Piątek 20.04.2012

Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)

Anna Czartoryska Michał Niemczycki Katarzyna Frank-Niemczycka Jan Kulczyk Dominika Kulczyk-Lubomirska Jan Lubomirski Joanna Przetakiewicz Alicja Resich-Modlińska Katarzyna Niezgoda Justyna Pochanke Katarzyna Kolenda-Zaleska

Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)

W środę odbyła się XX Gala Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. Organizacja skupia przedstawicieli polskich wiodących przedsiębiorstw. Można się było więc spodziewać znanych, bogatych twarzy oraz, przede wszystkim, tych, którzy do tego towarzystwa aspirują.

Anna Czartoryska pojawiła się ze swoim nowym (bogatym) partnerem, synem miliardera, Michałem Niemczyckim, któremu zdarzyło się przesiedzieć 2 lata w więzieniu za przemyt narkotyków. Na imprezie bawiła się również jej przyszła teściowa, Katarzyna Frank-Niemczycka.

Jan Kulczyk chętnie fotografował się ze swoją córką, która "utopiła buty w strumieniu", Dominika Kulczyk-Lubomirska przyszła na imprezę z dobrze urodzonym mężem, Janem Lubomirskim. Obecna partnerka najbogatszego Polaka Joanna Przetakiewicz musiała więc pozować na ściance sama.

Razem z nimi na gali bawiły się również Alicja Resich-Modlińska oraz Katarzyna Niezgoda. Zjawiły się także Justyna Pochanke i Katarzyna Kolenda-Zaleska. Wpadli też politycy, między innymi Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Co myślicie o tym towarzystwie? Zazdrościcie im sukcesu życiowego i/lub korzystnego urodzenia? 

Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)Niezgoda, Przetakiewicz, Czartoryska na NA IMPREZIE DLA BOGATYCH (FOTO)

Komentarze (1478)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.04.2012 01:27
dziadostwo
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Anulka 20.04.2012 01:29
Pudelku, dlaczego kasujesz moje komentarze?! I Wy robicie cenzure?? A kim wy szmaciarze jestescie???
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.04.2012 01:31
OJEJ! Czyjeś jelita widzi elita cóż to za efekt ten brzuszny defekt!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.04.2012 01:33
Nudno tam musi byc. Ladnych lasek brakuje. U Berluskoniego to co innego. facet wie jak sie bawic:)
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 20.04.2012 01:36
"Czlowiek ze wsi wyjdzie, wies z czlowieka nie"... Nawet z kupa kasy tylko ta w bialych spodniach potrafila sie elegancko ubrac.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.04.2012 01:38
gość: "Czlowiek ze wsi wyjdzie, wies z czlowieka nie"... Nawet z kupa kasy tylko ta w bialych spodniach potrafila sie elegancko ubrac.
never mind.... wlasnie przyuwazylam tandetne niebieskie paznokcie...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.04.2012 01:48
Dobrze, że są tacy ludzie! Oby kropla powodzenia każdego z nich spłynęła także i na mnie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.04.2012 01:49
Pudel! Ludzie przychodza tu sie zrelaksowac a ty jakies pasztety kazesz ogladac- dosc niezgody i gofrocanek...nikt nie chce grubasow ogladac. blleeeeeeee
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.04.2012 01:51
pudelku! spójnik "lub" oznaczać może , ze oba komponenty są prawdziwe. Niepotrzebne jest więc dodawanie "/i"
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.04.2012 01:52
śmiesznie tak kiedy polowa z nich to wcale nie sa ludzie biznesu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.04.2012 01:55
omg!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.04.2012 01:55
Korzystne urodzenie nie jest zasługą tych, którzy się urodzili z tytułami,bo jak uczy historia różnie bywało ze zdobywaniem tych tytułów. Natomiast jeżeli chodzi o posiadany majątek, to nie sądzę by jedno pokolenie potrafiło zdobyć takie fortuny w uczciwy sposób. Wiadomo jak wygladała prywatyzacja majątku narodowego po upadku komuny i kto na niej skorzystał. No chyba nie ci,którzy pracowali przez całe lata na posadkach za 1500 zł.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:01
Nie wydaje mi sie. Ci ludzie ciezko paracuja
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:02
gość: Rozumu i honoru za pieniadze nie kupia ;) A poza tym jak wiadomo "Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego." ;) Wiec odpowiedz brzmi: nie zazdroszcze, bo nie ma czego.
ale nikomu nie wpadnie do glowy ze moze Ci ludzi faktycznie do czego doszli poniewaz zawdzieczaja to WLASNIE rozumowi i pewnej intuicji, ktorej reszte nie ma. Poza tym Wy ludzie czytanie o nich i komentujecie gdzie sie nie pojawi, i nie na odwrot. wiec pomyslcie kto tutaj jest zalosny Wy czy oni?
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:03
gość:
gość: "Czlowiek ze wsi wyjdzie, wies z czlowieka nie"... Nawet z kupa kasy tylko ta w bialych spodniach potrafila sie elegancko ubrac.
never mind.... wlasnie przyuwazylam tandetne niebieskie paznokcie...
Prawda, ale wiocha!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:15
Niemczycki setny raz w tych samych butach? Do kina i do teatru? :] spostrzegawczy widz wyłapie kryzys odrazu:)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 20.04.2012 02:20
NIEZGODA KUR..... ODCHUDZ SIE KOBIETO !!!!!!!!!!!!!!! MATKO ALE OD CIEBIE MUSI SMIERDZIEC W LATO JAK SA UPALY !
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:21
kiedys w socjalizmie...bogaci ukrywali swoje twarze, teraz jeden przez drugiego pozuja i robia za gwiazdy :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:24
pewnie, ze im zazdroszcze , ale nie kasy i bolu glowy z powodu nadmiaru obowiazkow, zazdroszcze im mozliwosci :))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:26
Czy ta w bialym piekarskim kitlu zaciazyla -bo jej tak brzuch odstaje do przodu?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:30
niemczycki nie jest miliarderem!!! ani ojciec ani syn!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:31
n
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:32
Skąd tyle pudeł pod tą gwiazdroską ścianką? Jak chętnie stają na jej tle! A to żadne ci gwiazdy, raczej gwizdy dla nich!Pfeee, niesmaczne!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:33
hanka gronkowiec- jak ostatnia bida z nedza, za grosz smaku donald... na krzeslo!!!! /elektryczne najlepiej/
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:36
gość: Tusk powinien się zająć innymi sprawami, a nie marnować czas.
co Premier Rządu robi na prywatnej imprezie?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:39
gość:
gość: Rozumu i honoru za pieniadze nie kupia ;) A poza tym jak wiadomo "Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego." ;) Wiec odpowiedz brzmi: nie zazdroszcze, bo nie ma czego.
ale nikomu nie wpadnie do glowy ze moze Ci ludzi faktycznie do czego doszli poniewaz zawdzieczaja to WLASNIE rozumowi i pewnej intuicji, ktorej reszte nie ma. Poza tym Wy ludzie czytanie o nich i komentujecie gdzie sie nie pojawi, i nie na odwrot. wiec pomyslcie kto tutaj jest zalosny Wy czy oni?
Niewiele wiesz o PRLu. Oni by cie wszyscy i wtedy i teraz utopili w lyzce wody.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:39
gość:
gość: Tusk powinien się zająć innymi sprawami, a nie marnować czas.
co Premier Rządu robi na prywatnej imprezie?
rznie glupa, jak zwykle.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.04.2012 02:40
gość: pudlu oni maja tyle kasy,ze za same odsetki by was kupili. troche ryzykujesz .
heh..
Odpowiedz