Środa 09.05.2012

Felicjańska: "To nie jest do końca moja wina!"

Ilona Felicjańska

Felicjańska:

Po rozwodzie i rezygnacji z praw rodzicielskich Ilona Felicjańska zaczęła znowu pojawiać się w kolorowych magazynach. Była modelka wystąpiła także na okładce najnowszego numeru pisma Wow, któremu udzieliła wywiadu. Ilona ponownie opowiada o swoim alkoholizmie, a także o ludziach, którzy, jak twierdzi, dziękują jej za ujawnienie uzależnienia. Ponoć wyznanie prawdy przez Felicjańską było dla nich dużym wsparciem.

Wyznanie prawdy było wprawdzie wymuszone skandale, jaki wywołała powodując po pijaku wypadek samochodowy i próbując uciec z miejsca zdarzenia. Na szczęście poszkodowani w porę zabrali jej kluczyki do auta.

To nie jest do końca moja wina - stwierdza Felicjańska. Spytaj jakiegokolwiek alkoholika, czy chciał się uzależnić, czy robił to z premedytacją. Pił być może dla przyjemności, ale z drugiej strony - pił bo czegoś nie miał, czegoś nie wiedział, bo chciał sobie złagodzić świat w jakim żyjemy.

Widać, że od czasu okładki Newsweeka sporo się zmieniło. Ilona nie pozuje już w normalnym ubraniu siedząc jedynie na krześle. Na okładce Ilona wygląda jak modelka z pism o modzie, w środku również znalazło się seksowne zdjęcie. Porównajcie "trzeźwiejącą kobietę" z nową Felicjańską. 

Felicjańska: Felicjańska:

Komentarze (334)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 334
Odpowiedz zgłoś
gość 09.05.2012 11:52
Ilona trzymam za Ciebie kciuki.
Odpowiedz zgłoś
gość 09.05.2012 11:53
bez sensu ta cala nagonka na nia, wielu ludzi zmaga sie z takim samym problemem, najwazniejsze, ze z tego wyszla
Odpowiedz zgłoś
gość 09.05.2012 11:53
Latwo wpasc w sidla nalogu.Gorzej juz z walka z nim.Bedzie dobrze.
Odpowiedz
31 49
zgłoś
gość 09.05.2012 11:53
To troche zalosne, ze ona tak publicznie o tym opowiada :/
Odpowiedz zgłoś
gość 09.05.2012 11:53
brawa,że odważyła się na takie wyznanie w newsweeku
Odpowiedz
39 44
zgłoś
gość 09.05.2012 11:53
To się w pale nie mieści, dorosła, a zrzuca swoją winę na wszystko tylko nie a siebie
Odpowiedz
38 20
zgłoś
gość 09.05.2012 11:54
Jestesmy tylko ludzi nie mozna zyczyc komus zle wiec zycze Ci aby udało Ci sie rozwiazac problemy! Pudelkowicze nie bądzmy zawistni!
Odpowiedz
22 42
zgłoś
gość 09.05.2012 11:54
no tak.... wlewali jej sami do gardla, twoja wina , twoja... moglas po prostu nie pic i tyle, albo to kontrolowac jesli nie sama to z pomoca lekarza.
Odpowiedz
30 30
zgłoś
gość 09.05.2012 11:54
gość: DZIŚ MIJA 25 ROCZNICA KATASTROFY LOTNICZEJ W LESIE KABACKIM - ZGINĘLI WSZYSCY W TYM 4 DZIECI DO LAT 5 - ODDAJMY HOŁD OFIAROM I ICH RODZINOM NACISKAJĄC KCIUKI W GÓRĘ
DZIŚ MIJA 25 ROCZNICA KATASTROFY LOTNICZEJ W LESIE KABACKIM - ZGINĘLI WSZYSCY W TYM 4 DZIECI DO LAT 5 - ODDAJMY HOŁD OFIAROM I ICH RODZINOM NACISKAJĄC KCIUKI W GÓRĘ
Odpowiedz
24 36
zgłoś
gość 09.05.2012 11:54
alkoholizm= droga do slawy
Odpowiedz
16 29
zgłoś
gość 09.05.2012 11:54
ILONA POWODZENIA, ALE NIE POWINNAS TAK O TYM OPOWIADAC!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
28 30
zgłoś
gość 09.05.2012 11:54
polskojęzyczne media typu zet, rmf, onet, tvn, tvn 24, wprost, polityka, newsweek grają do jednej bramki z tuskiem i ekipą. W Polsce jest mafia polityczno medialna, która nie chce byśmy się podnieśli i rozwijali. Zrozumcie to ludzie.
Odpowiedz
28 29
zgłoś
gość 09.05.2012 11:54
Tej pani już dziękujemy!
Odpowiedz
29 32
zgłoś
Kalina 09.05.2012 11:54
Każdy alkoholik mówi,że to nie jego wina.....hmmmm a kogo??
Odpowiedz
38 23
zgłoś
gość 09.05.2012 11:54
Teraz to nalezy kobiecie pomoc.Tu do tej pory przewazaja komenty,ktore sa gwozdziem do trumny.Ludzie opanujcue sie.Nie macie nikogo w swoim otoczeniu w podobnej sytuacji?
Odpowiedz
7 27
zgłoś
gość 09.05.2012 11:55
pozdrowionka dla ludzi z dragacza
Odpowiedz
26 21
zgłoś
gość 09.05.2012 11:55
A, ja trzymam za ilone i wierze,ze bedzie dobrze.
Odpowiedz
24 18
zgłoś
gość 09.05.2012 11:55
gość: Teraz to nalezy kobiecie pomoc.Tu do tej pory przewazaja komenty,ktore sa gwozdziem do trumny.Ludzie opanujcue sie.Nie macie nikogo w swoim otoczeniu w podobnej sytuacji?
prawda
Odpowiedz
27 29
zgłoś
gość 09.05.2012 11:55
zdesperowana "modelka" która nie nadaje sie psychicznie do show biznesu, ale mimo to pcha sie tam drzwiami i oknami...
Odpowiedz zgłoś
gość 09.05.2012 11:55
Walcz kobieto!
Odpowiedz
11 10
zgłoś
gość 09.05.2012 11:57
Na prawdę przykład dla wielu pijących "po cichu". I mówi o tym głośno Za kilka lat to docenimy, o ile umiemy się uczyć na ( czyichś) błędach.
Odpowiedz
9 9
zgłoś
gość 09.05.2012 12:01
WOW! to naciągacze, przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z wydawnictwem. Oszukują pracowników, są niewypłacalni. Kłamią w ofercie handlowej! Miesięcznie sprzedają 500 egzemplarzy gazety a nie jak zapewniają 40 000.
Odpowiedz
11 13
zgłoś
JA 09.05.2012 12:01
KAŻDY PIJAK ZNAJDZIE JAKĄŚ WYMÓWKE TAK JAK ONA.JAK BĘDZIE DALEJ SIĘ TAK Z TYM OBNOSIĆ TO NAPEWNO Z TEGO NIEWYJDZIE.ZŁODZIEJKA
Odpowiedz
16 11
zgłoś
shadok 09.05.2012 12:02
Tak.....wszyscy winni ,bo przez nich pila.Jakie to zalosne.Jedno z zasad AA wyraznie mowi o wolnej woli,pije bo chce albo nie pije bo nie chce.A obwinianie najblizszych to zwykly szantaz emocjonalny kazdego alkocholika. Droga Pani Ilono wez sie do roboty i zacznij trzezwiec zamiast udzielac ckliwych wywiadow ,zarabiac i sie lansowac. A maz? No coz, i tak wytrzymal sporo.A wszystkie zlosliwe komentarze pod jego adresem sa nie na miejscu.Jedyna osoba ktora moze jej pomoc to ona sama i nikt poza nia do niczego jej nie zmusi.Zal tylko dzieci.
Odpowiedz
8 4
zgłoś
gość 09.05.2012 12:02
Nie jestem fanem tłumaczenia alkoholizmu. Dziewczyna odwaliła niezłą manianę i tu nie ma co usprawiedliwiać. Jeśli przez chorobę stanowi niebezpieczeństwo dla społeczeństwa i dla siebie, powinna zostać zamknięta w zakładzie, w którym do siebie dojdzie. O jej "wyczynie" większość nie pamięta, a ta pani, na siłę o tym przypomina. To jedyny powód, przez który, większość ludzi ją w ogóle rozpoznaje i zdaje się, ona o tym wie i umyślnie o tym przypomina. Wcześniej nie kojarzyłem tej pani, póki nie popełniła przestępstwa, które do dziś usprawiedliwia. Nadal nie wiem kim ona jest, nie interesuje mnie to, gorzej, że promuje się na swoich problemach.
Odpowiedz
4 2
zgłoś
09.05.2012 12:03
ale wpadka Felicjanskiej zobacz: ulinks.net/felicjanska_wrzuta
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 09.05.2012 12:03
spółka spupens ktora wydaje WOW!to złodzieje zalegali przez poł roku z czynszem za wille z ogrodem naciągneli właściela na 50 tys.
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 09.05.2012 12:03
gość:
gość: Teraz to nalezy kobiecie pomoc.Tu do tej pory przewazaja komenty,ktore sa gwozdziem do trumny.Ludzie opanujcue sie.Nie macie nikogo w swoim otoczeniu w podobnej sytuacji?
prawda
Pomoc to ona moze tylko sama sobie.Nikt jeszcze nie zmusil alkocholika do nie picia.
Odpowiedz