Czwartek 23.02.2012

Zamachowski zostanie... JUROREM?!

Zbigniew Zamachowski

Zamachowski zostanie... JUROREM?!
Zbigniew Zamachowski stronił dotąd od show biznesu, ale najwyraźniej pod wpływem swojej nowej dziewczyny, Moniki Richhardson, zmienił nastawienie. Jak donosi Fakt, aktor zasiądzie w... jury drugiej edycji Bitwy na głosy!

Producenci wybierali ponoć spośród trójki popularnych aktorów - Zamachowskiego, Macieja Stuhra oraz Borysa Szyca. Padło na Zamachowskiego, co z pewnością jest dla niego dobrą wiadomością, gdyż jak nieoficjalnie wiadomo, jego żona, Aleksandra Justa, zamierza po rozwodzie puścić go w skarpetkach. Po tym, co ją spotkało, chce orzeczenia o winie męża, domu, wszystkich pieniędzy i alimentów. Zobacz: Zamachowski zostanie bez grosza?

Oprócz Zamachowskiego w jury programu zasiądą: jurorka pierwszej edycji Alicja Węgorzewska oraz aktorka Sonia Bohosiewicz.

Zbigniew prosimy całkiem na serio - nie rób tego. Na pewno jest jakieś inne wyjście. Jesteś jednym z najlepszych polskich aktorów, lepszy był chyba tylko Łomnicki. Czy warto to rozmieniać na drobne?

Co o tym sądzicie? 

Zamachowski zostanie... JUROREM?!

Komentarze (352)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 352
Odpowiedz zgłoś
gość 23.02.2012 12:51
Patologia kolo sie konczy,a był super aktorem
Odpowiedz
10 20
zgłoś
gość 23.02.2012 12:52
A kto to?
Odpowiedz
33 32
zgłoś
gość 23.02.2012 12:53
ten wypierdek? on się niby zna na muzyce? swoją droga nie wiem czemu richardson całkiem ładna kobieta wybrała takiego typa, ani ładny ani bogaty bo była żona go oskubała
Odpowiedz zgłoś
gość 23.02.2012 12:53
szkoda bo była dobrym aktorem a teraz mu sie w glowie poprzewracało i zachciało mu sie nowych wrażen, a 4 dzieci juz nie pasuje do nowego zycia:/
Odpowiedz
30 15
zgłoś
gość 23.02.2012 12:53
Przecież on się nie zna!
Odpowiedz
15 14
zgłoś
gość 23.02.2012 12:53
gdzie grycanki
Odpowiedz
19 14
zgłoś
gość 23.02.2012 12:53
Tydzień bez grycanek
Odpowiedz
12 11
zgłoś
gość 23.02.2012 12:53
tak to juz bywa zal
Odpowiedz
80 14
zgłoś
gość 23.02.2012 12:53
CZY KTOŚ W DZISIEJSZYCH CZASACH NIE JEST JUROREM?
Odpowiedz
12 13
zgłoś
gość 23.02.2012 12:53
mógł 4 dzieci nie robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
26 12
zgłoś
gość 23.02.2012 12:53
Te programy tracą widzów, którzy mają już serdecznie dosyć oglądania szczęśliwych dorobkiewiczów którzy nigdy w rękach nawet pracy nie mieli. Kto to dzisiaj ogląda? To juz nie lata 2004/2005 oj nieee
Odpowiedz
7 19
zgłoś
gość 23.02.2012 12:53
MARINA JEST NAJLEPSZA:)
Odpowiedz
21 15
zgłoś
gość 23.02.2012 12:54
jurorek w programie "jak rozpieprzyć swoją rodzinę"
Odpowiedz
11 22
zgłoś
gość 23.02.2012 12:54
ja go z żadnego filmu nie kojarzę, no chyba, że ze shreka, ale tam tylko podkładał głos pod osła
Odpowiedz
2 7
zgłoś
gość 23.02.2012 12:55
jak zył z zona tyle lat i 4 dzieci sie urodziło to chyba nie był z nią z przypadku? potępiam takich Panów po 40 co im sie w główkach przewraca
Odpowiedz
4 7
zgłoś
Ja 23.02.2012 12:55
dla mnie to on już nie jestem jednym z najlepszych aktorów. Stracil mój szacunek ponieważ po 20 latach zostawił swoją żone i dzięci dla kogo? Dla takiej tam Moniki... którą znam jednynie z durnego programu europa da się lubić... tym wszystkim celebrytą już sie całkowicie we łbach pomieszało!
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 23.02.2012 12:56
A co Wam do tego? Jeśli jest tak wybitny jak sądziliście, to cokolwiek zrobi, to się obroni :)
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 23.02.2012 12:56
Pytam serio --ile p.Zamachowski ma wzrostu?
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 23.02.2012 12:57
Pytam powaznie ile p. Zamachowski ma wzrostu?
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 23.02.2012 12:58
Nalepszości nie włoży do garnka ani nie puści przelewem.
Odpowiedz
3 6
zgłoś
gość 23.02.2012 12:58
Powinien zasiąść w fotelu jurora w programie:"Jak oni zdradzają".Byłby wybitnym ekspertem.
Odpowiedz
4 5
zgłoś
gość 23.02.2012 12:59
Dajcie mu spokój Niech robi chłopak co chce!
Odpowiedz
3 5
zgłoś
inka 23.02.2012 13:01
jurorem? chyba programu jak oni sie rozwodza :)
Odpowiedz
6 5
zgłoś
gość 23.02.2012 13:02
Od kiedy Sonia Bohosiewicz oraz Zbigniew Zamachowski są specjalistami do śpiewu?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 23.02.2012 13:03
jak lepszy łomnicki? a stuhr, gajos i inni?
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 23.02.2012 13:04
on jest tak brzydki, ze juz brzdszy byc nie moze
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 23.02.2012 13:04
jak lepszy łomnicki? a stuhr, gajos i inni?
Odpowiedz
3 4
zgłoś
gość 23.02.2012 13:05
A JA LEŻĘ W ŁÓŻKU I JEM PIZZĘ!
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 23.02.2012 13:05
cóż, łeb siwy a d*** szaleje, a to kosztuje.... wszystko zmierza ku upadkowi....
Odpowiedz
3 5
zgłoś
mama 23.02.2012 13:07
No z tym "lepszy był tylko Łomnicki" to gruuuba przesada !! A że się tak skończy - teleturnieje,show,reklma i itp.-to było wiadomo - trzeba KASY !.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 352