Piątek 16.03.2012

CHCE REFERENDUM W SPRAWIE ABORCJI! "Każdy ginekolog usuwał ciąże!"

Krystyna Mazurówna Got to dance. Tylko taniec

CHCE REFERENDUM W SPRAWIE ABORCJI! "Każdy ginekolog usuwał ciąże!"

W wywiadzie dla Dziennika nowa gwiazda telewizji sprowadzona specjalnie z Francji do programu Tylko taniec wyznała, że "miała kilka aborcji". Tym samym Krystyna Mazurówna szybko udowodniła, że warto było ją zatrudnić. Kontrowersyjne wypowiedzi na temat usuwania ciąży to wciąż najpewniejszy sposób, by zyskać popularność w Polsce. Krytyczne komentarze pod jej adresem dziwią byłą tancerkę, która tłumaczy, że w latach 70. usuwanie ciąży było "na porządku dziennym". Każdy ginekolog i szpital je wykonywały – wspomina Mazurówna.

Zdziwił mnie zacofany i agresywny ton ataków – mówi Mazurówna w kolejnym wywiadzie dla Dziennika. Ale nie załamały mnie, miałam zawsze i mam jeszcze bardziej teraz odwagę do wypowiadania moich opinii. Nic mnie od tego nie odwiedzie.

Mam trójkę świetnych dzieci i kocham je ponad wszystko, ale ujrzały światło dzienne wtedy, gdy o tym z pełna świadomością zadecydowałam – dodaje 73-letnia jurorka. Krótko mówiąc, uważam że dzieci powinno się rodzić tylko wtedy, gdy są upragnione, znaczy z wybranym do tego partnerem i w wybranym przez nas czasie, a nigdy nie w wyniku przypadku, mniej lub bardziej nieszczęśliwego.

Mazurówna nie tylko nie żałuje podjętych decyzji, ale uważa także, że Polsce przypadłoby się referendum w sprawie aborcji:

Zainicjować manifest, wprawdzie pół wieku później, ale trzeba kiedyś wreszcie pójść z postępem. Żadna z moich znajomych kobiet z tego okresu aborcji nie uniknęła. Oprócz jednej, która jak się później okazało, jest bezpłodna. Unikają mówienia o tym wprost, ze względu na presję zakłamanego, klerykalnego społeczeństwa.

Myślicie, że za 5-10 lat usuwanie ciąży będzie w Polsce czymś tak normalnym jak w latach 70-tych?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (3238)

Oglądasz 2581-2610 z 3238
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:30
gość: dobrze, że taki potwór się nie rozmnożył
Przecierz ma troje dzieci,które cudem nie dały się wyskrobać-
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.03.2012 23:30
gość:
Betty: Rozumie ze o aborcji pisza same matki Polki i moherowe berety.Ok podam przyklad maz nie pracuje gwalci Cie caly czas jestes co 9 mc w ciazy .Wasze pytanie to czemu nie odeszla.no wiec ojciec nie zyje matka alkoholiczka.Ma jedno dziecko ta kobieta przeszla wiele.Ja sadze ,ze to sumienie kobiety ona bedzie myslec,rozpaczac.Ja nigdgy nie usunelabym ciazy,ale rozumie niektore kobiety jestem pielegniarak.Spojrzcie czasem na inne kobiety ,a nie na pomoc bogatych rodzicow.
One nie zrozumieją, szkoda twojego czasu. Dla nich najgorsze zło to aborcja, nie gwałty,nie bieda, nie pedofilia, nawet nie morderstwo. Najgorsza jest aborcja i koniec. Z betonem nie wygrasz. Żyj po swojemu, bo masz jedno życie.
TAK JEDNO PIERDOLONE ZYCIE TO JAKIM PRAWEM ODBIERASZ JE DRUGIEMU?????!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:31
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: My kobiety myślące chcemy referendum!
ja będę głosować ZA aborcją
chcesz mordować? po co ci wlec za sobą innych - będzie na dnie raźniej czy co? bo nie kumam!
raczej z kobietami te "ZA" to nie mają wiele wspólnego
PIEKŁO JE WSZYSTKIE POMIEŚCI?SZATAN BEDZIE MIAŁ CO RUCHAĆ HEHEHEHE
w piekle szatan a na ziemi księża przodują, szczególnie w ruchaniu małych chłopców
KSIĄDZ A KSIĄDZ TO ROZNICA,SZATAN I ZA KSIEDZA SIE PRZEBIERZE ZEBY LUDZIOM OCZY ZAMYDLIC ROZUMIESZ?
Oj to cały kościół katolicki powinien zmienić nazwę na kościół szatanów- ruchaczy, bo oni głównie tym się zajmują: gwałceniem, molestowaniem i zapładnianiem, nawet swój watykański fundusz alimentacyjny mają.
ale z ciebie tępa pała, aż żal dupe ściska. Jak nie masz nie mądrzejszego do powiedzenia to zajmjj gębę czymś innym
NO NIC,SZATAN ZAJĄŁ JEJ MÓZG I TYLKO EGZORCYZMY POMOGĄ
cała wasza żałosna miłość bliźniego... żal mi was, hipokrytki.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:31
PO ABORCJI NALEZY SIE TYM DZIECIOM POCHUWEK,A NA NAGROBKU,,CO JA CI MAMO ZROBIŁAM''
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.03.2012 23:31
gość:
gość:
gość: każdy przypadek powinien byc indywidualnie rozpatrywany. kategoryczne zakazanie aborcji swiadczy o zacofaniu i plytkim mysleniu. kobiety zgwalcone,albo nie majace pieniedzy na utrzymanie dziecka,albo jakies patologie alkoholicy,narkomanii w takich wypadkach powinno to byc dozwolone,albo gdy ciaza zagraza zyciu badz zdrowiu kobiety. KOSCIOLOWI NIC DO TEGO. KSIEZA NIE MAJA PRAWA GLOSU BO NIGDY NIE RODZILI ANI NIE URODZA DZIECI nawet nigdy ich nie mieli (czego akurat juz nie jestem taka pewna) aborcja prawem kobiet koniec i kropka!
Kościół uwielbia rozprawiać o seksie, to jego ulubiony temat- cudza dupa.
A coś ty się tak Kościoła czepił jak pijany płotu? Nie masz własnego rozumu, musisz sobie szukać wroga? Co byś począł barani łbie jakby Kościoła nie było, nie wiedziałbyś co myśleć bo nie miałbyś nikogo, kogo można nienawidzić i przekrzykiwać? Jesteś tępym matołem spod znaku Palikota, jak sądzę?
o prosze już klerem straszą