Środa 28.03.2012

Ślub Krupy ODWOŁANY?

Joanna Krupa Romain Zago

Ślub Krupy ODWOŁANY?

Joanna Krupa nie sprawiała ostatnio wrażenia szczegónie zainteresowanej małżeństwem. Wydaje się, że narzeczeństwo i pierścinek wart 1,5 miliona dolarów zaspokoiły chwilowo jej ambicje. Jednak od czasu gdy go dostała, upłyneły już prawie 3 lata. Narzeczony zaczął się niecierpliwić, a mama modelki obawia się, że w ogóle może się rozmyślić.

Kiedy już wydawało się, że para wreszcie się pobierze, chociażby na potrzeby telewizyjnego show The Krupa Sisters, znowu coś się popsuło. Jak donosi Fakt, powołując się na znajomych modelki, ona i Romain Zago mają dla siebie ostatnio coraz mniej czasu. Sprawiają nawet wrażenie, jakby się unikali.

W ich związku brakuje już tego czegoś - mówi w rozmowie z tabloidem znajoma pary. Spędzają ze sobą mniej czasu, więc między nimi mogło się coś wypalić. Mówią, ze nie mają czasu na ślub ze względu na pracę, ale przecież opowiadali o nim od dawna i mogli wszystko zaplanować.

Jak informuje źródło tabloidu, wszystkie rozpoczęte już przygotowania ślubne zostały zawieszone. To chyba nie wróży dobrze.

Tak niestety bywa, gdy uroczystość planuje się głównie z myślą o tym, jak wypadnie w reality show. W toku przygotowań, snucia wielkich planów i negocjowania kontraktów można się po prostu przestać lubić.   

Ślub Krupy ODWOŁANY?

Komentarze (314)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:17
hahahhaha
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:20
niech chłop siebie nie poniża i ją zostawi. nie jest jego warta!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:21
Ona jest coraz brzydsza i sztuczniejsza, nic dziwnego, że się chłopak rozmyślił.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:24
czasem mnie zastanawia, o czym faceci takich lasek z nimi rozmawiają?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:25
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:25
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:25
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:26
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:26
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:26
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:26
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:26
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:26
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:26
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:26
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:27
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:27
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:27
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:27
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:27
Ludzie, czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego ona ma taki krzywy ryj?!?!?!?!?!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:30
tak mi sie wydaje ze jej imponowalo to ze on ma kase, ale wlascicel klubow nocnych? oj Asia mierzy teraz wyzej;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:39
Przeciez Romek to gej.............................
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2012 14:49
A mnie tam wsio ryba .czy ślub będzie czy nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
necro- wielki fan od zaws 28.03.2012 14:54
Kpasiu z Tobą wszystko, zawsze i wszędzie pisz vermin1@wp.pl będę zaszczycony :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
niewiemcotozacyrk 28.03.2012 14:59
Przecież o to chodzi żeby zaistniec na pudlu ;D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2012 15:04
może goście dostali za małą gażę...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.03.2012 15:04
czy on zamyka kiedykolwiek dziób?!
Odpowiedz