Niedziela 22.04.2012

Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)

Pamela Anderson

Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)

Pamela Anderson zrobiła już bardzo wiele, żeby zrujnować swoją sławę ikony seksu lat 90-tych. Zgranulowane piersi, nieudane operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetyczne, nietrafione kreacje oraz pokazywanie biustu na urodzinach Hugh Hefnera - to większość z aktywności, które obecnie się nam z nią kojarzą.

W ostatnim czasie jednak Pamela dużo podróżuje, włączając się w akcje organizacji PETA, z którą od lat współpracuje. Najczęściej odwiedza Wielką Brytanię, tym razem jednak zawitała do naszych zachodnich sąsiadów. Protestowała przed jednym z ministerstw w Berlinie, mając na sobie krótką, prześwitującą koszulkę z wizerunkiem foki oraz dopasowane, cieliste legginsy. Aktorka wzywała urzędników do zmiany przepisów zezwalających na sprzedaż futer z tych zwierząt.

Jak sądzicie, czy taki widok pomógł im w podjęciu decyzji?

Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)Pamela zapomniała majtek? (ZDJĘCIA)

Komentarze (572)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 572
Odpowiedz
9 68
zgłoś
gość 22.04.2012 02:22
A ja bardzo mocno kocham Natalię W. Philip
Odpowiedz
61 51
zgłoś
gość 22.04.2012 02:24
Odpowiedz zgłoś
gość 22.04.2012 02:24
Poprosimy coś o gwiazdach, a nie o śmieciach
Odpowiedz zgłoś
gość 22.04.2012 02:25
Pamelka fajny z ciebie MILFik, jestem na tak! mua!
Odpowiedz zgłoś
poznanianka_88 22.04.2012 02:26
przecież ma leginsy to co wy wiecie czy ma majtki czy nie.....suchar..............
Odpowiedz
3 34
zgłoś
gość 22.04.2012 02:26
A ja chce bzyka . Kocham go.
Odpowiedz
9 24
zgłoś
gość 22.04.2012 02:27
Odpowiedz
33 34
zgłoś
gość 22.04.2012 02:28
Dajcie większe zbliżenie! Niech chłopięta sobie zwalą!!!
Odpowiedz
22 25
zgłoś
gość 22.04.2012 02:29
gość: Dajcie większe zbliżenie! Niech chłopięta sobie zwalą!!!
Neko, jesteś zerem. Umrzesz w samotności i zapomnieniu. Tiga.
Odpowiedz zgłoś
gość 22.04.2012 02:30
i narobila halasu tym:) o to chodzilo ja ją lubie smieszna z niej babeczka i dobrze ze angazuje sie w takie akcje
Odpowiedz
15 64
zgłoś
gość 22.04.2012 02:31
Co ta kobieta ze sobą zrobiła?antyreklama operacji plastycznych. Nie jestem najpiękniejsza i szczerze wolę mieć duży nos czy małe usta niż wyglądać tak jak ona.
Odpowiedz
10 55
zgłoś
... 22.04.2012 02:33
wygląda bardzo nieatrakcyjnie
Odpowiedz
28 19
zgłoś
gość 22.04.2012 02:37
STAROŚĆ NIE RADOŚĆ MŁODOŚĆ NIE WIECZNOŚĆ
Odpowiedz
11 36
zgłoś
gość 22.04.2012 02:38
Sraszne siede o 2.40 napudelku i oglądam starą pzereklamowaną Pamele... Ide spać!
Odpowiedz
45 6
zgłoś
gość 22.04.2012 02:39
ja widze cieliste getry... a co pod sposdem NIE WIEM I H*J MNIE INTERESUJE!
Odpowiedz zgłoś
gość 22.04.2012 02:40
mimo to to i tak dobrze sie trzyma i nik nie powie ze nie...
Odpowiedz
29 8
zgłoś
gość 22.04.2012 02:41
poznanianka_88: przecież ma leginsy to co wy wiecie czy ma majtki czy nie.....suchar..............
taki suchar że aż tost ;D
Odpowiedz
14 25
zgłoś
gość 22.04.2012 02:43
ma rjastopy ale i tak bym RUCHNAL
Odpowiedz
16 24
zgłoś
gość 22.04.2012 02:44
gość: ma rjastopy ale i tak bym RUCHNAL
ja tez
Odpowiedz
16 24
zgłoś
gość 22.04.2012 02:44
gość:
gość: ma rjastopy ale i tak bym RUCHNAL
ja tez
to ja tez bym wsadzil
Odpowiedz
59 6
zgłoś
gość 22.04.2012 02:44
a gdzie niby widać ,że nie ma majtek? Pudel, wywołujesz"sensacje" z niczego...
Odpowiedz
21 11
zgłoś
gość 22.04.2012 02:48
I tak już każdy widział...więc co za różnica czy w majtkach czy bez!
Odpowiedz
8 25
zgłoś
gość 22.04.2012 02:48
A tam Pamela....ważne żeby Kaśce się powiodło w Hollywood
Odpowiedz
5 5
zgłoś
gość 22.04.2012 02:49
myślę, że przede wszystkim ma na celu promowanie siebie, gdyby zależało jej na PETA załorzyłaby cokolwiek
Odpowiedz
4 6
zgłoś
gość 22.04.2012 02:49
Kasia from Sosnowiec to Hollywood
Odpowiedz
3 5
zgłoś
gość 22.04.2012 02:52
ale dlonie ma ladne jak na swoje lata anie tak jak madonna czy angelina zal z ich chudych łap
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 22.04.2012 02:54
rabczewska???po operpacjach?
Odpowiedz
3 6
zgłoś
gość 22.04.2012 02:58
gość: Poprosimy coś o gwiazdach, a nie o śmieciach
ty nawet śmieciem nie jesteś, a obrażasz kogoś kto jednak ma większe osiągnięcia niż ty i całe tysiące takich frustratów
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 22.04.2012 02:59
przecież nie jest goła... ludzieeee
Odpowiedz
1 6
zgłoś
gość 22.04.2012 03:02
gość: Kasia from Sosnowiec to Hollywood
Mamamadzi lepsza!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 572