Poniedziałek 23.04.2012

Dowbor przeprowadził wywiad z FAŁSZYWĄ RADWAŃSKĄ!

Maciej Dowbor Szymon Majewski Agnieszka Radwańska

Dowbor przeprowadził wywiad z FAŁSZYWĄ RADWAŃSKĄ!

Maciej Dowbor nie popisał się w nowym odcinku swojego programu Się kręci Na Żywo. Szymon Majewski postanowił wkręcić kolegę z branży i wrobił go w wywiad z ucharakteryzowaną na Agnieszkę Radwańską aktorką. Trudno w to uwierzyć, ale były partner Joanny Koroniewskiej naprawdę był przekonany, że rozmawia z "oryginałem"...

Ja jestem tak podniecony, że nie wiem, czy zadam pytanie choć jedno, bo ja jestem fanem Agnieszki od czasu kiedy wygrała juniorski Wimbledon – powiedział, nie rozpoznając w Radwańskiej podstawionej aktorki.

Współpracownica Majewskiego została ufarbowana i wystylizowana tak, by jak najbardziej przypominać tenisistkę. W rozmowie z Dowborem odpowiadała na pytania na temat swojego życia prywatnego, pasji oraz planów na przyszłość. Maciek nie połapał się, że jego idolka nie jest tym za kogo się podaje, nawet wtedy gdy wyznała, że po trzydziestce zamierza "poświęcić się breakdancowi"...

Dowbor, gdy zorientował się, że się wygłupił, napisał na Facebooku:

Redakcja Się Kręci Na Żywo pozdrawia zaprzyjaźnioną redakcję z konkurencyjnej stacji. To był świetny żart z podesłaniem nam niby Agnieszki Radwańskiej. Kompletnie się tego nie spodziewaliśmy. Za tydzień o 10.45 prosimy o Justina Biebera.

Zobaczcie, jak przebiegała metamorfoza na Radwańską. I obejrzyjcie tę rozmowę. Jeżeli to nie jakaś wspólna prowokacja obu programów, to świadczy o małej lotności Dowbora. Naprawdę nie zauważył, z kim rozmawia...?

Zobaczcie:

Dowbor przeprowadził wywiad z FAŁSZYWĄ RADWAŃSKĄ!Dowbor przeprowadził wywiad z FAŁSZYWĄ RADWAŃSKĄ!Dowbor przeprowadził wywiad z FAŁSZYWĄ RADWAŃSKĄ!Dowbor przeprowadził wywiad z FAŁSZYWĄ RADWAŃSKĄ!Dowbor przeprowadził wywiad z FAŁSZYWĄ RADWAŃSKĄ!Dowbor przeprowadził wywiad z FAŁSZYWĄ RADWAŃSKĄ!

Dla porównania, prawdziwa Radwańska:

Dowbor przeprowadził wywiad z FAŁSZYWĄ RADWAŃSKĄ!Agencja FORUM

Komentarze (675)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 675
Odpowiedz zgłoś
gość 23.04.2012 19:08
bardzo podobna też bym nie rozpoznała
Odpowiedz
23 74
zgłoś
kswagg 23.04.2012 19:08
pozdro dla Madzi! za 2,5 miesiąca do MIELNA! :*
Odpowiedz zgłoś
paweł 23.04.2012 19:08
Radwańska fajna dziewczyna ta nie za bardzo ja bym rozróżnił
Odpowiedz
66 59
zgłoś
gość 23.04.2012 19:08
nie jest podobna ;/
Odpowiedz zgłoś
gość 23.04.2012 19:09
Dobre! Udało im się
Odpowiedz
85 44
zgłoś
gość 23.04.2012 19:09
Ja bym poznała że to nie Radwańska -.-
Odpowiedz zgłoś
gość 23.04.2012 19:09
nawet pododbna, ale i tak bym sie zorientowała, ze to nie ona. a co dopiero mówic o wielkim fanie, w postaci Dowbora, który podziwia ją od dawien dawna... buahahaha
Odpowiedz
58 39
zgłoś
ina 23.04.2012 19:09
ale przeciez podobna jest
Odpowiedz zgłoś
malii 23.04.2012 19:09
tak małosubtelnej różnicy mógł nie dostrzec jedynie facet :D
Odpowiedz
32 35
zgłoś
gość 23.04.2012 19:10
lol zupelnie inna ;x
Odpowiedz
61 25
zgłoś
gość 23.04.2012 19:10
niech teraz wkręci Szymona i będzie kwita:)
Odpowiedz
64 34
zgłoś
gość 23.04.2012 19:10
hahahha ale dobrze, ze maciek sie umie smiac z samego siebie
Odpowiedz
65 29
zgłoś
gość 23.04.2012 19:10
nie dziwię się w sumie, prawie identyczne są:)
Odpowiedz
28 46
zgłoś
Myśka Piska 23.04.2012 19:10
Jem carbonare. Całusy dla Pysia Srusia!
Odpowiedz
62 21
zgłoś
gość 23.04.2012 19:10
ale dobrze podmienili ! haha tylko ona sie podśmiewa sama z tej sytuacji cały czas
Odpowiedz
52 23
zgłoś
gość 23.04.2012 19:10
mozna było sie pomylic:)
Odpowiedz
66 31
zgłoś
gość 23.04.2012 19:10
Oglądałam ten program i wywiad i również się nie zorientowałam ;d
Odpowiedz
70 37
zgłoś
PFF 23.04.2012 19:10
On nigdy nie grzeszyl inteligencja, synus nieodciety od pępowiny mamusi
Odpowiedz
26 56
zgłoś
gość 23.04.2012 19:10
ale ten maciek jest przystojny, bardzo dobrze że zostawił joaśkę która klei się teraz do wszystkich facetów w czasie kocham cię polsko
Odpowiedz
28 24
zgłoś
gość 23.04.2012 19:10
Wielki fan się znalazł. Tak samo jest jak jakaś gwiazda umrze, od razu znajduje tysiące fanów...
Odpowiedz
14 14
zgłoś
gość 23.04.2012 19:10
genialne!
Odpowiedz
10 15
zgłoś
gość 23.04.2012 19:11
haha dobre
Odpowiedz
11 16
zgłoś
gość 23.04.2012 19:11
Haha dobre !
Odpowiedz
11 10
zgłoś
gość 23.04.2012 19:12
A dlaczego? A komu to potrzebne?
Odpowiedz
18 10
zgłoś
gość 23.04.2012 19:13
też to oglądałam i się nie kapnęłam:) ale jaja!!! Tylko była jak dla mnie troche za pulchna jak na sportowca... ale żart super!!!!!!!
Odpowiedz
11 10
zgłoś
gość 23.04.2012 19:13
hahaa teraz to wszystko zrobią
Odpowiedz
9 12
zgłoś
gość 23.04.2012 19:14
Przeiceż ona była grubsza niż Radwańska i miała inny głos
Odpowiedz
10 10
zgłoś
gość 23.04.2012 19:14
przecież ona w ogóle nie przypomina Agnieszki...
Odpowiedz
6 5
zgłoś
gość 23.04.2012 19:14
chamsko go zrobili i kto teraz go zatrudni, jak nie wie z kim gada??????
Odpowiedz