Piątek 16.03.2012

CHCE REFERENDUM W SPRAWIE ABORCJI! "Każdy ginekolog usuwał ciąże!"

Krystyna Mazurówna Got to dance. Tylko taniec

CHCE REFERENDUM W SPRAWIE ABORCJI!

W wywiadzie dla Dziennika nowa gwiazda telewizji sprowadzona specjalnie z Francji do programu Tylko taniec wyznała, że "miała kilka aborcji". Tym samym Krystyna Mazurówna szybko udowodniła, że warto było ją zatrudnić. Kontrowersyjne wypowiedzi na temat usuwania ciąży to wciąż najpewniejszy sposób, by zyskać popularność w Polsce. Krytyczne komentarze pod jej adresem dziwią byłą tancerkę, która tłumaczy, że w latach 70. usuwanie ciąży było "na porządku dziennym". Każdy ginekolog i szpital je wykonywały – wspomina Mazurówna.

Zdziwił mnie zacofany i agresywny ton ataków – mówi Mazurówna w kolejnym wywiadzie dla Dziennika. Ale nie załamały mnie, miałam zawsze i mam jeszcze bardziej teraz odwagę do wypowiadania moich opinii. Nic mnie od tego nie odwiedzie.

Mam trójkę świetnych dzieci i kocham je ponad wszystko, ale ujrzały światło dzienne wtedy, gdy o tym z pełna świadomością zadecydowałam – dodaje 73-letnia jurorka. Krótko mówiąc, uważam że dzieci powinno się rodzić tylko wtedy, gdy są upragnione, znaczy z wybranym do tego partnerem i w wybranym przez nas czasie, a nigdy nie w wyniku przypadku, mniej lub bardziej nieszczęśliwego.

Mazurówna nie tylko nie żałuje podjętych decyzji, ale uważa także, że Polsce przypadłoby się referendum w sprawie aborcji:

Zainicjować manifest, wprawdzie pół wieku później, ale trzeba kiedyś wreszcie pójść z postępem. Żadna z moich znajomych kobiet z tego okresu aborcji nie uniknęła. Oprócz jednej, która jak się później okazało, jest bezpłodna. Unikają mówienia o tym wprost, ze względu na presję zakłamanego, klerykalnego społeczeństwa.

Myślicie, że za 5-10 lat usuwanie ciąży będzie w Polsce czymś tak normalnym jak w latach 70-tych?

CHCE REFERENDUM W SPRAWIE ABORCJI!

Komentarze (3238)

Oglądasz 2581-2610 z 3238
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:30
gość: dobrze, że taki potwór się nie rozmnożył
Przecierz ma troje dzieci,które cudem nie dały się wyskrobać-
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:30
gość:
Betty: Rozumie ze o aborcji pisza same matki Polki i moherowe berety.Ok podam przyklad maz nie pracuje gwalci Cie caly czas jestes co 9 mc w ciazy .Wasze pytanie to czemu nie odeszla.no wiec ojciec nie zyje matka alkoholiczka.Ma jedno dziecko ta kobieta przeszla wiele.Ja sadze ,ze to sumienie kobiety ona bedzie myslec,rozpaczac.Ja nigdgy nie usunelabym ciazy,ale rozumie niektore kobiety jestem pielegniarak.Spojrzcie czasem na inne kobiety ,a nie na pomoc bogatych rodzicow.
One nie zrozumieją, szkoda twojego czasu. Dla nich najgorsze zło to aborcja, nie gwałty,nie bieda, nie pedofilia, nawet nie morderstwo. Najgorsza jest aborcja i koniec. Z betonem nie wygrasz. Żyj po swojemu, bo masz jedno życie.
TAK JEDNO PIERDOLONE ZYCIE TO JAKIM PRAWEM ODBIERASZ JE DRUGIEMU?????!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:31
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: My kobiety myślące chcemy referendum!
ja będę głosować ZA aborcją
chcesz mordować? po co ci wlec za sobą innych - będzie na dnie raźniej czy co? bo nie kumam!
raczej z kobietami te "ZA" to nie mają wiele wspólnego
PIEKŁO JE WSZYSTKIE POMIEŚCI?SZATAN BEDZIE MIAŁ CO RUCHAĆ HEHEHEHE
w piekle szatan a na ziemi księża przodują, szczególnie w ruchaniu małych chłopców
KSIĄDZ A KSIĄDZ TO ROZNICA,SZATAN I ZA KSIEDZA SIE PRZEBIERZE ZEBY LUDZIOM OCZY ZAMYDLIC ROZUMIESZ?
Oj to cały kościół katolicki powinien zmienić nazwę na kościół szatanów- ruchaczy, bo oni głównie tym się zajmują: gwałceniem, molestowaniem i zapładnianiem, nawet swój watykański fundusz alimentacyjny mają.
ale z ciebie tępa pała, aż żal dupe ściska. Jak nie masz nie mądrzejszego do powiedzenia to zajmjj gębę czymś innym
NO NIC,SZATAN ZAJĄŁ JEJ MÓZG I TYLKO EGZORCYZMY POMOGĄ
cała wasza żałosna miłość bliźniego... żal mi was, hipokrytki.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:31
PO ABORCJI NALEZY SIE TYM DZIECIOM POCHUWEK,A NA NAGROBKU,,CO JA CI MAMO ZROBIŁAM''
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:31
gość:
gość:
gość: każdy przypadek powinien byc indywidualnie rozpatrywany. kategoryczne zakazanie aborcji swiadczy o zacofaniu i plytkim mysleniu. kobiety zgwalcone,albo nie majace pieniedzy na utrzymanie dziecka,albo jakies patologie alkoholicy,narkomanii w takich wypadkach powinno to byc dozwolone,albo gdy ciaza zagraza zyciu badz zdrowiu kobiety. KOSCIOLOWI NIC DO TEGO. KSIEZA NIE MAJA PRAWA GLOSU BO NIGDY NIE RODZILI ANI NIE URODZA DZIECI nawet nigdy ich nie mieli (czego akurat juz nie jestem taka pewna) aborcja prawem kobiet koniec i kropka!
Kościół uwielbia rozprawiać o seksie, to jego ulubiony temat- cudza dupa.
A coś ty się tak Kościoła czepił jak pijany płotu? Nie masz własnego rozumu, musisz sobie szukać wroga? Co byś począł barani łbie jakby Kościoła nie było, nie wiedziałbyś co myśleć bo nie miałbyś nikogo, kogo można nienawidzić i przekrzykiwać? Jesteś tępym matołem spod znaku Palikota, jak sądzę?
o prosze już klerem straszą
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:32
gość: Jestem w szoku. Dlaczego aborcję traktuje się jak środek antykoncepcyjny, co z odpowiedzialnością, dlaczego ratujemy samobójców, często dorosłych ludzi którzy mniej lub bardziej świadomie podjęli decyzję o zakończeniu życia, a nie dajemy szansy na życie dziecku, które wypowiedzieć się nie może, dlaczego to ma być nasza świadoma decyzja, wybór która ciąża ma szansę dotrwać do końca, a gdzie świadoma decyzja o współżyciu i odpowiedzialność za to co robimy? Ciąża nie powstaje znikąd, jest efektem konkretnych czynów, współżycie to radość ale też ODPOWIEDZIALNOŚĆ, nie chcesz mieć dzieci uprawiaj bezpieczny sex! Z całym szacunkiem ale pani Mazurówna bredzi. Jej dzieci powinny się cieszyć,że akurat im się udało przyjść na świat.
Dokładnie. Propaganda śmierci i barbarzyństwa nie śpi. I to wszystko pod płaszczykiem nowoczesności i wolności! A gdzie prawo tego dziecka do życia i wolności! Jest taka zasada: jesteś wolny dopóki nie pozbawiasz wolności i życia drugiego człowieka!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:33
gość: PO ABORCJI NALEZY SIE TYM DZIECIOM POCHUWEK,A NA NAGROBKU,,CO JA CI MAMO ZROBIŁAM''
JESLI TE WSZYSTKIE KOBIETY GŁOSNO NAZWĄ TO CO NAPRAWDE OZNACZA SŁOWO ABORCJA CZYLI MOJE PRAWO DO MORDU TO JA JESTEM ZA REFERENDUM I DAM SOBIE GŁOWE URWAC ZE PRZEGRACIE SSMANKI
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:34
gość:
gość:
Betty: Rozumie ze o aborcji pisza same matki Polki i moherowe berety.Ok podam przyklad maz nie pracuje gwalci Cie caly czas jestes co 9 mc w ciazy .Wasze pytanie to czemu nie odeszla.no wiec ojciec nie zyje matka alkoholiczka.Ma jedno dziecko ta kobieta przeszla wiele.Ja sadze ,ze to sumienie kobiety ona bedzie myslec,rozpaczac.Ja nigdgy nie usunelabym ciazy,ale rozumie niektore kobiety jestem pielegniarak.Spojrzcie czasem na inne kobiety ,a nie na pomoc bogatych rodzicow.
One nie zrozumieją, szkoda twojego czasu. Dla nich najgorsze zło to aborcja, nie gwałty,nie bieda, nie pedofilia, nawet nie morderstwo. Najgorsza jest aborcja i koniec. Z betonem nie wygrasz. Żyj po swojemu, bo masz jedno życie.
TAK JEDNO PIERDOLONE ZYCIE TO JAKIM PRAWEM ODBIERASZ JE DRUGIEMU?????!!!!!!
Gwałt nie usprawiedliwia do zabijania cłowieka! Dziecko nie jest winne! Jak matka go nie chce to niech odda a nie daj Boze jeszcze je pokocha bo to by była istna tragedia!....
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:35
gość: dobrze, że taki potwór się nie rozmnożył
chyba na nic mądrzejszego cię nie stać i w kółko powtarzasz jedno zdanie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:36
gość: I CZYM TO SIE CHWALIC.SZKODA ZE JEJ NIK ŁBA NIE UKRECIŁ
Czas kobito po rozum do głowy, czym chcesz zaimponować-morderstwem?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:36
ta wariatka rzutyje swoje myśli i czyny na innych- myśli ze jak ona usunela ciaze to ze inni tez, co najgorsze generalizuje to an "wszystkich" - co znaczy że jest niedojrzała psychicznie
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:36
gość:
gość:
gość:
Betty: Rozumie ze o aborcji pisza same matki Polki i moherowe berety.Ok podam przyklad maz nie pracuje gwalci Cie caly czas jestes co 9 mc w ciazy .Wasze pytanie to czemu nie odeszla.no wiec ojciec nie zyje matka alkoholiczka.Ma jedno dziecko ta kobieta przeszla wiele.Ja sadze ,ze to sumienie kobiety ona bedzie myslec,rozpaczac.Ja nigdgy nie usunelabym ciazy,ale rozumie niektore kobiety jestem pielegniarak.Spojrzcie czasem na inne kobiety ,a nie na pomoc bogatych rodzicow.
One nie zrozumieją, szkoda twojego czasu. Dla nich najgorsze zło to aborcja, nie gwałty,nie bieda, nie pedofilia, nawet nie morderstwo. Najgorsza jest aborcja i koniec. Z betonem nie wygrasz. Żyj po swojemu, bo masz jedno życie.
TAK JEDNO PIERDOLONE ZYCIE TO JAKIM PRAWEM ODBIERASZ JE DRUGIEMU?????!!!!!!
Gwałt nie usprawiedliwia do zabijania cłowieka! Dziecko nie jest winne! Jak matka go nie chce to niech odda a nie daj Boze jeszcze je pokocha bo to by była istna tragedia!....
kazać kobiecie urodzić dziecko z gwałtu to okrutne, podwójna trauma.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 16.03.2012 23:36
gość:
gość: PO ABORCJI NALEZY SIE TYM DZIECIOM POCHUWEK,A NA NAGROBKU,,CO JA CI MAMO ZROBIŁAM''
JESLI TE WSZYSTKIE KOBIETY GŁOSNO NAZWĄ TO CO NAPRAWDE OZNACZA SŁOWO ABORCJA CZYLI MOJE PRAWO DO MORDU TO JA JESTEM ZA REFERENDUM I DAM SOBIE GŁOWE URWAC ZE PRZEGRACIE SSMANKI
TE KOBIETY KTÓRYM WŁADZA,PIENIADZ I WYGODA OCZU NIEZASLONILA BEDA PRZECIW MORDOWANIU DZIECI I ZAŁOZE SIE ZE PRZYNAJMNIEJ 80 %BEDZIE PRZECIW,URODZCIE DZIEWCZYNY I ODDAJCIE,TYLE KOBIET MARZY O DZIECKU,BŁAGAM OPANUJCIE SIE,MAM WRAZENIE ŻE ,,JAK PIES OGRODNIKA''-JA NIE MAM CZASU,NIE MOGE WYCHOWAC TO WOLE ZABIC NIZ KOMUS DAC""
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:37
gość:
gość: I CZYM TO SIE CHWALIC.SZKODA ZE JEJ NIK ŁBA NIE UKRECIŁ
Czas kobito po rozum do głowy, czym chcesz zaimponować-morderstwem?
NO ONA WAM ZAIMPONOWAŁA Z TEGO CO WIDZE
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:38
Aborcję trzeba zalegalizować
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:38
aborcja powinna być legalna
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:38
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: My kobiety myślące chcemy referendum!
ja będę głosować ZA aborcją
chcesz mordować? po co ci wlec za sobą innych - będzie na dnie raźniej czy co? bo nie kumam!
raczej z kobietami te "ZA" to nie mają wiele wspólnego
PIEKŁO JE WSZYSTKIE POMIEŚCI?SZATAN BEDZIE MIAŁ CO RUCHAĆ HEHEHEHE
w piekle szatan a na ziemi księża przodują, szczególnie w ruchaniu małych chłopców
KSIĄDZ A KSIĄDZ TO ROZNICA,SZATAN I ZA KSIEDZA SIE PRZEBIERZE ZEBY LUDZIOM OCZY ZAMYDLIC ROZUMIESZ?
Oj to cały kościół katolicki powinien zmienić nazwę na kościół szatanów- ruchaczy, bo oni głównie tym się zajmują: gwałceniem, molestowaniem i zapładnianiem, nawet swój watykański fundusz alimentacyjny mają.
ale z ciebie tępa pała, aż żal dupe ściska. Jak nie masz nie mądrzejszego do powiedzenia to zajmjj gębę czymś innym
NO NIC,SZATAN ZAJĄŁ JEJ MÓZG I TYLKO EGZORCYZMY POMOGĄ
No coż, skoro tak, to może zamiast pluć jadem zacznij się za nią modlić. Jestem przeciwko aborcji i jestem tez katolikiem ale jednocześnie wierzę w spokojną rozmowę i wymianę argumentów. Ten temat to zbyt delikatna materia żeby kogokolwiek przekonać wyłącznie obrażając. Liczy się argumentacja i odwołanie do osobistej wrażliwości kobiet, które często stoją przed dramatycznym wyborem i najnormalniej w świecie gubią się, panikują. Darcie ryja i straszenie piekłem na pewno im nie pomaga. Jeżeli jesteś wierząca - pomódl się za nie aby dokonały właściwych wyborów, rozmawiaj z nimi, przekonuj i wspieraj bo warto walczyć o życie ich dzieci - ale nie atakuj, to nie jest postawa chrześcijańska. Nie oceniaj - kiedyś i tak oceni to Ktoś Inny.
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 16.03.2012 23:38
skoro jej wszystkie znajome miały aborcje to wcale nie znaczy ze należy to upowszechnić,patrząc na tę kobietę widac ze ma nierówno pod syfitem i czegos jej brak.Bo koieta po 70-tce powinna jeszcze super modnie się ubrać ,zadbać o siebie,ale żeby doprowadzać sie do takiego kiczowatego wyglądu to chyba przesada.A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to że teraz po Czubaszkowej każda stara chce zabłysnać w telewizji i licytują sie na ilość wyskrobanych dzieci,co tak naprawde świadczy tylko o ich zacofaniu,bo już w tamtych czasach były dostępne środki antykoncepcyjne,no i o bezmyślnym uprawianiu sexu :( bardzo to smutne,że takie panie nie błyszczą teraz swoją inteligencją tylko błedami z młodości
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:38
ZABIJCIE MNIE
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:38
widocznie obracała sie w takim towarzystwie moje znajome nie musiały tego robic poniewaz mozna sie zabezpieczyc całkiem latwo i tanio a nie potem rozpaczać i to właśnie o powinno sie promować a nie mordowanie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:39
do piachu to powinna iść ta stara ropucha a nie małe niczemu niewinne dzieci
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:39
gość:
gość:
gość:
gość:
Betty: Rozumie ze o aborcji pisza same matki Polki i moherowe berety.Ok podam przyklad maz nie pracuje gwalci Cie caly czas jestes co 9 mc w ciazy .Wasze pytanie to czemu nie odeszla.no wiec ojciec nie zyje matka alkoholiczka.Ma jedno dziecko ta kobieta przeszla wiele.Ja sadze ,ze to sumienie kobiety ona bedzie myslec,rozpaczac.Ja nigdgy nie usunelabym ciazy,ale rozumie niektore kobiety jestem pielegniarak.Spojrzcie czasem na inne kobiety ,a nie na pomoc bogatych rodzicow.
One nie zrozumieją, szkoda twojego czasu. Dla nich najgorsze zło to aborcja, nie gwałty,nie bieda, nie pedofilia, nawet nie morderstwo. Najgorsza jest aborcja i koniec. Z betonem nie wygrasz. Żyj po swojemu, bo masz jedno życie.
TAK JEDNO PIERDOLONE ZYCIE TO JAKIM PRAWEM ODBIERASZ JE DRUGIEMU?????!!!!!!
Gwałt nie usprawiedliwia do zabijania cłowieka! Dziecko nie jest winne! Jak matka go nie chce to niech odda a nie daj Boze jeszcze je pokocha bo to by była istna tragedia!....
kazać kobiecie urodzić dziecko z gwałtu to okrutne, podwójna trauma.
co ty piszesz??? Wiesz ile jest przypadków w których kobiety po gwałcie pozwalały przeżyć dziecku i oddawały je albo wychowywały? One potrafiły przełamać się i pozwolić żyć nowej istocie. Traktujecie dzieci przedmiotowo jakby to byly same kłopoty. Mozna powiedziec w takim razie, ze wszyscy ludzie to same kłopoty i należy ich wyeksterminować co?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:39
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: My kobiety myślące chcemy referendum!
ja będę głosować ZA aborcją
chcesz mordować? po co ci wlec za sobą innych - będzie na dnie raźniej czy co? bo nie kumam!
raczej z kobietami te "ZA" to nie mają wiele wspólnego
PIEKŁO JE WSZYSTKIE POMIEŚCI?SZATAN BEDZIE MIAŁ CO RUCHAĆ HEHEHEHE
w piekle szatan a na ziemi księża przodują, szczególnie w ruchaniu małych chłopców
KSIĄDZ A KSIĄDZ TO ROZNICA,SZATAN I ZA KSIEDZA SIE PRZEBIERZE ZEBY LUDZIOM OCZY ZAMYDLIC ROZUMIESZ?
Oj to cały kościół katolicki powinien zmienić nazwę na kościół szatanów- ruchaczy, bo oni głównie tym się zajmują: gwałceniem, molestowaniem i zapładnianiem, nawet swój watykański fundusz alimentacyjny mają.
ale z ciebie tępa pała, aż żal dupe ściska. Jak nie masz nie mądrzejszego do powiedzenia to zajmjj gębę czymś innym
NO NIC,SZATAN ZAJĄŁ JEJ MÓZG I TYLKO EGZORCYZMY POMOGĄ
No coż, skoro tak, to może zamiast pluć jadem zacznij się za nią modlić. Jestem przeciwko aborcji i jestem tez katolikiem ale jednocześnie wierzę w spokojną rozmowę i wymianę argumentów. Ten temat to zbyt delikatna materia żeby kogokolwiek przekonać wyłącznie obrażając. Liczy się argumentacja i odwołanie do osobistej wrażliwości kobiet, które często stoją przed dramatycznym wyborem i najnormalniej w świecie gubią się, panikują. Darcie ryja i straszenie piekłem na pewno im nie pomaga. Jeżeli jesteś wierząca - pomódl się za nie aby dokonały właściwych wyborów, rozmawiaj z nimi, przekonuj i wspieraj bo warto walczyć o życie ich dzieci - ale nie atakuj, to nie jest postawa chrześcijańska. Nie oceniaj - kiedyś i tak oceni to Ktoś Inny.
TERAZ MI WSTYD:(POMODLE SIE
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:42
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: My kobiety myślące chcemy referendum!
ja będę głosować ZA aborcją
chcesz mordować? po co ci wlec za sobą innych - będzie na dnie raźniej czy co? bo nie kumam!
raczej z kobietami te "ZA" to nie mają wiele wspólnego
PIEKŁO JE WSZYSTKIE POMIEŚCI?SZATAN BEDZIE MIAŁ CO RUCHAĆ HEHEHEHE
w piekle szatan a na ziemi księża przodują, szczególnie w ruchaniu małych chłopców
KSIĄDZ A KSIĄDZ TO ROZNICA,SZATAN I ZA KSIEDZA SIE PRZEBIERZE ZEBY LUDZIOM OCZY ZAMYDLIC ROZUMIESZ?
Oj to cały kościół katolicki powinien zmienić nazwę na kościół szatanów- ruchaczy, bo oni głównie tym się zajmują: gwałceniem, molestowaniem i zapładnianiem, nawet swój watykański fundusz alimentacyjny mają.
ale z ciebie tępa pała, aż żal dupe ściska. Jak nie masz nie mądrzejszego do powiedzenia to zajmjj gębę czymś innym
NO NIC,SZATAN ZAJĄŁ JEJ MÓZG I TYLKO EGZORCYZMY POMOGĄ
No coż, skoro tak, to może zamiast pluć jadem zacznij się za nią modlić. Jestem przeciwko aborcji i jestem tez katolikiem ale jednocześnie wierzę w spokojną rozmowę i wymianę argumentów. Ten temat to zbyt delikatna materia żeby kogokolwiek przekonać wyłącznie obrażając. Liczy się argumentacja i odwołanie do osobistej wrażliwości kobiet, które często stoją przed dramatycznym wyborem i najnormalniej w świecie gubią się, panikują. Darcie ryja i straszenie piekłem na pewno im nie pomaga. Jeżeli jesteś wierząca - pomódl się za nie aby dokonały właściwych wyborów, rozmawiaj z nimi, przekonuj i wspieraj bo warto walczyć o życie ich dzieci - ale nie atakuj, to nie jest postawa chrześcijańska. Nie oceniaj - kiedyś i tak oceni to Ktoś Inny.
bo to są pseudochrześcijanki i nie mają nic wspólnego z miłością do bliźniego
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:42
PO CO ONA PRZYJECHAŁA DO POLSKI ???? NIECH SPIEPRzA - STARA RURA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:43
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
Betty: Rozumie ze o aborcji pisza same matki Polki i moherowe berety.Ok podam przyklad maz nie pracuje gwalci Cie caly czas jestes co 9 mc w ciazy .Wasze pytanie to czemu nie odeszla.no wiec ojciec nie zyje matka alkoholiczka.Ma jedno dziecko ta kobieta przeszla wiele.Ja sadze ,ze to sumienie kobiety ona bedzie myslec,rozpaczac.Ja nigdgy nie usunelabym ciazy,ale rozumie niektore kobiety jestem pielegniarak.Spojrzcie czasem na inne kobiety ,a nie na pomoc bogatych rodzicow.
One nie zrozumieją, szkoda twojego czasu. Dla nich najgorsze zło to aborcja, nie gwałty,nie bieda, nie pedofilia, nawet nie morderstwo. Najgorsza jest aborcja i koniec. Z betonem nie wygrasz. Żyj po swojemu, bo masz jedno życie.
TAK JEDNO PIERDOLONE ZYCIE TO JAKIM PRAWEM ODBIERASZ JE DRUGIEMU?????!!!!!!
Gwałt nie usprawiedliwia do zabijania cłowieka! Dziecko nie jest winne! Jak matka go nie chce to niech odda a nie daj Boze jeszcze je pokocha bo to by była istna tragedia!....
kazać kobiecie urodzić dziecko z gwałtu to okrutne, podwójna trauma.
co ty piszesz??? Wiesz ile jest przypadków w których kobiety po gwałcie pozwalały przeżyć dziecku i oddawały je albo wychowywały? One potrafiły przełamać się i pozwolić żyć nowej istocie. Traktujecie dzieci przedmiotowo jakby to byly same kłopoty. Mozna powiedziec w takim razie, ze wszyscy ludzie to same kłopoty i należy ich wyeksterminować co?
A kobieta to inkubator bez emocji i na pewno nie będzie miała nic przeciwko, ze w jej ciele będzie się rozrastać wspomnienie traumatycznego wydarzenia.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:44
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: My kobiety myślące chcemy referendum!
ja będę głosować ZA aborcją
chcesz mordować? po co ci wlec za sobą innych - będzie na dnie raźniej czy co? bo nie kumam!
raczej z kobietami te "ZA" to nie mają wiele wspólnego
PIEKŁO JE WSZYSTKIE POMIEŚCI?SZATAN BEDZIE MIAŁ CO RUCHAĆ HEHEHEHE
w piekle szatan a na ziemi księża przodują, szczególnie w ruchaniu małych chłopców
KSIĄDZ A KSIĄDZ TO ROZNICA,SZATAN I ZA KSIEDZA SIE PRZEBIERZE ZEBY LUDZIOM OCZY ZAMYDLIC ROZUMIESZ?
Oj to cały kościół katolicki powinien zmienić nazwę na kościół szatanów- ruchaczy, bo oni głównie tym się zajmują: gwałceniem, molestowaniem i zapładnianiem, nawet swój watykański fundusz alimentacyjny mają.
ale z ciebie tępa pała, aż żal dupe ściska. Jak nie masz nie mądrzejszego do powiedzenia to zajmjj gębę czymś innym
NO NIC,SZATAN ZAJĄŁ JEJ MÓZG I TYLKO EGZORCYZMY POMOGĄ
No coż, skoro tak, to może zamiast pluć jadem zacznij się za nią modlić. Jestem przeciwko aborcji i jestem tez katolikiem ale jednocześnie wierzę w spokojną rozmowę i wymianę argumentów. Ten temat to zbyt delikatna materia żeby kogokolwiek przekonać wyłącznie obrażając. Liczy się argumentacja i odwołanie do osobistej wrażliwości kobiet, które często stoją przed dramatycznym wyborem i najnormalniej w świecie gubią się, panikują. Darcie ryja i straszenie piekłem na pewno im nie pomaga. Jeżeli jesteś wierząca - pomódl się za nie aby dokonały właściwych wyborów, rozmawiaj z nimi, przekonuj i wspieraj bo warto walczyć o życie ich dzieci - ale nie atakuj, to nie jest postawa chrześcijańska. Nie oceniaj - kiedyś i tak oceni to Ktoś Inny.
bo to są pseudochrześcijanki i nie mają nic wspólnego z miłością do bliźniego
miłość bliźniego mówisz...aborcja raczej nie jest jej przejawem, prawda?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:45
.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:45
Ma racje z tym ze dziecko powinno byc zaplanowane ale jak juz wpadniesz to wychowuj. jak idziesz do lozka wiesz co robisz. najpierw moze niech nasz kochany kraj zajmie sie in vitro tyle par bezdzietnych a nie kazdego stac.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:46
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
Betty: Rozumie ze o aborcji pisza same matki Polki i moherowe berety.Ok podam przyklad maz nie pracuje gwalci Cie caly czas jestes co 9 mc w ciazy .Wasze pytanie to czemu nie odeszla.no wiec ojciec nie zyje matka alkoholiczka.Ma jedno dziecko ta kobieta przeszla wiele.Ja sadze ,ze to sumienie kobiety ona bedzie myslec,rozpaczac.Ja nigdgy nie usunelabym ciazy,ale rozumie niektore kobiety jestem pielegniarak.Spojrzcie czasem na inne kobiety ,a nie na pomoc bogatych rodzicow.
One nie zrozumieją, szkoda twojego czasu. Dla nich najgorsze zło to aborcja, nie gwałty,nie bieda, nie pedofilia, nawet nie morderstwo. Najgorsza jest aborcja i koniec. Z betonem nie wygrasz. Żyj po swojemu, bo masz jedno życie.
TAK JEDNO PIERDOLONE ZYCIE TO JAKIM PRAWEM ODBIERASZ JE DRUGIEMU?????!!!!!!
Gwałt nie usprawiedliwia do zabijania cłowieka! Dziecko nie jest winne! Jak matka go nie chce to niech odda a nie daj Boze jeszcze je pokocha bo to by była istna tragedia!....
kazać kobiecie urodzić dziecko z gwałtu to okrutne, podwójna trauma.
co ty piszesz??? Wiesz ile jest przypadków w których kobiety po gwałcie pozwalały przeżyć dziecku i oddawały je albo wychowywały? One potrafiły przełamać się i pozwolić żyć nowej istocie. Traktujecie dzieci przedmiotowo jakby to byly same kłopoty. Mozna powiedziec w takim razie, ze wszyscy ludzie to same kłopoty i należy ich wyeksterminować co?
A kobieta to inkubator bez emocji i na pewno nie będzie miała nic przeciwko, ze w jej ciele będzie się rozrastać wspomnienie traumatycznego wydarzenia.
a czemu dziecko musi być wspomnieniem? Jeśli kobieta dostanie odpowiednią pomoc psychologiczna przestanie przelewać złość i zal na nienarodzone dziecko. Uważam, ze ludzkie życie jest ważniejsze od egocentrycznych pobudek, gwałt nie usprawiedliwia mordu. Zawsze można godnie urodzić. A potem oddać dziecko jesli się nie chce go wychowywac. A po 30 latach znowu je zobaczyć w wielu przypadkach :P
Oglądasz 2581-2610 z 3238