Piątek 11.05.2012

Hanna Lis debiutuje w "Panoramie" (ZDJĘCIA)

Hanna Lis

Hanna Lis debiutuje w

Hanna Lis, Panorama, witam państwa – takimi słowami w środę dziennikarka powitała widzów, którzy chcieli zobaczyć jej debiut w serwisie informacyjnym. Po zamieszaniu związanym z wysokością jej zarobków i protestach pracowników Telewizji Polskiej, zarabiających kilkudziesięciokrotnie mniej niż ona, wielu zastanawiało się jak jej pójdzie.

Ja się bardzo cieszę przede wszystkim, że wróciłam do pracy po trzech latach przerwy. Tym bardziej, że wróciłam do miejsca, które bardzo dobrze znam, które naprawdę bardzo lubię – mówiła po zejściu z anteny. Tutaj na Placu Powstańców spędziłam w sumie 10 lat: w "Teleexpresie", a później w "Wiadomościach". Także to jest miejsce, które bardzo dobrze znam, w którym mam bardzo wielu znajomych i przyjaciół. To jest taki powrót do domu po latach.

W "domu" wprawdzie nie wszyscy są szczęśliwi, ale Hania ma rację - mało kto jest umocowany w TVP od tak dawna jak ona. W debiucie w mediach pomogli jej na początku lat 90-tych znani rodzice Aleksandra i Waldemar Kedaj, komunistyczni dziennikarze, wyróżnieni za działalność w stanie wojennym miejscem na słynnej "liście kanalii" Kisiela. Hania zaczęła prowadzić Teleexpress w 1993 roku, w wieku zaledwie 23 lat.

Na początku była straszna trema. Pierwszy dyżur był koszmarny, nogi mi się trzęsły, myślałam, że słychać stukot kości dosłownie na antenie - mówi o swoim powrocie do pracy. Mam nadzieję, że nie było słychać.

Oj tam, oj tam. Nie było :)

Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia pracy Lis w studiu Panoramy. Oglądaliście go może? Jak Waszym zdaniem wypadła? 

Hanna Lis debiutuje w Hanna Lis debiutuje w Hanna Lis debiutuje w Hanna Lis debiutuje w Hanna Lis debiutuje w Hanna Lis debiutuje w Hanna Lis debiutuje w Hanna Lis debiutuje w

Komentarze (5488)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 5488
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:13
Powodzenia życzę ;)
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:13
panorama zawsze jawiła mi się jako serwis informacyjny z klasą, do teraz...
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:13
wygląda ładnie,ale jej nie lubię
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:13
nieznosze jej !! Ma zUo w oczach.
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:13
No jestem z niej dumna :D
Odpowiedz zgłoś
Evl 11.05.2012 00:14
Mąż ją wszędzie wciśnie....
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:14
LISICA długo tam nie popracujesz, koledzy będą cie miec dość, mąż raczej w geście solidarności nie rozstanie sie z pensją 200 tysięcy, więc znów bedziesz kurą domową, ale to przecież lubisz.
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:14
Skąd się biorą tacy ludzie? Zarabia dziesiątki tysięcy, a inni są zwalniani. W internecie lincz, że męża ukradła, że córka komunistycznych dziennikarzy, że botoks, że przebiegła i cwana. A ona uśmiechnięta wiadomości czyta.
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:14
debiutuje a ja mam jej już dość!!
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:14
Piękna, dojrzała kobieta:)
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:14
Odgrzewany plastik prima sort!
Odpowiedz
56 60
zgłoś
zet 11.05.2012 00:14
e tam, za to buty miala fajne :)
Odpowiedz zgłoś
kiki 11.05.2012 00:14
fajna jest a rusin to lanserka!
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:14
Kobieta z klasą
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:14
ładna
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:14
bardzo mila i przyjemna kobitka! ja niewiem co wy od niej chcecie!
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:15
Cwana Lisica
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 00:15
Piękna kobieta, świetna dziennikarka.
Odpowiedz
6 8
zgłoś
gość 11.05.2012 00:15
nice (najs)
Odpowiedz
8 26
zgłoś
gość 11.05.2012 00:15
Pasuje do wiadomości jak ulał, ma klasę
Odpowiedz
25 7
zgłoś
gość 11.05.2012 00:15
a poszła won
Odpowiedz
14 7
zgłoś
gość 11.05.2012 00:15
slyszalam stukot jej mężą spod stołu...
Odpowiedz
20 6
zgłoś
gość 11.05.2012 00:16
tylko nie ona nie ma już młodych zdolnych bez przesady
Odpowiedz
10 5
zgłoś
gość 11.05.2012 00:16
A nie macie zdjęć z 1993?
Odpowiedz
14 11
zgłoś
LadyInRed 11.05.2012 00:16
fajnie ubrana, ale po twarzy widać, że stara rura.
Odpowiedz
29 6
zgłoś
gość 11.05.2012 00:16
oj strasznie sie posypala na twarzy... rusin wyglada przy niej na 10 lat mlodsza! i o wiele sympatyczniejsza!
Odpowiedz
21 6
zgłoś
babcia 11.05.2012 00:16
Nie cierpię tej królowej lodu. Bojkotować będę. Nie oglądam !
Odpowiedz
7 8
zgłoś
gość 11.05.2012 00:17
pieknie
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 11.05.2012 00:17
gość: nieznosze jej !! Ma zUo w oczach.
Dobrze, że nie głupote, jak niektórzy...
Odpowiedz
12 3
zgłoś
gość 11.05.2012 00:17
tusk Zdrajca Narodu Polskiego !!!!!!!!!!!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 5488