Poniedziałek 16.04.2012

Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)

Karolina Szostak

Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)

Karolina Szostak jest chyba najbardziej rozpoznawalną obecnie prezenterką serwisów sportowych. Występująca w Wydarzeniach Polsatu dziennikarka stała się znana za sprawą dużych rozmiarów biustu, który często eksponuje na bankietach i podczas pracy na wizji.

Jej piersi są już sławne. W sieci karierę robi filmik, w którym Szostak ma wyjątkowo głęboki i wiele odkrywający dekolt. Spróbujcie go obejrzeć i skupić się na tym, co mówi.

Dla wszystkich fanów talentu Karoliny mamy też jej zdjęcia z oficjalnych imprez, na których nie wstydzi się odsłaniać piersi.

Co o nich myślicie? :)


http://pudelek.wrzuta.pl/film/9e1v4mIDYjR/

Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)

Komentarze (1406)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1406
Odpowiedz
32 70
zgłoś
gość 16.04.2012 02:22
w grajewie lepsze sa piersi. 1!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
7 39
zgłoś
gość 16.04.2012 02:22
i 3. szkoda odliczac.
Odpowiedz zgłoś
gość 16.04.2012 02:24
idiotycznie wyglądała i niesmacznie jak na taką porę nadawania.
Odpowiedz
80 24
zgłoś
gość 16.04.2012 02:25
może i ladne ale ona straszny skwarek
Odpowiedz
80 54
zgłoś
gość 16.04.2012 02:25
no a czym ona może zaimponować tylko swoimi wymionami, smutne to nawet trochę.
Odpowiedz zgłoś
POWIEM TAK: 16.04.2012 02:25
To zaden fotomontaz! ona poprostu takie ma! pudel nie doszukuj sie problemow tam, gdzie ich nie ma! Czyzby kolezanki z pudla to wszystkie PLASKIE TERESKI??????
Odpowiedz zgłoś
gość 16.04.2012 02:25
wiejska uroda, wiejskie zachowanie.
Odpowiedz
57 26
zgłoś
gość 16.04.2012 02:25
a kto to jest żeby ją tu promowac?? czym zaslynela? cyckami??
Odpowiedz
47 15
zgłoś
gość 16.04.2012 02:26
nigdy nie picie przeterminowanego piwa :/ nawet o tydzień :/
Odpowiedz
48 20
zgłoś
gość 16.04.2012 02:26
To zaden fotomontaz! ona poprostu takie ma! pudel nie doszukuj sie problemow tam, gdzie ich nie ma! Czyzby kolezanki z pudla to wszystkie PLASKIE TERESKI??????
no i fajnie wyglada! a co?! juz sie komus w pudlu nie podoba?? co za ludzie no!
Odpowiedz
57 23
zgłoś
gość 16.04.2012 02:28
etam, spoko babka - jakoś specjalnie się nie lansuje... wydaje się ok
Odpowiedz
29 21
zgłoś
gość 16.04.2012 02:28
O widać kroi nam sie nowa celebrytka...
Odpowiedz
39 9
zgłoś
gość 16.04.2012 02:28
gość: DAJCIE SPOKÓJ NIE MACIE JUZ O KIM PISAC?? NAWET NIE MAM POJĘCIA KTO TO JEST
PANI, KTORA MA DUZE PIERSI NO!
Odpowiedz
81 41
zgłoś
X-Man 16.04.2012 02:29
Fajna dziewczyna i super zbudowana. Przynajmniej naturalna a nie silikonowa. Pozdrawiam Polsat.
Odpowiedz
21 14
zgłoś
gość 16.04.2012 02:29
gość: O widać kroi nam sie nowa celebrytka...
kroi to ci sie mozg na kawalki!
Odpowiedz
48 29
zgłoś
gość 16.04.2012 02:29
Cycuszki 1-klasa !
Odpowiedz zgłoś
gość 16.04.2012 02:32
nie przyszlo Wam na mysl, ze Ona jest po prostu gruba? :o
Odpowiedz
5 10
zgłoś
gość 16.04.2012 02:35
gość: DAJCIE SPOKÓJ NIE MACIE JUZ O KIM PISAC?? NAWET NIE MAM POJĘCIA KTO TO JEST
nie musisz!!!
Odpowiedz
10 7
zgłoś
gość 16.04.2012 02:44
soloż napewno docenia jej sexapil
Odpowiedz zgłoś
na pewno nie piczuszkin 16.04.2012 02:50
Fajne i duże, ona też taka trochę większa ;)
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 16.04.2012 02:55
jak ma co to niech pokazuje
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 16.04.2012 03:06
nnie no dla mnie masakra dlaczego zamiast biustu nie poprawila sobie twarzy
Odpowiedz
1 5
zgłoś
1983 16.04.2012 03:07
tylko to potrafi cyce pokazywać zero talentu tam w polsacie to nie jeden gola szczelił
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 16.04.2012 03:09
Teraz widzę, że Pudel studiuje wykop.pl! I owszem, jest to "wmontowane" w oryginalny film. Kilka tego typu akcji jest już na YouTube'ie.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 16.04.2012 03:09
gość: co zdjęcie to grupsza
Przynajmniej nie głubsza.
Odpowiedz
7 6
zgłoś
marta 16.04.2012 03:13
Jest piękna. Jestem kobietą. zdecydowanie zazdroszczę jej figury. Ma piękne kształty. Moim zdaniem jest niesamowicie seksowna. Na jednym ze zdjęć wygląda identycznie jak Penelope Cruz. Zawsze jednak ma zaczerwienione oczy, to bardzo rzuca się w oczy. Jednak jakby nie było jest bardzo piękna. Podziwiam.
Odpowiedz
5 3
zgłoś
KURA 16.04.2012 03:14
CYCKI JALOWKI
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 16.04.2012 03:26
miziałbym ;)
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 16.04.2012 03:31
to nie jest fotomontaż wywaliła cycuszki :) bardzo ładne i zgrabne zresztą i co z tego ??
Odpowiedz