypowiem się jako matka 2 letniego chłopca : 1. dziecka nie myje sie o 15 tylko w godzinach wieczornych 2. dziecka po myciu nie owija się w kocyk tylko w ręcznik 3. po wypadku trzeba wzywać pogotowie 4. dziecka po myciu nie wywozi się 3km w mrozie na spacer 5. kobiety które nie zasługują na dziecko raczej nie powinny ich mieć 6. zdrowa na umyśle matka ratuje własne dziecko do upadłego 7. po śmierci dziecka nikt nie chodzi do kina na horrory ;/ 8. szkoda gadać ta dziewczyna nie zasługuje na bycie na pogrzebie, bo sama już temu dziecku pogrzeb zrobiła , w lesie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.02.2012 14:36
NIE MA LITOŚCI DLA DZIECIOBÓJCZYNI .BARDZO DOBRZE ZE KOBIETY OSTRO WYPOWIADAJA SIE NA TEMAT MATKI MATEJ BEZBRONNEJ KRUSZYNY ,KTÓREJ MATKA POWINNA BRONIC I KTÓRA POWINNA CHRONIĆ .CO TO ZA KOCYK TAKI SLISKI ,ZABIILA DZIECKO I JESZCZE UKRYŁA TO MAŁE CIAŁKO W GRUZACH W MRÓZ TO NIE MIESCI SIE W GŁOWIE NORMALNEJ KOBIETY !!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.02.2012 14:36
Oczywiście, że tak, dlaczego tylko osoby po psychologii maja wypowiadać się na ten temat, cały naród ma wiele do powiedzenia w tej sprawie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:36
racja
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.02.2012 14:36
jakim prawem oceniasz te kobiete w swoim zyciu sobie poukladaj aktoreczko za 5 groszy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:37
koronkiewicz sama więcej szumu robo wokół siebie i osoby męża, a zarzuca innym!! ale jej wszystko wplno, bo celebrytka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:37
wielkie ekspertki ten lis schodzi na psy
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:37
gość: może i nie są odpowiednimi osobami w tej sprawie, ale każdy ma prawo głosu, w końcu tez są matkami..
siebie najbardziej skrzywdzila?chyba sowje biedne malenkie dziecko.wez sie glupia torbo zastanow co mowisz.gdyby nikt nie rozmawial na takie tematy i nie osadzal to na ulice by sie wyjsc nie dalo bo by leb ukrecili.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:37
prawodzadnosc no jak nie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:37
glupia i brzydka!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:38
nikt nie wie jak było cała ta rodzina jest jakaś dziwna i wszystko jest dziwne.....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:38
Ma rację. A prawda może byc jeszcze gorsza niż myślimy. Może jeszcze się rozpłakać nad wyrodną matką i nie-człowiekiem. ? Masakra, do lochu z nią ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:38
Mogła by sobie podkłaad rozetrzec a nie sie madrowac;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.02.2012 14:38
Ale na Pudelku to rzecz jasna bylyby calkowicie jak u siebie?
Odpowiedz