Poniedziałek 20.02.2012

Doda i Grycan "Osobowościami roku" (ZDJĘCIA)

Doda Dorota Rabczewska Marta Grycan Grycanki

Doda i Grycan Wczoraj w hotelu Radisson w Warszawie odbyła się gala przyznania nagród Osobowości i Sukcesy roku 2011 roku. Mariusz Pujszo, organizator i pomysłodawca nagród, stwierdził, że ”głównym aspektem na jaki uwagę zwracała kapituła, była wyróżniająca się i oryginalna osobowość.”

Takim oto sposobem jedną z nagród w kategorii Osobowość Roku 2011 otrzymała Doda. Za jeden z największych sukcesów minionego roku uznano natomiast... prowadzenie przez Martę Grycan cukierni. Co dość ciekawe, jej cukiernia została otwarta w 2010. Ten szczegół nie zmącił na szczęście jej chwili triumfu.

Obie celebrytki ucięły sobie pogawędkę i chętnie pozowały do wspólnych zdjęć.

Jakie jeszcze wyróżnienia wręczylibyście Marcie Grycan? Czekamy na propozycje. 

Doda i Grycan Doda i Grycan Doda i Grycan Doda i Grycan Doda i Grycan Doda i Grycan Doda i Grycan Doda i Grycan Doda i Grycan

Komentarze (2209)

Oglądasz 1501-1530 z 2209
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 19:55
Sadło do wytopieniaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 19:55
Jakie nagrody, tacy laureaci pff
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2012 19:56
też Ewelina:
gość: Tak czytam sobie ten artykuł i stwierdzam że LOU nie przepada za dodą co ewidentnie widać poprzez sposób jaki ją opisał. Nie rozumiem ani jego ani was którzy wchodzicie na jej artykuł mimo że jej nie lubicie i dupę obsmarowywujecie!! Ludzi opanujcie się...tyle właśnie Polacy mają w sobie nienawiści że aż wstyd!! Wciąż tylko zazdrość się wyczuwa z waszej strony...nie lubicie jej a każdy jej krok śledzicie i czytacie pisemka na jej temat! a po co?? NIE LUBISZ JEJ-NIE WCHODŹ-NIE WCHODŹ-NIE KRYTYKUJ-NIE KRYTYKUJ-POKAŻ ŻE MASZ ROZUM!!!! Proste...
Takie śmieszne przemowy, to możesz wygłaszać do swojego psa, może nawet poda ci łapę za umoralnianie go. A buraczany sadyzm gdzieś musi znaleźć ujście. Dorotka jest idealną ofiarą, więc wyżywają się na niej anonimowo, zamiast zlać dziecko w dupsko, albo przyłożyć żonie, bo zupa była za słona, albo mężowi, bo znowu nie umył ogona.
Wchodzę tu , bo nie lubię Dody
Zawsze można jakiegoś psa na niej powiesić zamiast lisa.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 19:58
to nie jest zdrowy wyglad
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2012 19:59
a gdzie córeczki?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:00
I to jest najlepszy dowód że te wszystkie gale nagrody to wzajemne lizanie sobie tyłków przez celebrytów a nie żadne prawdziwie zasłużone nagrody.Doda największe pośmiewisko i druga grycanka.Zwykli ludzie by na pewno na żadną z nich nie zagłosowali
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Londynczyk 20.02.2012 20:00
Heheheheh zenuja totalna ......koszmar.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:01
Doduchna z grycanką fuuuuuuuuuu
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:01
Ten kraj sięgnął dna, politycznie i kulturowo
Odpowiedz
1 0
zgłoś
... 20.02.2012 20:03
jaka ta Pani Grycanowa jest paskudna o losie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:04
obie siebie warte ....no i świat się kończy!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 20.02.2012 20:05
fajnie wyglądały.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:05
największy cyc roku!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:06
świński ryj roku!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:06
ale cyce!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:06
tylko warchlaków brak hahahaha
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:07
tan świat jest pojeb. na maxa!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:07
Chyba osobliwosci raczej!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
przekliniak 20.02.2012 20:07
Dopiero od 2 miesięcy podkupuje polskie media i już „Osobowość roku” ??? A jaką osobowość może mieć kierowniczka cukierni ??? Takie przekręty tylko w Polsce.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:08
wymiotowac sie chce jak sie to widzi....
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:10
osobowosci??? Pusta Szmata i Gruba świnia... ja pierdziu
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:10
gość: przyznąlbym tytuł świni roku 2011
ahaha
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.02.2012 20:11
ale ta Grycanka ma świetny biust!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:11
gość: ale cyce!
wymiona
Odpowiedz
0 0
zgłoś
doda 20.02.2012 20:12
Pusto w głowie, znajomości ( czytaj masoneria) i już możesz zostać osobowością roku. Karmią nas samym chłamem aby odwrócic uwagę od spraw ważnych. To wszystko są sługusy illuminati. Doda to na peno bo nie wiem jak ta pani co robi lody.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:12
PULPETA ROKU!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:12
PULPETA ROKU!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:12
gość: ale ta Grycanka ma świetny biust!!!
ja zdejmie stanik to na fałdzie brzucha lezy zapewne...ohyda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.02.2012 20:13
doda: Pusto w głowie, znajomości ( czytaj masoneria) i już możesz zostać osobowością roku. Karmią nas samym chłamem aby odwrócic uwagę od spraw ważnych. To wszystko są sługusy illuminati. Doda to na peno bo nie wiem jak ta pani co robi lody.
doda juz od jakiegosc czasu iluminati ..to pewne...
Odpowiedz