Środa 25.04.2012

Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)

Radzimir Dębski

Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)

Polska poznała Radzimira Dębskiego dzięki jego zwycięstwie w konkursie zorganizowanym przez Beyonce. Piosenkarka ogłosiła casting na remix swojej piosenki End of Time, którego jednym z laureatów został syn kompozytora Krzesimira Dębskiego i piosenkarki Anny Jurksztowicz. Płyta z nagrodzonymi utworami trafiła wczoraj do sklepów. Sam zwycięzca trafił zaś do polskiego show biznesu.

Radzimir, który w przyszłym tygodniu kończy 25 lat, odwiedził redakcje Dzień Dobry TVN, Pytaniu na śniadanie, TVP Info, TVN 24 oraz u Szymona Majewskiego, gdzie wykonał oryginalną wersję hitu disco-polo, Jesteś szalona. Mimo deklaracji o rychłym opuszczeniu Polski (zobacz: "Kupiłem bilet i znikam!") można spodziewać się, że w ojczyźnie czeka go spora kariera. Przemawia za tym i styl bycia, i uroda, której Dębskiemu odmówić nie można. Wystarczy zresztą poczytać komentarze. Niestety, dla fanek jego talentu (i nie tylko) mamy złą wiadomość: muzyk spotyka się z modelką, Klaudią Wróbel, z którą zresztą często pojawia się na branżowych imprezach.

Myślicie, że teraz wszystko przed nim? I przede wszystkim - dalibyście mu 25 lat?

Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)

Radzimir z ojcem, w wieku 21 lat:

Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)

Radzimir z mamą, w wieku 20 lat:

Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)

Radzimir z ówczesną dziewczyną, w wieku 18 lat:

Radzimir Dębski: Nowy symbol seksu? (ZDJĘCIA)

Komentarze (1581)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1581
Odpowiedz zgłoś
gość 25.04.2012 03:18
Przystojny, dobrze ubrany i do tego zdolny. Ideał!
Odpowiedz zgłoś
gość 25.04.2012 03:18
Za włochaty jak dla mnie.
Odpowiedz zgłoś
gość 25.04.2012 03:19
fajny koles :D
Odpowiedz zgłoś
gość 25.04.2012 03:19
Nie jest taki zły. Dosiadłabym go jakby się ogolił.
Odpowiedz zgłoś
MODA CAFE 25.04.2012 03:19
Jeśli jest tak samo utalentowany jak przystojny można wróżyć mu wielką karierę.
Odpowiedz zgłoś
gość 25.04.2012 03:19
staro wygląda
Odpowiedz
49 15
zgłoś
gość 25.04.2012 03:20
Dobrze, że dla równowagi w przyrodzie jest u góry nius o obwisłych piersiach.
Odpowiedz zgłoś
gość 25.04.2012 03:20
Jego mamusia lepiej wygląda od tej dziewczyny
Odpowiedz zgłoś
gość 25.04.2012 03:21
koleś wygląda jak wypłosz.
Odpowiedz
99 15
zgłoś
PX 25.04.2012 03:21
fajnie, że mamy tak utalentowanego rodaka.....oby więcej takich ludzi z których możemy być dumni nie tylko w kraju ale i za granicami Polski
Odpowiedz
47 59
zgłoś
gość 25.04.2012 03:21
za bardzo lalunia!
Odpowiedz
41 63
zgłoś
agaaa 25.04.2012 03:22
nie w moim typie, ale jakby sie ogoil to by lepiej wyglądał
Odpowiedz
63 30
zgłoś
gość 25.04.2012 03:22
Jego szczęście, że zdolny, bo w Wawie pełno takich… dobrane okulary dobrane ciuchy, a poza tym?
Odpowiedz zgłoś
gość 25.04.2012 03:22
co ona taka podrapana ależ dzikus z niego
Odpowiedz
70 42
zgłoś
gość 25.04.2012 03:23
Co jest dzisiaj? Faceci są coraz bardziej dziewczęcy i mniej męscy, za to bardziej wyfiołkowani? Jeszcze sobie będą tapetę nakładać??!
Odpowiedz
50 40
zgłoś
gość 25.04.2012 03:23
Robi wrażenie raczej jego dryg do muzyki, niż wygląd. Bo wygląda na drobnego gościa z dziwnymi oczami ;)))
Odpowiedz
38 51
zgłoś
gość 25.04.2012 03:23
nie podobaja mi sie jego spodnie i okulary!!
Odpowiedz
68 77
zgłoś
gość 25.04.2012 03:24
moim zdaniem gey, nie łudżcie sie laski
Odpowiedz
57 17
zgłoś
gość 25.04.2012 03:24
Broda zawsze dodaje lat!
Odpowiedz
31 15
zgłoś
gość 25.04.2012 03:24
gratulacje
Odpowiedz
64 18
zgłoś
gość 25.04.2012 03:24
Raczej ma drobną twarzyczkę, kościstą i nie dużą... te ogromne okulary i broda dopełniają wszystko jest OK
Odpowiedz
56 11
zgłoś
gość 25.04.2012 03:24
gość: Raczej ma drobną twarzyczkę, kościstą i nie dużą... te ogromne okulary i broda dopełniają wszystko jest OK
Zgadzam się. Masz oko ;)
Odpowiedz
8 2
zgłoś
gość 25.04.2012 03:25
gość: Robi wrażenie raczej jego dryg do muzyki, niż wygląd. Bo wygląda na drobnego gościa z dziwnymi oczami ;)))
wlasnie cos w nim jest dziwnego niby wszystko okej ale jednak coś nie pasi
Odpowiedz
6 3
zgłoś
docia 25.04.2012 03:26
modelka ,a przewaznie te same czarne buty zalozone.
Odpowiedz
6 3
zgłoś
gość 25.04.2012 03:26
ale jego piosenka jest poularna na iTunes w USA -myslę, że najbardziej popularna z całego albumu!!! gratuluję JIMEK!
Odpowiedz
8 8
zgłoś
gość 25.04.2012 03:27
heteryk raczej tak by sie nie ubierał, lekka przeginka
Odpowiedz
10 3
zgłoś
gość 25.04.2012 03:30
haaaa juz wiem co to w nim nie tak TOŻ ON sobie nos zrobił! raz szeroki a raz wąski NO
Odpowiedz
11 2
zgłoś
gość 25.04.2012 03:30
Jego Remix zajmuje PIERWSZE miejsce - w popularności ściągnięć na iTunes!!! BRAVO BRAVO BRAVO - OPINIE SĄ BARDZO BARDZO PRZYCHYLNE DLA NIEGO!!!! BRAVO!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
10 10
zgłoś
gość 25.04.2012 03:39
niestety to czasy, gdy męzczyzni w szołbizie robią się na dziewczynki. bardziej wystylizowani niż nie jedna babka. TAK TRUDNO BYĆ PO PROSTU MĘSKIM?
Odpowiedz