Środa 04.07.2007

Angielscy piłkarze na wakacjach

Steven Gerrard

Angielscy piłkarze na wakacjachBIGPICTURES/FORUM

Kobiety angielskich piłkarzy nigdy nie zachwycały urodą i smakiem. Typowe dziewczyny z remizy... sorry, angielskiego pubu dla klasy niższej. Trzeba przyznać, że jedną z nich wzięto dla fenomenalnych nóg i brzucha.

Wyjątkiem jest Steven Gerrard, którego jako jedynego żona nie kompromituje.

Angielscy piłkarze na wakacjachBIGPICTURES/FORUMAngielscy piłkarze na wakacjachBIGPICTURES/FORUMAngielscy piłkarze na wakacjachBIGPICTURES/FORUMAngielscy piłkarze na wakacjachBIGPICTURES/FORUMAngielscy piłkarze na wakacjachBIGPICTURES/FORUMAngielscy piłkarze na wakacjachBIGPICTURES/FORUMAngielscy piłkarze na wakacjachBIGPICTURES/FORUM

Komentarze (112)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 112
Odpowiedz
1 0
zgłoś
tititii 04.07.2007 01:48
Też bym chciala takiego piłkarzyka :D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.07.2007 01:54
a kto by nie chcial:]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 01:55
super
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 02:01
no i co?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
N'Talia 04.07.2007 02:04
Głodna jestem...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 02:04
Nie wiem co wy od nich chcecie!!!!! Normalne dziewczyny. Ale ta jedna hmm... figurki tylko pozazdroscic. Co trzeba robic zeby tak wygladac?? Bo raczej same treningi na silce nie wystarcza co?? Chyba trzeba miec swojego trenera!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 02:21
Nie wiem co wy od nich chcecie!!!!! Normalne dziewczyny. Ale ta jedna hmm... figurki tylko pozazdroscic. Co trzeba robic zeby tak wygladac?? Bo raczej same treningi na silce nie wystarcza co?? Chyba trzeba miec swojego trenera!
co chcecie?? garb, wystające brzuchy, pomarańczowa skórka na nogach.... w sumie to samo, co u większości polek..jak dobrze, że mi bliżej do tej na ostatnim zdjęciu :-P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 02:22
Ta na pierwszym i drugim zdjęciu szczupła ale skóra jak u starej babci - przyda się dobry krem, jakiś masaż i trochę ćwiczeń :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 02:23
przecietne kobiety, przecietni faceci... mnie nic nie zachwyca;////////
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 02:23
Nie wiem co wy od nich chcecie!!!!! Normalne dziewczyny. Ale ta jedna hmm... figurki tylko pozazdroscic. Co trzeba robic zeby tak wygladac?? Bo raczej same treningi na silce nie wystarcza co?? Chyba trzeba miec swojego trenera!
co chcecie?? garb, wystające brzuchy, pomarańczowa skórka na nogach.... w sumie to samo, co u większości polek..jak dobrze, że mi bliżej do tej na ostatnim zdjęciu :-P
a przepraszam - nie ostatnim, tylko czwartym. a do wad dziewczyn ze zdjęć dorzucam obwisłe cycki i zbyt dużo ciałka... masz rację - normalne dziewczyny...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 02:27
heheheh mogą mi tylko pozazdrościć - urody, figury i ... faceta :-)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
tititii 04.07.2007 02:58
Nie wiem co wy od nich chcecie!!!!! Normalne dziewczyny. Ale ta jedna hmm... figurki tylko pozazdroscic. Co trzeba robic zeby tak wygladac?? Bo raczej same treningi na silce nie wystarcza co?? Chyba trzeba miec swojego trenera!
co chcecie?? garb, wystające brzuchy, pomarańczowa skórka na nogach.... w sumie to samo, co u większości polek..jak dobrze, że mi bliżej do tej na ostatnim zdjęciu :-P
a przepraszam - nie ostatnim, tylko czwartym. a do wad dziewczyn ze zdjęć dorzucam obwisłe cycki i zbyt dużo ciałka... masz rację - normalne dziewczyny...
Normalne są najfajniejsze :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 06:49
Przystojny ten gosc na pierwszym zdjeciu..hmm:P
A co do dziewczyn...to chyba calkiem normalne.
A przeciez nie liczy sie tylko wyglad!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 07:43
Ta na 4 zdjęciu.....Mniam;))Wygląda jak lala barbie...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ele 04.07.2007 07:50
też bym się poopalała z drinkiem w ręku:P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
1kaasia 04.07.2007 08:00
" Kokosimo" czyzbys byl az tak pusty :P i smial czepiac sie dziewczyn tudzież żon piłkarzy ;p co rozumiesz przez słowo "kompromituje" ...??? ;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Antydoda 04.07.2007 08:09
Ta na 4 zdjeciu fajna cipcia nawet. Ale reszta to wycellulitowane i obwisłe grubiszony, fuj!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 08:16
faktycznie w życiu liczy sie tylko wyglad w stroju kąpielowym... przykro mi ale tak sie składa ż erawdziwa rzeczwistośc to nie odcinek Mody na sukces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 08:21
pani na 4 zdjęciu ma przepiękną figurę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 08:26
Angielki nigdy nie zachwycały urodą, nie ma się co dziwić
Odpowiedz
0 0
zgłoś
bluzgacz 04.07.2007 09:24
kokosimo do domu idź oglądać swoje parchy na dupie, i odczep się od ludzi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 09:39
Ta na pierwszym i drugim zdjęciu szczupła ale skóra jak u starej babci - przyda się dobry krem, jakiś masaż i trochę ćwiczeń :)

Z całym szacunkiem, ale chyba jesteś kretynka...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 09:57
a co maja miec sztuczne lale jak doda pojebalo was!!!!!!!!
spoko laski!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 10:04
przecież to jest heidi klum ta z tą super figurką :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Kjujik 04.07.2007 10:15
Cristiano Ronaldo !!! :D to jest piłkarz ! CR7
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Angelika W. 04.07.2007 10:16
no na 4 zdj, najładniejsza. całokształt ;] a inne mogłyby troche poćwiczyć.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 10:19
Widze, ze jednak stereotyp chudych lasek nie wychodzi z mody. To co, nadal kochamy sucharki??
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Karolinka:)) 04.07.2007 10:20
Normalnie wyglądają! Przynajmniej nie poszły w ślady wszystkich anorektyczek z Hollywood... Dobrze wyglądają za dużo ciałka wcale nie mają :D. Anorektyczki wyszły z mody po tym jak jakaś wychudzona panna umarła na wybiegu :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 10:21
Ten na pierwszym i drugim zdjęciu to Rio Ferdinand!xD Faktycznie na 4 zdjęciu to chyba Heidi Klum...No bo kto ma taką figurę jak nie ona...:P:D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.07.2007 10:32
A dziewczyna Rooney'a? Babka z klasą. Nie wszystkie kobiety piłkarzy wyglądają jak wieśniary a'la Doda, no ludzie.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 112