Poniedziałek 16.04.2012

Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)

Karolina Szostak

Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)

Karolina Szostak jest chyba najbardziej rozpoznawalną obecnie prezenterką serwisów sportowych. Występująca w Wydarzeniach Polsatu dziennikarka stała się znana za sprawą dużych rozmiarów biustu, który często eksponuje na bankietach i podczas pracy na wizji.

Jej piersi są już sławne. W sieci karierę robi filmik, w którym Szostak ma wyjątkowo głęboki i wiele odkrywający dekolt. Spróbujcie go obejrzeć i skupić się na tym, co mówi.

Dla wszystkich fanów talentu Karoliny mamy też jej zdjęcia z oficjalnych imprez, na których nie wstydzi się odsłaniać piersi.

Co o nich myślicie? :)


http://pudelek.wrzuta.pl/film/9e1v4mIDYjR/

Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)Piersi prezenterki Polsatu... (SEKSOWNE?)

Komentarze (1406)

Oglądasz 181-210 z 1406
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 16.04.2012 08:31
Cudne bimbały, wydoiłbym ją.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:31
ojojoj
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 16.04.2012 08:31
jest brzydka!! a piersi owszem duże tyle tylko że Ona jest niestety cała taka duża!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
2 2
zgłoś
Pablo 16.04.2012 08:31
gruba nie gruba, ale ma gust i wygląda zajebiście....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:33
skoro ma co pokazać ...
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:33
sto razy ładniejsza od niej jest Sylwia Dekiert, którą można oglądać w tvp głównie w euroexpressie a rzadziej w sporcie po głównym wydaniu wiadomości.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:33
Aniołek
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:34
brzydka nie jest ;> tylko włosy za jasne xdd
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:34
*mac*mac
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:37
Woow
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:37
ale wiocha, maskara dobrze zę z wiekiem wygloąda lepiej
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:37
fajna jest
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:38
myślałem że szczuplejsza jest... To się zdziwiłem...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:38
kariere robi dupa i cycami proste
Odpowiedz
3 0
zgłoś
ja 35 lat 16.04.2012 08:38
Piękna kobieta, przemiła, skromna a piersi też piękne (choć aż tak pięknych bym nie chciała:) ale ogólnie uważam, że jakby niedoceniona od lat przez tv ale może teraz skoczy oglądalność sportowym wiadomościom i .... będzie jak z " Mecenasem budzyńskim z "m jak Miłość" - doceniony we wieku 37 lat :) pozdrawiam wszystkich!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:38
Solorz miał chyba wzwód przy niej?!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:39
to sa silikony juz o tym pisali
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:39
co to za przystojniak????!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:40
gość:
gość: Oczy piękne ale jaki pulpecik :)
a co jesteś psem? i lubisz kości obryzać
Lol ale duże
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:41
WIOSKA, aby tak ubrana kobieta prowadzic moze jakiekolwiek wiadomosci?? ZENADA, ZENADA.. grupy prosiak..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:41
tłusta baba i nie ładna,to cycki też tłuste i zwisy bez biustonosza,co 2 stara baba na wsi takie ma
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:42
Nareszcie jakaś piękna normalna kobieta a nie jakis wieszak w stylu Rubik
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:42
Piękna kobieta, przemiła, skromna a piersi też piękne (choć aż tak pięknych bym nie chciała:) ale ogólnie uważam, że jakby niedoceniona od lat przez tv ale może teraz skoczy oglądalność sportowym wiadomościom i .... będzie jak z " Mecenasem budzyńskim z "m jak Miłość" - doceniony we wieku 37 lat :) pozdrawiam wszystkich!!!
ale żeby to wiedzieć wiadomości należy szukać nie tylko na pudelku , bo jest życie poza pudelkiem, czy np ktoś oglądał programy z jej udziałem. wspaniała
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:42
piekna kobieta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
:) 16.04.2012 08:44
no właśnie gruba jest za biurka może tego tak nie widać hehe :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:44
to jakiś baleron z wypchnietym na wierzch biustem..............czym tu sie zachwycac .......to wstyd dla stacji że pozwalaja z takim dekoltem pokzaywć sie rurze w TV
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:44
Gruba i myśli że chuj wie co jest
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:45
Mnie nie zachwyca jej uroda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
p 16.04.2012 08:46
to jest niesmaczne w programie wydarzen ;/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2012 08:46
Wygląda wulgarnie i tandetnie, jak prostytutka taniego sortu. Tak nie zachowuje się i nie wygląda osoba, która poważnie myśli o swojej karierze w telewizji. Ona jest dziennikarką?
Oglądasz 181-210 z 1406