Wtorek 24.04.2012

Będzie 4. edycja "Must be the music"!

Kora Kora Jackowska Olga Jackowska Must Be The Music Elżbieta Zapendowska Adam Sztaba

Będzie 4. edycja

Must be the music, format, który w oryginalnej wersji okazał się klapą, w Polsce jest telewizyjnym przebojem już od trzech sezonów. Sukcesu show można upatrywać przede wszystkim w formule, bazującej na miłośnikach wszelkiej aktywności muzycznej: od gry na bardzo różnych instrumentach, poprzez solistów i raperów, a na zespołach - zarówno popowych, jak i metalowych - kończąc. Nie bez znaczenia może być również całkiem kompetentne jury, które składa się z ludzi, którzy, przynajmniej z założenia, powinni znać się na muzyce.

Jeszcze przed zakończeniem 3. edycji programu Polsat zdecydował o tym, że jesienią na antenie pojawi się jego czwarta odsłona. Castingi zaczną się za niecały miesiąc, bo już 19 maja w Warszawie.

Jak sądzicie, jak długo taka forma rozrywki ma rację bytu na tak konkurencyjnym rynku? Dojdą do 13-tej edycji, jak Taniec z gwiazdami?

Będzie 4. edycja Będzie 4. edycja Będzie 4. edycja

Komentarze (96)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 96
Odpowiedz zgłoś
gość 24.04.2012 02:44
No i bardzo dobrze bo mamy dużo utalentowanych osób w Polsce. Czas żeby ich pokazać.
Odpowiedz
16 28
zgłoś
gość 24.04.2012 02:45
Ale piękny artykuł, co z poprzednimi komentarzami ;o
Odpowiedz zgłoś
gość 24.04.2012 02:47
Naprawde dobrze dobrali skład jurorski w Must be the Music, nie komentują tak beznadziejnie jak w X Factor. Są profesjonalni i nawet jak mają sprzeczne opinie to potrafią to uargumantować.
Odpowiedz zgłoś
agaaa 24.04.2012 02:47
I dobrze, bardzo lubie ten program, zdecydowanie ciekawszy od x factor :)
Odpowiedz zgłoś
gość 24.04.2012 02:48
Na pewno lepsze niż X Factor i Mam Talent, niektórzy grają własne kompozycje,MBTM jest najmniej odtwórczy z tego całego syfu...
Odpowiedz
13 36
zgłoś
gość 24.04.2012 02:51
Sebastian Bialek powinien wygrac tą edycje!!
Odpowiedz
14 29
zgłoś
gość 24.04.2012 02:52
I bardzo dobrze, lubieoglądać Must be the Music, tylko zawsze się zastanawiam, no i co z tego że tam jest tyle utalentowanych osób jak nikt ich nie wychwyci? gdzie są headhunterzy?? czy jesteśmy już skazani na te same mordy i głosy do końca naszych dni??
Odpowiedz
17 46
zgłoś
gość 24.04.2012 02:56
Ktoś to w ogóle ogląda. Naprawdę beznadziejne widowisko.
Odpowiedz
20 24
zgłoś
gość 24.04.2012 02:58
Kiedyś ludzie namiętnie słuchali Ich Troje, teraz nikt ich nie lubi, kiedyś słuchali Dody, teraz nikt jej nie lubi i wszyscy wyzywali- to po jaką cholere ich stworzyliscie. Gdybyście nie kupowali płyt takich gównianych wykonawców albo chodzili na ich koncerty to by nie istnieli. A niestety kto stanie się mega znany już nie zniknie. I możecie sobie błagać żeby Doda wyjechała do Stanów i tak kiedyś otworzycie lodówke i wyskoczy, i będziecie pamietać kto to jest... ;/
Odpowiedz
14 29
zgłoś
gość 24.04.2012 02:59
Sztaba, strasznie dożo stracił w tym programie. Myślałam ze to inny koleś, ale on mi teraz zalatuje zarozumialstwem i takim czymś nieświeżym ....
Odpowiedz
9 13
zgłoś
gość 24.04.2012 03:02
Producenci i jurorzy tcyh wszystkich SHOW muzycznych, nikomu tam nie robią łaski! Zarabiają i korzystają z tych programów więcej niż jakikolwiek uczestnik! Więc nie oglądam tego. Ludzie myślą ze ktoś im cos da. Popatrzcie na scenę muzyczną kto tam ma miejsce ? Od lat niezmienne grono. RAZ się dostali i już nie odejdą, nie ma już miejsca. Więc powtarzam nikt wam nie robi łaski bo nikt was nie wypromuje. Kropka.
Odpowiedz
9 13
zgłoś
gość 24.04.2012 05:10
gość: rzygam tym syfem jakim jest MBTM..... non stop tylko chca chapac kase na reklamach, tylko 1 miesiac przerwy i znowu i znowu.... zenada..... juz wole X-Factor czy tez The Voice, sa one tylko co rok bez takiego napitalania jak MBTM non stop...
tylko, że jedna edycja MBTM trwa krótko, bo jak się zakończą castingi, masz już tylko 4 odcinki półfinałowe i potem finał (jeden odcinek). A w X-factorze, czy the Voice of Poland po castingach cała impreza dopiero się zaczyna i jest duuużo odcinków.
Odpowiedz
8 13
zgłoś
gość 24.04.2012 07:19
ela bidulecka :CCC a kora jaka laska ..
Odpowiedz
10 10
zgłoś
gość 24.04.2012 07:24
Ale po co? patrzcie na to polskie tatałajstwo,ha,ha,ha
Odpowiedz
9 14
zgłoś
gość 24.04.2012 07:35
lubie tych ludzi którzy to prowadzą pełna kultura i profesjonalizm dlatego oglądam
Odpowiedz
9 13
zgłoś
gość 24.04.2012 07:38
Jeju na tę Korę to patrzeć nie można.Stare pudło chce udawać, że jest młodą dziewczyną. Trzeba być naprawdę głupim, żeby uważać, że wszyscy przed telewizorami są ślepi i głusi /bo jeszcze gorzej jest jak się odezwie/ A pani Elżbieta nie powinna nosić takich ubrań jak to na górze, bo tylko założyć papucie z podwiniętym noskiem i na nos czerwoną kulkę i na scenę w cyrku bez dalszego przebierania można wejść.
Odpowiedz
11 9
zgłoś
gość 24.04.2012 07:47
gość: rzygam tym syfem jakim jest MBTM..... non stop tylko chca chapac kase na reklamach, tylko 1 miesiac przerwy i znowu i znowu.... zenada..... juz wole X-Factor czy tez The Voice, sa one tylko co rok bez takiego napitalania jak MBTM non stop...
I nikt tak naprawdę nie widzi, że twórców takich programów guzik obchodzą uczestnicy. To są programy do promowania jurrorów.Uczestnicy są tylko tłem do promowania tej czwórki. Co otworzę pudla czy podobne portale to czytam o jurrorach a nie o uczestnikach.To dla kogo i o kim jest ten program?
Odpowiedz
7 12
zgłoś
gość 24.04.2012 07:49
ten program jest żałosny.. a o łozowskim już nie wspomnę
Odpowiedz
6 12
zgłoś
gość 24.04.2012 07:51
gość: lubie tych ludzi którzy to prowadzą pełna kultura i profesjonalizm dlatego oglądam
Zapendowska, Sztaba i Kora może są profesjonalistami, ale Łozo ? No sorry bardzo... nagrał jakieś parę piosenek ze swoim zespolikiem który słuchają dziewczynki do 12 roku życia i myśli że jest nie wiadomo kim....
Odpowiedz
9 9
zgłoś
gość 24.04.2012 08:08
I bardzo dobrze bo to naprawdę świetny program. Ma najlepsze jury, prowadzących i ogólną formułę. Te wszystkie x factory chowają się do niego.
Odpowiedz
5 14
zgłoś
MW 24.04.2012 08:21
To jury to jakiś wygłup. Po występie zespołu Ustronsky mieli wątpliwości, kto by ich słuchał. Ale takich zastrzeżeń nie mieli do występujących wcześniej ulicznych grajków. Ludzie rzuciliby się pewnie na podwórkowe "ojda ojda"? Banda przygłupów, nie jury.
Odpowiedz
7 11
zgłoś
MW 24.04.2012 08:21
gość: I bardzo dobrze bo to naprawdę świetny program. Ma najlepsze jury, prowadzących i ogólną formułę. Te wszystkie x factory chowają się do niego.
Hahahaha, najlepsze jury. LOL!
Odpowiedz
3 15
zgłoś
pacek 24.04.2012 08:36
I co z tego? Czy ktoś z tych pajaców się przebił? Gdzie teraz są Genki Janoszki i inne anonimowe postacie? Nie ma ich! Te program nie sa po to zeby wylansowac nowe gwaizdy, znalesc talent. Te programy sa po to żeby napchac kiese telewizjom
Odpowiedz
9 10
zgłoś
gość 24.04.2012 08:37
Fajnie. Fajny program. Jury świetne, dowcipne i przygotowane do prawadzenia takiego programu. Ten program kladzie na łopatki Tvenowskie programy tego typu. które przestałam ogladać. Must be the music super.
Odpowiedz
4 10
zgłoś
gość 24.04.2012 08:41
SZTABA JEST SEXI!
Odpowiedz
3 8
zgłoś
gość 24.04.2012 08:48
Programy tego typu sluza do robienia kasy dla tv i zasranych jurorow. Talenty sa na samym koncu i jeszcze zaden nie wyplynal bo trzeba miec co spiewac a nie tylko nasladowac
Odpowiedz
3 11
zgłoś
MW 24.04.2012 08:52
gość: Programy tego typu sluza do robienia kasy dla tv i zasranych jurorow. Talenty sa na samym koncu i jeszcze zaden nie wyplynal bo trzeba miec co spiewac a nie tylko nasladowac
Święte słowa.
Odpowiedz
5 8
zgłoś
gość 24.04.2012 08:56
SUPER PROGRAM !!!!!!!! i bardzo sie ciesze, ze bedzie nastepna edycja !!! ludzie spiewajcie !
Odpowiedz
6 3
zgłoś
gość 24.04.2012 09:10
gość: No i bardzo dobrze bo mamy dużo utalentowanych osób w Polsce. Czas żeby ich pokazać.
mamy dużo osób.... czas żeby JE pokazać, nieuku...
Odpowiedz
4 8
zgłoś
gość 24.04.2012 09:18
Pani Elu-prosze naprawić Sobie uzebienie,(bez urazy!)występuje p. w TV!!!a nie (ucioci na imieninach)Stać chyba pania!Nie jest to miły widok!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 96