Sobota 12.05.2012

Dawid Ignaczak WYGRAŁ "Got to Dance"!

Krystyna Mazurówna Michał Malitowski Joanna Liszowska Adam Andersz Got to Dance. Tylko taniec Dawid Ignaczak

Dawid Ignaczak WYGRAŁ

Za nami finał pierwszej polskiej edycji Got to Dance. Tylko taniec. Mimo że wielu wątpiło, że w Polsce potrzebny jest drugi, po You Can Dance, program poszukujący talentów, znalazł swoich fanów i wyraźnie odróżnił się od show konkurencji. Got to Dance nie tylko wyłaniał nieodnalezione jeszcze talenty. Dawał również szansę uznanym i uhonorowanym na świecie zespołom na wypromowanie się przed wielomilionową publicznością.

Polsat postanowił kuć żelazo póki gorące i zaserwował widzom aż 2,5 godzinny finał. Rozumiemy, że stacja chciała zarobić na dwóch dodatkowych pasmach reklam, ale nie wyszło to chyba programowi na dobre. Wszystko wydawało się rozwleczone w czasie. Warto zauważyć, że Brytyjczycy w swojej wersji potrafią skondensować finałowy odcinek w 90 minutach.

W finale wystąpiło siedmiu wykonawców: Lollipops, Takt Chadek Chełm, Top Toys, Catch de Flava, Ziemia Myślenicka, Dawid Ignaczak, Caro Dance. Dwoje z nich musiało się zaprezentować w dogrywce. Największą ilość głosów zdobyli: Dawid Ignaczak oraz Top toys.

Ostatecznie, po drugim głosowaniu widzów, pierwszą edycją show wygrał Dawid Ignaczak, który zachwycał jurorów przez całą edycję. 19-latek otrzymał 100 tysięcy złotych oraz prawo do występu podczas festiwalu Sopot TOPtrendy.

Zgadzacie się z tym werdyktem? Jak oceniacie program? Będziecie oglądać jego drugą edycję?

Dawid Ignaczak WYGRAŁ Dawid Ignaczak WYGRAŁ

Komentarze (873)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 873
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:34
TOP TOYS BYLi NAJLEPSI!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:34
222222222222222222222222222
Odpowiedz zgłoś
DZIAŁDOWOOO 11.05.2012 22:34
Co jak co ale byli lepsi -_-
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
Kto ogląda tą wioche?
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
Jak on mógł wygrać to nie wiem... Top Toys lepsi!
Odpowiedz zgłoś
Gość 11.05.2012 22:35
niech chlopak ma.
Odpowiedz zgłoś
KLOPS 11.05.2012 22:35
TAAAAK! BYŁ BARDZO DOBRY!!
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
Gratulacje Dawid, pokazales klaase:D
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
Wygrał słusznie :)
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
nie przepadam za tym programem... takie popłuczyny :D
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
Gratulacje! ;D
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
BOSKO DAWAŁEŚ
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
NIEEEEEEEEEEEE!!!!!!!
Odpowiedz
29 70
zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
Kocham Jarka J. Za duzo reklam PUDLU
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
zdolny chłopak, fajnie że wygrał.
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
TOP TOYS powinni wygrać!
Odpowiedz
50 34
zgłoś
Ula 11.05.2012 22:35
Grutuluje wladyslawowo
Odpowiedz
34 60
zgłoś
assdsd 11.05.2012 22:35
tez mam takie buty jak prowadzaca :D
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
tak zgadzam sie byl super!!!!!!!!!!!!!111
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
I bardzo dobrze! super, był świetny!
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
Bardzo dobrze ,że Dawid wygrał!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
Dawid byl najlepszy! Gratulacje!! Powodzenia! Jestes super !
Odpowiedz
26 65
zgłoś
gość 11.05.2012 22:35
nie znam, ale wiecie co? Kasia Tuska naprawdę jest fashion victim. Pisze na blog w takim tonie, jakby założenie czegoś niezgodnego z trendami to było wielkie fo pa
Odpowiedz
37 40
zgłoś
Tysia 11.05.2012 22:35
szybcy jesteście.dopiero sie skonczyło got tu dens a wy już artykuł ;D PS: nie ogladam tego
Odpowiedz
96 31
zgłoś
gość 11.05.2012 22:36
MA CHŁOPAK TALENT
Odpowiedz zgłoś
gość 11.05.2012 22:36
te pipi z top toys byly za bardzo zarozumiale i zbyt pewne siebie! no i dostaly za swoje! haha :)
Odpowiedz
17 13
zgłoś
Aleksandra 11.05.2012 22:36
Jego finałowy taniec w dogrywce był świetny !
Odpowiedz
17 7
zgłoś
gość 11.05.2012 22:36
Bardzo dobrze. Zdecydowanie zasłużył na wygraną ! :)
Odpowiedz