Sobota 12.05.2012

Dawid Ignaczak WYGRAŁ "Got to Dance"!

Krystyna Mazurówna Michał Malitowski Joanna Liszowska Adam Andersz Got to Dance. Tylko taniec Dawid Ignaczak

Dawid Ignaczak WYGRAŁ

Za nami finał pierwszej polskiej edycji Got to Dance. Tylko taniec. Mimo że wielu wątpiło, że w Polsce potrzebny jest drugi, po You Can Dance, program poszukujący talentów, znalazł swoich fanów i wyraźnie odróżnił się od show konkurencji. Got to Dance nie tylko wyłaniał nieodnalezione jeszcze talenty. Dawał również szansę uznanym i uhonorowanym na świecie zespołom na wypromowanie się przed wielomilionową publicznością.

Polsat postanowił kuć żelazo póki gorące i zaserwował widzom aż 2,5 godzinny finał. Rozumiemy, że stacja chciała zarobić na dwóch dodatkowych pasmach reklam, ale nie wyszło to chyba programowi na dobre. Wszystko wydawało się rozwleczone w czasie. Warto zauważyć, że Brytyjczycy w swojej wersji potrafią skondensować finałowy odcinek w 90 minutach.

W finale wystąpiło siedmiu wykonawców: Lollipops, Takt Chadek Chełm, Top Toys, Catch de Flava, Ziemia Myślenicka, Dawid Ignaczak, Caro Dance. Dwoje z nich musiało się zaprezentować w dogrywce. Największą ilość głosów zdobyli: Dawid Ignaczak oraz Top toys.

Ostatecznie, po drugim głosowaniu widzów, pierwszą edycją show wygrał Dawid Ignaczak, który zachwycał jurorów przez całą edycję. 19-latek otrzymał 100 tysięcy złotych oraz prawo do występu podczas festiwalu Sopot TOPtrendy.

Zgadzacie się z tym werdyktem? Jak oceniacie program? Będziecie oglądać jego drugą edycję?

Dawid Ignaczak WYGRAŁ Dawid Ignaczak WYGRAŁ

Komentarze (873)

Odpowiedz
3 7
zgłoś
gość 11.05.2012 23:02
Kurdee szkoda Top Toys :///
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 11.05.2012 23:03
gość:
gość:
Warto czasem myśleć samodzielnie. Rządowe statystyki mówią, że średnia pensja w Polsce to ok. 3600. To znaczy, że średnie składki emerytalne to 703,08 zł miesięcznie - procent składki emerytalnej do ZUS jest stały, określony ustawowo. Liczba pracujących na koniec II kw. 2011 to 16,163 mln. Możecie te dane sami zweryfikować przeglądając oficjalne strony rządowe, sięgając do oficjalnych statystyk GUS. Miłej zabawy. Ale co z tego wynika?? BARDZO WIELE, a właściwie BARDZO DUŻO. Dużo czego?? PIENIĘDZY, oczywiście. Pomnóżcie urzędową i oficjalną liczbę zatrudnionych i oficjalną i bardzo urzędową średnią składkę emerytalną do ZUS. Powinno Wam wyjść miesięcznie 11 375 519 400 zł, czyli ponad jedenaście miliardów trzysta siedemdziesiąt pięć milionów. To gigantyczne pieniądze, a jest to tylko składka emerytalna. Bawmy się dalej: pomnóżcie to razy 12 miesięcy, a wyjdzie na to, że w skali roku jest to 136 506 232 800 zł. Kończą się Wam okienka w kalkulatorze? Mnie też. Zatem powiem, że jest to słownie ponad 136 miliardów 506 milionów zł w roku. Mamy w Polsce około 5 mln emerytów, dokładnie - w marcu 2011 było ich 4,979 mln. To znowu wg. oficjalnych, rządowych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk. Rencistów nie liczę, bo już na pewno nie zmieszczą mi się w kalkulatorze, a poza tym - na nich jest OSOBNA składka!!!. Wychodzi mi zatem na to, że rocznie jest to średnio 27301 zł na emeryta, czyli miesięczna emerytura średnio powinna wynosić 2275,00 zł. Tymczasem średnia emerytura - znowu wg rządowych, oficjalnych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk wynosiła w tymże marcu 2011 zaledwie 1721,00 zł. Czyli o 554 mniej niż wynika ze składek wyliczonych na podstawie danych statystycznych rządu RP, GUS, ZUS, KRUS i każdy inny SRUS. Jak policzycie dalej, to wyjdzie Wam NADWYŻKA rzędu 32% w stosunku do wydatków na emerytury (czyli średnio
tak nas okradają
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 11.05.2012 23:03
Należało mu się,jest zajebisty !!!!!
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 11.05.2012 23:03
DAWID NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!! WŁOCŁAWEK!!!!!!!!!!! jejejejjejeje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.05.2012 23:04
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.05.2012 23:04
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.05.2012 23:04
Dla mnie KICHA !!!!! Program ogólnie słabiutki taki groch z kapustą .....
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 11.05.2012 23:04
WŁOCŁAWEK DZIĘKUJE DAWIDOWI, GRATULACJE WIEELKIE
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.05.2012 23:04
gość:
gość:
gość:
Warto czasem myśleć samodzielnie. Rządowe statystyki mówią, że średnia pensja w Polsce to ok. 3600. To znaczy, że średnie składki emerytalne to 703,08 zł miesięcznie - procent składki emerytalnej do ZUS jest stały, określony ustawowo. Liczba pracujących na koniec II kw. 2011 to 16,163 mln. Możecie te dane sami zweryfikować przeglądając oficjalne strony rządowe, sięgając do oficjalnych statystyk GUS. Miłej zabawy. Ale co z tego wynika?? BARDZO WIELE, a właściwie BARDZO DUŻO. Dużo czego?? PIENIĘDZY, oczywiście. Pomnóżcie urzędową i oficjalną liczbę zatrudnionych i oficjalną i bardzo urzędową średnią składkę emerytalną do ZUS. Powinno Wam wyjść miesięcznie 11 375 519 400 zł, czyli ponad jedenaście miliardów trzysta siedemdziesiąt pięć milionów. To gigantyczne pieniądze, a jest to tylko składka emerytalna. Bawmy się dalej: pomnóżcie to razy 12 miesięcy, a wyjdzie na to, że w skali roku jest to 136 506 232 800 zł. Kończą się Wam okienka w kalkulatorze? Mnie też. Zatem powiem, że jest to słownie ponad 136 miliardów 506 milionów zł w roku. Mamy w Polsce około 5 mln emerytów, dokładnie - w marcu 2011 było ich 4,979 mln. To znowu wg. oficjalnych, rządowych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk. Rencistów nie liczę, bo już na pewno nie zmieszczą mi się w kalkulatorze, a poza tym - na nich jest OSOBNA składka!!!. Wychodzi mi zatem na to, że rocznie jest to średnio 27301 zł na emeryta, czyli miesięczna emerytura średnio powinna wynosić 2275,00 zł. Tymczasem średnia emerytura - znowu wg rządowych, oficjalnych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk wynosiła w tymże marcu 2011 zaledwie 1721,00 zł. Czyli o 554 mniej niż wynika ze składek wyliczonych na podstawie danych statystycznych rządu RP, GUS, ZUS, KRUS i każdy inny SRUS. Jak policzycie dalej, to wyjdzie Wam NADWYŻKA rzędu 32% w stosunku do wydatków na emerytury (czyli średnio
tak nas okradają
bydło peoskie niszczy polaków
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 11.05.2012 23:04
takie choreo miał kaczorex w mam talent, a Dawid jeszcze śmiał stwierdzić, że w dogrywce poszedł spontanem. Śmiech na sali. Fakt człowiek fajnie się rusza, ale dlaczego sobie przypisuje cudze pomysły.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 11.05.2012 23:05
gość:
gość:
gość:
gość:
taaaaaaaaaaaaaaak ! Dawid < 3333333333333333333333333333 NAJNAJNAJNAJNAJNAJLEPSZY BYŁEŚ I JESTEŚ ! ! ! ! KOCHAAAM GO ; dddddddddddddddd
tragiczny dzień tusk was okradł a wy się ekscytujecie skaczącym pajacem
Wywalaj stąd z tą polityka. NIKT nie chce takich postów czytać.
dokładnie wy***rzaj na jakies polityczne forum, swoje frustracje wyładowywać.
a ty wypieprzaj do przedszkola
Słuchaj, to jest portal plotkarski, nikt, ale to nikt nie chce tu czytac twoich politycznych wynurzeń. Może znalazłbys sobie jakies miejsce gdzie ktos z tobą porozmawia ? bo tutaj sam do siebie gadasz.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 11.05.2012 23:05
Pokazal klase Szacun :)
Odpowiedz
5 1
zgłoś
Włocławianka 11.05.2012 23:05
Włocławek rulez :D Był Kaczorex teraz mamy Dawida!! Dawid jesteś wspaniały! Gratulacje!
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 11.05.2012 23:05
Nie ten wiek. -........- Ziemia mysłowicka + koko koko i jest power Polski!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.05.2012 23:06
gość:
Szał był dużooooo lepszy !!!!!!! Dziwne było juri no, bo w sumie co ma Liszowska do tańca ?
Jury było lepsze niz w wiekszości naszych talent. szoł. 3 na 4 osoby znaja sie na tańcu ( w tym dwoje to eksperci), Lisza robiła za taką dobra ciocie od wrażeń estetycznych ;)
mnie tez sie CAŁE jury widziało :)
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 11.05.2012 23:06
gość: Dla mnie KICHA !!!!! Program ogólnie słabiutki taki groch z kapustą .....
dno dno dno a wygrał pajac
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 11.05.2012 23:07
ten cały 'top toys' był do kitu, połowa grup tanecznych tak tańczyła i zachowywali się jak wielkie gwiazdy bo byli w you can dance - żenada
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.05.2012 23:07
gość: Nie ten wiek. -........- Ziemia mysłowicka + koko koko i jest power Polski!
koko sroko wstydem przed cała europą. cale szczęście, że przynajmniej w "got to dance" ludzie kogos sensownego wybrali.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Zombie K. 11.05.2012 23:08
tak!!! po 1. samouk po 2 bez choreografii mistrz
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.05.2012 23:08
Cudownie że wygrał bo zdecydowanie był NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!1
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 11.05.2012 23:08
tak ma byc. Brawo Dawidku
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.05.2012 23:09
bardzo dobry program,ktory pokazuje ile mamy zdolnych tancerzy i przerozne formy tanca,bardzo mi sie podoba brawo
Odpowiedz
3 4
zgłoś
ONA 11.05.2012 23:09
TOP TOYS POWINNI WYGRAĆ !!! BYLI NAJLEPSI
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.05.2012 23:10
gość:
gość:
gość:
gość:
taaaaaaaaaaaaaaak ! Dawid < 3333333333333333333333333333 NAJNAJNAJNAJNAJNAJLEPSZY BYŁEŚ I JESTEŚ ! ! ! ! KOCHAAAM GO ; dddddddddddddddd
tragiczny dzień tusk was okradł a wy się ekscytujecie skaczącym pajacem
Wywalaj stąd z tą polityka. NIKT nie chce takich postów czytać.
dokładnie wy***rzaj na jakies polityczne forum, swoje frustracje wyładowywać.
a ty wypieprzaj do przedszkola
TOP TOYS NAJLEPSI
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 11.05.2012 23:10
gość: ten cały 'top toys' był do kitu, połowa grup tanecznych tak tańczyła i zachowywali się jak wielkie gwiazdy bo byli w you can dance - żenada
SAM JESTES ZENADA!! TOP TOYS NAJLEPSI
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 11.05.2012 23:11
TOP TOYS SUPERRR
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 11.05.2012 23:11
Dawid był bardzo dobry, ale Top Toys tez pokazał na co go stać .
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 11.05.2012 23:11
OBIEKTYWNA: TOP TOYS - WALIZY I DO DOMU !!!!!!!! DAWID - SUPER CHŁOPAKU- POKAZAŁEŚ KLASE ! DAJ CZADU NA TOP TRENDY - 3MAM KCIUKI !!!!!!!
TOP TOYS NAJLEPSI
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 11.05.2012 23:12
kocham top toys
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.05.2012 23:12
trzymalam za niego kciuki ! powinnien wygrac !