Czwartek 19.04.2012

Marczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! "KTO NIE RYZYKUJE..."

Weronika Marczuk Euro 2012

Marczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! Agencja FORUM

Weronika Marczuk nie odpuszcza. Po próbach reanimacji swojej kariery w TVN-ie i sesji z cudzymi dziećmi w Gali przyszedł czas na wykorzystanie imprez z okazji Euro2012. W końcu kto jak nie Weronika "P." Marczuk jest najlepszą twarzą przyjaźni polsko-ukraińskiej. Kto lepiej niż ona wypromował i zobrazował własnymi przygodami wschodnie powiedzenie "Kto nie ryzykuje, nie pije szampana"?

Marczuk może oczywiście liczyć na swoich wpływowych przyjaciół. Została właśnie jedną z ”twarzy” reklamujących charytatywny mecz celebrytów Polska-Ukraina, który odbędzie się za 10 dni na Stadionie Narodowym w Warszawie. W polskiej drużynie zagrają m.in.: Mariusz Czerkawski, Paweł Deląg, Robert Janowski, Piotr Kraśko i Radosław Majdan. W ukraińskiej: Żora Korolyov.

Organizatorzy Euro2012 nie przestają zaskakiwać. Spikerem podczas meczy w Warszawie będzie dziennikarz, który dopiero co usłyszał zarzuty za rasistowskie komentarze (zobacz: Figurski został... spikerem na Euro 2012!). Widać nie przeszkadza im również angażowanie byłej gwiazdy telewizji znanej ze spaceru w kominiarce z komendy policji do policyjnego samochodu.

Marczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! Agencja FORUMMarczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! Agencja FORUMMarczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! Agencja FORUMMarczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! Agencja FORUMMarczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! Agencja FORUMMarczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! Agencja FORUMMarczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! Agencja FORUMMarczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! Agencja FORUMMarczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! Agencja FORUMMarczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! Agencja FORUMMarczuk twarzą meczu Polska-Ukraina! Agencja FORUM

Komentarze (1447)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1447
Odpowiedz zgłoś
gość 19.04.2012 18:28
po co oni ją na sile wszedzie promuja i wpychaja ??
Odpowiedz zgłoś
gość 19.04.2012 18:28
Norma w naszym kraju
Odpowiedz
69 45
zgłoś
Bar 19.04.2012 18:28
ładny z niej "robot do sprzątania"
Odpowiedz
30 31
zgłoś
gość 19.04.2012 18:28
hej ha kolejke nalej
Odpowiedz
46 27
zgłoś
MIRSK 19.04.2012 18:28
Ty już wiesz jak mieć - ryzyko Ci się OPŁACIŁO !!
Odpowiedz zgłoś
gość 19.04.2012 18:29
Dalibyście jej już spokój. Każdy popełnia błędy. Najważniejsze, żeby potem się poprawić :)
Odpowiedz zgłoś
gość 19.04.2012 18:29
Ma twarz bardzo sympatyczną : )
Odpowiedz zgłoś
Emil 19.04.2012 18:29
może będzie tancowac na rurze?
Odpowiedz
72 36
zgłoś
gość 19.04.2012 18:29
ahhaha niezla twarz w kominiarze - mistrzostwo!
Odpowiedz
83 38
zgłoś
Ten 19.04.2012 18:29
w kominiarce ładniej wygląda.
Odpowiedz zgłoś
gość 19.04.2012 18:29
Widzę, że EURO staje się z dania na dzień coraz bardziej żenujące, patrząc na działania organizatorów chyba chcą żeby nasz kraj wydawał się jeszcze śmieszniejszy niż jest.
Odpowiedz
60 32
zgłoś
mirsk 19.04.2012 18:29
nachapałaś się kasy,to Ci mało
Odpowiedz zgłoś
gość 19.04.2012 18:30
A dlaczego nie Węglarczyk???
Odpowiedz
76 36
zgłoś
gość 19.04.2012 18:30
I po co się jeszcze pcha wszędzie po tym zamieszaniu? I jeszcze udaje ofiarę, walczy o dziecko na okładce. Dajcie z nią spokój!
Odpowiedz
54 33
zgłoś
gość 19.04.2012 18:30
beznadzieja
Odpowiedz
54 31
zgłoś
MIRSK 19.04.2012 18:30
pchają się wszędzie,byle płacili...a o innych grzeszkach się zapomina
Odpowiedz
37 69
zgłoś
gość 19.04.2012 18:30
Ładnie się trzyma kobitka he a co do Euro to najpierw zróbcie drogi a później się podniecajcie
Odpowiedz
28 40
zgłoś
gość 19.04.2012 18:31
ten news zmienił moje życie
Odpowiedz
23 52
zgłoś
gość 19.04.2012 18:31
Niech będzie. Pochwalona Weronika Marczuk i reszta towarzystwa.
Odpowiedz
56 32
zgłoś
gość 19.04.2012 18:31
Bedzie to twarz zlodziejki i skonczonej baby.Brawo!Teraz to z pewnoscia przegramy!
Odpowiedz
29 22
zgłoś
gość 19.04.2012 18:31
twarzą meczu powinien być Węglarczyk
Odpowiedz
20 24
zgłoś
gość 19.04.2012 18:32
Kochani! Zobaczcie jak odwołuje się polski, niekomunistyczny rząd Olszewskiego poprzez swoisty zamach stanu. Zobacz twarze zdrajców i agentów jak Wałęsa, Mazowiecki, Niesiołowski, Kuroń, Pawlak, Tusk, Wachowski, Michnik, Geremek, Kwaśniewski, Tomasz Lis (tak, tak!) i inni polskojęzyczni, ale niekoniecznie pochodzenia polskiego. Wyżej wymienieni panowie zareagowali tak, gdy Janusz Korwin-Mikke i Antoni Macierewicz (chwała im!) chcieli oczyścić Polskę z agentów poprzez lustrację. chodzi o film NOCNA ZMIANA na youtube, trochę nudny, ja dopiero w połowie załapałam, o co w nim chodzi. od połowy zaczyna się akcja :)
Odpowiedz
29 19
zgłoś
gość 19.04.2012 18:32
gość: Cieszę się bardzo bo fajna kobieta z niej. W jej wieku chciałabym tak wyglądać.
To dbaj o siebie, jest wiele kobiet starszych od niej wyglądających lepiej i młodziej jeszcze niż ona, nie wiem czemu tak podziwiacie celebrytki że niby nie wyglądają na swój wygląd, tylko w Polsce jest przekonanie, ze kobieta po 40stce staje się zapuszonym wielorybem z siwymi włosami.
Odpowiedz
12 11
zgłoś
gość 19.04.2012 18:33
gość: Zobacz jak odwołuje się polski, niekomunistyczny rząd Olszewskiego poprzez swoisty zamach stanu. Zobacz twarze zdrajców i agentów jak Wałęsa, Mazowiecki, Niesiołowski, Kuroń, Pawlak, Tusk, Wachowski, Michnik, Geremek, Kwaśniewski, Tomasz Lis (tak, tak!) i inni polskojęzyczni, ale niekoniecznie pochodzenia polskiego. Wyżej wymienieni panowie zareagowali tak, gdy Janusz Korwin-Mikke i Antoni Macierewicz (chwała im!) chcieli oczyścić Polskę z agentów poprzez lustrację. chodzi o film NOCNA ZMIANA na youtube, trochę nudny, ja dopiero w połowie załapałam, o co w nim chodzi.
to juz wiem, czemu Tusk tak walczył o ACTA. co ja bym zrobila bez normalnego netu dzięki!!!!!!!!
Odpowiedz
10 14
zgłoś
gość 19.04.2012 18:34
fajną ma kiecke. co nie?
Odpowiedz
10 12
zgłoś
gość 19.04.2012 18:35
obejrzyjcie na yotube film NOCNA ZMIANA, zobaczcie zdrajców, którzy nadal kierują naszym państwem. pozdr
Odpowiedz
10 13
zgłoś
Hk 19.04.2012 18:35
Ale zazdroszczą jej urody. Nic jej nie udowozdniono .Ci co piszą te bzdury powinni współczuć Ale taka jest Polska niestety.
Odpowiedz