Poniedziałek 27.02.2012

Nowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)

Kuba Wojewódzki

Nowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVE

Kuba Wojewódzki znany jest z częstego zmieniania młodych dziewczyn i samochodów. Wydaje się nawet, że do aut przywiązuje się bardziej niż do kobiet. Latem zeszłego roku po Warszawie jeździł czerwonym Ferrari, swoim drugim w życiu. Samochód chyba już mu się znudził, bo przesiadł się do innego.

Nasz czytelnik spostrzegł Wojewódzkiego, gdy ten jechał do myjni samochodowej. Najwyraźniej bardzo się spieszył, bo na skrzyżowaniu niemal wjechał pod przejeżdżający tramwaj.

To byłaby duża strata.

Podoba Wam się jego nowe Maserati?   

Nowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVENowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVENowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVENowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVENowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVENowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVENowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVENowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVENowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVENowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVENowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVENowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVENowy samochód Wojewódzkiego (ŁADNY?)PUDELEK EXCLUSIVE

Komentarze (1082)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1082
Odpowiedz zgłoś
gość 27.02.2012 00:54
niezla bryka tylko koles w srodku nie ten
Odpowiedz
40 33
zgłoś
gość 27.02.2012 00:54
Skopiował Gabrielle Solis (miała Maserati w 1 sezonie, od drugiego ma Astona Martina) :P
Odpowiedz zgłoś
gość 27.02.2012 00:54
Ma za dużo kasy !!! Kryzys jest a on taka bryką jezdzi !!!
Odpowiedz zgłoś
gość 27.02.2012 00:54
Komentarz zjedzony przez Grycankę
Odpowiedz
25 21
zgłoś
gość 27.02.2012 00:54
Może być :P
Odpowiedz
44 15
zgłoś
gość 27.02.2012 00:54
no mogłabym taki mieć :D
Odpowiedz zgłoś
AgA 27.02.2012 00:54
Ach ten kryzys wieku średniego... Autko niczego sobie ;)
Odpowiedz
55 20
zgłoś
Kejt 27.02.2012 00:54
Kurde, ale fura, piękna!
Odpowiedz
55 40
zgłoś
gość 27.02.2012 00:54
Lubię go i jego program :>
Odpowiedz zgłoś
gość 27.02.2012 00:55
gimbuski spać bo kto jutro będzie sie zgłaszał na przyrodzie?
Odpowiedz
41 26
zgłoś
gość 27.02.2012 00:55
Kubusiu jak nie masz co robic z kasa to podziel sie ze mną!
Odpowiedz
56 33
zgłoś
gość 27.02.2012 00:55
taką furę myje na ręcznej? hahaha cwaniaki warszawiaki :)
Odpowiedz
19 18
zgłoś
gość 27.02.2012 00:55
Darmowa reklama Itaki :)
Odpowiedz
24 17
zgłoś
gość 27.02.2012 00:56
A co myślicie że mało zarabia ? Jasne że dużo !!!
Odpowiedz
62 22
zgłoś
gość 27.02.2012 00:56
Kubuś Wojewódzki to taka poczciwina na rachitycznych nóziach, w Kubusiu "jest tyle demona, ile trucizny w zapałce... I wcale nie posiada szampańskich własności... ma raczej własności starego sera, co to podnieca chore żołądki, ale prosty smak może pobudzić do wymiotów..." to po prostu Dziadzia Kubuś, któremu wyrwano już kły i pazury, niegroźny jak woźny któremu ukradziono klucze.
Odpowiedz
35 37
zgłoś
gość 27.02.2012 00:57
przedłużenie męskości-jemu sie przyda
Odpowiedz
35 36
zgłoś
gość 27.02.2012 00:57
Kubus to moze pociupciac juz tylko palcem... a pobzykac - przebierajac sie w kostium Gucia, podskakujac i wolajac 'bzyk, bzyk'...
Odpowiedz
22 21
zgłoś
gość 27.02.2012 00:58
też mam taki i co z tego
Odpowiedz
18 23
zgłoś
gość 27.02.2012 00:59
też bym takie chciała, ale nie mam kasy, bo nie robie z siebie idiotki w tvn. życie jest takie niesprawiedliwe.
Odpowiedz
17 25
zgłoś
gość 27.02.2012 00:59
a mnie sie lepiej podoba bmw x6
Odpowiedz
27 12
zgłoś
gość 27.02.2012 01:00
zapewne znowu dostal od jakiegos dealera samochodowego...
Odpowiedz
14 13
zgłoś
gość 27.02.2012 01:00
a cola gratis ?
Odpowiedz
29 25
zgłoś
gość 27.02.2012 01:00
Wojewódzki ma 63 lata i nie tylko 'się farbuje', ale zafundował sobie też przeszczep włosów z łona na swoją głowę, ramiona, kolana, pięty i brzuch pełen gazów, ohydnie wzdęty - tak robią zmurszałe dziady, gdy forsy mają bez liku - za jakiś czas się obudzą, z ręką i nogą w nocniku.
Odpowiedz
8 14
zgłoś
gość 27.02.2012 01:00
dorobił sie na stare lata
Odpowiedz
18 19
zgłoś
gość 27.02.2012 01:00
Wojewódzki ma 63 lata i nie tylko 'się farbuje', ale zafundował sobie też przeszczep włosów z łona na swoją głowę, ramiona, kolana, pięty i brzuch pełen gazów, ohydnie wzdęty - tak robią zmurszałe dziady, gdy forsy mają bez liku - za jakiś czas się obudzą, z ręką i nogą w nocniku.
Odpowiedz
7 13
zgłoś
gość 27.02.2012 01:01
WIE KTOS GDZIE JEST TRANSMISJA LIVE Z OSCARÓW?????
Odpowiedz
14 19
zgłoś
gość 27.02.2012 01:01
Fajnie się ubiera jak na swój wiek, bardzo go to odmładza
Odpowiedz
6 10
zgłoś
gość 27.02.2012 01:02
GDZIE JEST TRANSMISJA LIVE Z OSCARÓW?
Odpowiedz
12 14
zgłoś
gość 27.02.2012 01:02
Miodzio :) Bogatemu wszystko wolno ;)
Odpowiedz