Poniedziałek 05.03.2012

Mucha i Skrzynecka promują spa... (ZDJĘCIA)

Anna Mucha Katarzyna Skrzynecka

Mucha i Skrzynecka promują spa... (ZDJĘCIA)Wiemy już, kto zasponsorował miniony weekend polskim celebrytkom. Katarzyna Skrzynecka i Anna Mucha pojechały w Tatry, by wziąć udział w otwarciu nowego SPA na Nosalu. Dobrze to zaplanowano - obie debiutujące w roli mam gwiazdy pozowały wspólnie fotografom.

Fakt, że polskie celebrytki promują teraz takie kliniki, zapewne w zamian za wyjazd "all inclusive", mówi coś o ich sytuacji. Dla nich to dowód na to, że odniosły sukces. Dla obserwujących z zewnątrz raczej na to, że skala tego sukcesu jest stosunkowo niewielka. 

Mucha i Skrzynecka promują spa... (ZDJĘCIA)Mucha i Skrzynecka promują spa... (ZDJĘCIA)Mucha i Skrzynecka promują spa... (ZDJĘCIA)Mucha i Skrzynecka promują spa... (ZDJĘCIA)Mucha i Skrzynecka promują spa... (ZDJĘCIA)Mucha i Skrzynecka promują spa... (ZDJĘCIA)Mucha i Skrzynecka promują spa... (ZDJĘCIA)Mucha i Skrzynecka promują spa... (ZDJĘCIA)

Komentarze (465)

Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 05.03.2012 12:30
Skad Mucha bierze takie brzydkie suknie z muchami?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 05.03.2012 12:30
A Skrzyneckiej kiedy ten kolor pomadki się skończy? Ciągle ma tn sam odcień pomadki
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:30
Witam :) ostatnio szukałam stron, w których można coś zarobić na internecie :) przetestowałam kilka, posprawdzałam opinie i znalazłam ! chce się z wami nią podzielić :)całkiem niezłe zarobki!! :D około 6 tysiąca złotych miesięcznie ! :) ja już zarabiam :) warto !:) polecam ! dobryzarobek.pl/index.php?id=730a071b7d7916a2e5e5997d0ae8cc7b
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:30
Akurat nie za wyjazd spa. La Perla odchudzila niegdys Muche i poprawia jej urode na biezaco, wiec wyjazd i reklamowanie SPA to pewnie czesc kontraktu, ktory daje tym aktorkom duze znizki na drogie zabiegi. La Perla to nie tylko SPA, ale przede wszystkim klinika chirurgii plastycznej. Samemu sie tak szybko nie pieknieje i nie chudnie
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:30
Muszka lubi zjeść :) widać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:31
bnjkl
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:32
Mucha wyglada jak dziecko ;p
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 05.03.2012 12:33
Skrzynka nie karmi piersią?? (kieliszek)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:33
mucha znowu pulchna
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:34
skrzynecka pije szampana wiec juz piersia nie karmi ..chyba ze dziecko podtruwa...taka dobra mamusia
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 05.03.2012 12:36
niektore mlode mamy zamiast akrmic bachorki spaceruja z kieliszkiem...super przyklad
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:36
Mucha przytyła, i to bardzo...ale nie mówię tego z satysfakcją (bo pewnie wiele wypowiedzi tego typu jest tu wpisywanych z nieukrytą satysfakcją) nie.. poniewaz kibicowałam jej z utzrymaniu gigury, bo sama kiedyś schudlam dużo, i wiem ze wiele wysilku wymaga utrzymanie "figury" osoby bez tendencji do tycia nawet nie zdają sobie sprawy jak mozna tyć szybko mając tendencje do tego, ale moze jak wróci do rytmu życia (teraz pewnie dużo czasu spedza z dzieckiem) to moze uda się wrócić, wygldala naparwde fajnie po tancu z gwiazdami
Odpowiedz
4 1
zgłoś
pipkaaaaaaaaaaaaa 05.03.2012 12:36
Mucha śliczna..
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:37
gość: niektore mlode mamy zamiast akrmic bachorki spaceruja z kieliszkiem...super przyklad
zazdrosc Ci poslady sciska? bo nie rozumiem kobieta-matka to niewolnica, któa nie moze juz napic sie szampana?
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 05.03.2012 12:37
Mucha bardzo ladnie wyglada, macierzynstwo jej sluzy, a Skrzynecka wiesniara, jak zawsze..
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:37
Mucha wyglada jak nastolatka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:38
Nie pojmuję jedna w kozaczkach , a druga w japonkach?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:38
Nie pojmuję jedna w kozaczkach , a druga w japonkach?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:38
gość: Z Muchy zawsze fajna dupa była.
fajna dupa z twarzy :D
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:39
dwie kluseczki..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:39
cumbiaPINGERpl:
to lepsze niż artykuł! ciekawsze niż te gwiazdki!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:40
kobitki sie okocily to teraz maja o czym bajerowac hehehe
Odpowiedz
1 1
zgłoś
nuxe 05.03.2012 12:41
dwie paskudy, nie ma co! Mucha jest tak niesamowicie nijaka że aż nie mogę na nią patrzeć.. nie ma w niej nic ciekawego, za to jest coś co mnie odpycha, chociaż nie mogę sprecyzować co dokładnie. A Skrzynecka wygląda jak Schwarzenegger w spódnicy..
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:41
mi się nigdy niskozawiesozne babki nie podaobały, takie od 170 do 178 to ideał
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:41
Pije pyszny sok pomaranczowo-kiwiowy-limonkowy. Same witaminy :)
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gru 05.03.2012 12:43
skrzynecka to stara gruba baba.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 05.03.2012 12:44
gość: Nie pojmuję jedna w kozaczkach , a druga w japonkach?
Jedna w kozakach i krótkich rękawkach, druga w dresie z długim rękawem, za to w japonkach :)
Odpowiedz