Piątek 23.03.2012

Koroner: Whitney miała ATAK SERCA i UTONĘŁA!

Whitney Houston

Koroner: Whitney miała ATAK SERCA i UTONĘŁA!Agencja FORUM

Wczoraj wieczorem biuro kornera policyjnego w Los Angeles wystosowało oficjalne pismo, w którym lekarze badający ciało Whitney Houston i analizujący wyniki toksykologii podali ostateczną przyczynę nagłej śmierci piosenkarki. Przez dwa tygodnie specjaliści jeszcze raz sprawdzali zebrane w trakcie śledztwa dane i interpretowali wyniki krwi zmarłej.

Udało się im ustalić ponad wszelką wątpliwość, że Whitney zmarła w skutek utonięcia w hotelowej wannie. Gwiazda dostała ataku serca i straciła przytomność. Wcześniej zażyła sporą dawkę kokainy i środków nasennych, a także wypaliła kilka skrętów z marihuaną. Mieszanka narkotyków i używek nie była jednak bezpośrednią przyczyną śmierci, ale "jedynie" przyczyniła się do osłabienia mięśnia sercowego.

Zmarła wskutek przypadkowego utonięcia, lecz ciągłe zażywanie kokainy i problemy z sercem znacząco przyczyniły się do jej śmierci – czytamy w raporcie z sekcji zwłok.

Rodzina Whitney podziękowała policji i wyraziła ulgę, że podejrzenia, iż gwiazda została zamordowana okazały się fałszywe.

Koroner: Whitney miała ATAK SERCA i UTONĘŁA!

Komentarze (169)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 169
Odpowiedz zgłoś
gość 23.03.2012 13:58
Narkotyki ją zjadły, tak samo Jacksona i prawie Eminema, tylko, że on się w pore obudził
Odpowiedz
17 56
zgłoś
gość 23.03.2012 13:58
Moze zobaczyła swoją seks taśmę
Odpowiedz
32 38
zgłoś
gość 23.03.2012 13:58
grcanki chamstwo na salonach, prymitywy
Odpowiedz zgłoś
gość 23.03.2012 13:59
Serce stanelo bo polaczyla leki i alkohol i pewnie tez dragi ale o tym nikt nie mowi
Odpowiedz
22 43
zgłoś
gość 23.03.2012 13:59
czubaszek eutanazja
Odpowiedz
16 31
zgłoś
gość 23.03.2012 14:00
Odpowiedz zgłoś
gość 23.03.2012 14:00
Nie bierzcie narkotyków!
Odpowiedz
14 31
zgłoś
gość 23.03.2012 14:00
To co ona nie umiała pływać?
Odpowiedz
41 29
zgłoś
eTEATRZYK przedstawia: 23.03.2012 14:00
Jeśli nie jest Wam obcy Mięsny Jeż oraz chcecie poznać sekret młodości Krzysia Ibisza, to poproszę łapkę w górę:) i zapraszam do oglądania:) autor (reżyser kina akcji)
Odpowiedz
33 23
zgłoś
gość 23.03.2012 14:00
majdan posuwasz laske po heffnerze, ubijaj ubijaj jego smietane
Odpowiedz
26 24
zgłoś
gość 23.03.2012 14:00
smutna smierc, ale tak zyla i tak umarla :((((((((((((((
Odpowiedz
20 19
zgłoś
gość 23.03.2012 14:01
prędzej czy pozniej i tak by sie to dla niej skonczylo
Odpowiedz
17 20
zgłoś
lexxlovka 23.03.2012 14:01
Ech, ludzie to lubią się zabijać.. a żyje się tylko raz :(
Odpowiedz
21 20
zgłoś
gość 23.03.2012 14:01
gasną najlepsze gwiazdy:*:*:*
Odpowiedz
12 24
zgłoś
gość 23.03.2012 14:08
Odpowiedz
14 21
zgłoś
gość 23.03.2012 14:08
sama sobie winna ! miała talent, urodę i wszystko zmarnowała!
Odpowiedz
15 22
zgłoś
gość 23.03.2012 14:10
gość: Narkotyki ją zjadły, tak samo Jacksona i prawie Eminema, tylko, że on się w pore obudził
iluminati
Odpowiedz
6 14
zgłoś
gość 23.03.2012 14:17
przperaszam, że tak powiem, ale nie dizwię się... jakbym walnęła heroinę (nie próbowałam, ale domyślam się, jak działa), kilka skrętów i tabletki to bym kopnęła sama na zawał, a mam 24 lata. starczy, że trochę wódki wypiję i wypalę kilka fajek i już mam lekką pikawę, a co dopiero po takim mixie...
Odpowiedz
8 15
zgłoś
gość 23.03.2012 14:25
Wszystko jest dla ludzi!!!!!!!!!! Wszystkiego mozna w życiu spróbować ale trzeba znac granice aby w porę się opamietać!!! Niestety gwiazdy i nie tylko także zwkli ludzie nie maja umiaru szkoda!!!!
Odpowiedz
10 14
zgłoś
gość 23.03.2012 14:25
heh... jezeli w mediach jest promowana smierc osoby ktora zginela w skutek przedawkowania wiec ide sie zacpac bo moze wtedy ktos zwroci na mnie uwage
Odpowiedz
9 15
zgłoś
emi 23.03.2012 14:26
piekna kobieta, piękny głos ...
Odpowiedz
7 15
zgłoś
gość 23.03.2012 14:43
Spoczywaj w spokoju Whitney!!!!
Odpowiedz
7 16
zgłoś
gość 23.03.2012 14:45
Na tym drugim zdjeciu wyglada jak Tina Turner.
Odpowiedz
6 15
zgłoś
gość 23.03.2012 14:48
Utonięcie jest chyba jeszcze gorsze niż śmierć przez przedawkowanie...
Odpowiedz
6 15
zgłoś
gość 23.03.2012 14:52
Slucham piosenek z lat młodości. Queen - Freddi zmarł na Aids. Whitney-narkomanka, Jackson - który miał żyć 200 lat - narkoman. Co najlepsze gwiazdy które ostro imprezowały i nie zgrywały świetych, typu Aerosmith, Roling Stones, żyją i mają się całkiem nieżle.
Odpowiedz
7 13
zgłoś
gość 23.03.2012 14:56
gość: A LUDZIE JUZ TANIEJ SENSACJI SZUKALI!!
A tu proza życia.
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 23.03.2012 14:58
gość:
gość: od jakiej kuli walczyła i od takiej zgineła-ćpunka
ty bez cpania jestes stracony...
Napisał prawdę.
Odpowiedz
2 3
zgłoś
Bobiek Braun 23.03.2012 15:05
Nawet na sam koniec bym ją przerżnął, piękna kobieta
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.03.2012 15:19
Won od Jacksona.On byl uzalezniony od lekow,a nie od narkotykow!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 23.03.2012 15:19
Piekna kobieta i piekny glos,szkoda bardzo.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 169