Poniedziałek 14.05.2012

Jarosińska i Majoch pozywają Dodę!

Doda Dorota Rabczewska Jakub Majoch Monika Jarosińska

Jarosińska i Majoch pozywają Dodę!Agencja FORUM

Po incydencie z Jakubem Majochem, Monika Jarosińska uznała, że jest to dobra okazja, by przypomnieć o ich głośnej bójce w klubie. Twierdzi, że planuje ją pozwać.
 
Jak już pisaliśmy, niedawno piosenkarka zaatakowała swojego byłego menedżera Jakuba Majocha na terenie strzeżonego osiedla, na którym oboje mieszkają. Napaść zarejestrowały kamery monitoringu. Majoch udał się do szpitala, by udokumentować swoje obrażenia.
 
Podchmielona Doda napadła na mnie pod salonem kosmetycznym - relacjonuje Majoch w Twoim Imperium. Bez słowa wyjaśnienia zaczęła okładać mnie pięściami. Byłem tak zaskoczony, ze nie odparłem ani jednego ciosu, zresztą nie mógłbym uderzyć kobiety. Ale ciosy Dody były tak mocne, że trafiłem najpierw na ostry dyżur do Szpitala Praskiego, potem do centralnego Szpitala Klinicznego przy ul. Banacha. Lekarze zakwalifikowali urazy jako bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia, co wyczerpuje znamiona przestępstwa ściganego przez prokuraturę na wniosek pokrzywdzonego. Biorąc pod uwagę, że nie jestem pierwszą ofiarą Dody, zapowiadam, że dołożę starań, aby ta nieobliczalna kobieta już na nikogo nie podniosła ręki i by odczuła surowe konsekwencje swej agresji.
 
Swoje wsparcie obiecuje też Monika Jarosińska, która twierdzi, że została pobita przez Dodę w klubie. Według jej słów Dorota życzyła jej też śmierci na raka. Ponieważ prokurator umorzył wówczas śledztwo ze względu na "niską szkodliwość", aktorka zapowiada wniesienie pozwu cywilnego.


http://pudelek.wrzuta.pl/film/88wD3oGgaTJ/

Komentarze (519)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:27
gość: Jakie tam bicie Chca byc w mediach Nie lubie Jarosinskiej i tego burka
to ciulnij sie w lep
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.05.2012 17:28
ale ten bijoch tj. CIOTA!!!Kobieta mu wtlukla i teraz biedaczek na caly swiat sie zali...jak mu nie wstyd!!!nie ma juz prawdziwych mezczyzn!!!ciota do potegi!! brawo Doda...jak go spotkasz 2gi raz przyloz mu konkretniej...moze przestanie byc taka szuja!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:28
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:29
gość: Jakie tam bicie Chca byc w mediach Nie lubie Jarosinskiej i tego burka
vbhik
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:30
gość:
gość: Jakie tam bicie Chca byc w mediach Nie lubie Jarosinskiej i tego burka
vbhik
izhh
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:31
ten majoch to wariat, zagrozenie zycia??? ahahahahhahahahahahahhahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:32
zniszczyć ją !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:35
to jest fajna akcja z dodą i jej magiczną aurą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:38
doda to głupi piździ...c
Odpowiedz
0 3
zgłoś
Laluniaa 14.05.2012 17:38
no tak bo na kim innym można by bylo się wypromowac jak nie na Dodzie żałosne dobrze zrobiła że dała w łeb Jarosinskiej i temu gościowi BRAWO DOROTKA :)))))))))
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.05.2012 17:40
gość:
gość: doda jest głupia jak but
czyli jak ty
kto by myślał uważaj żebyś sie nie przeciązył swoja cieżka praca
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:41
prymitywne wulgarne lachony tak mają, brakuje im wiedzy, brakuje, im uczuć, brakuje im sumienia, brakuje im ogłady, brakuje wychowania, brakuje kultury, brakuje rozumu, Jak coś idzie nie po ich myślli sięgają po agresję..słowną lub fizyczną.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:41
prymitywne wulgarne lachony tak mają, brakuje im wiedzy, brakuje, im uczuć, brakuje im sumienia, brakuje im ogłady, brakuje wychowania, brakuje kultury, brakuje rozumu, Jak coś idzie nie po ich myślli sięgają po agresję..słowną lub fizyczną.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:41
gość: POjebny POlski szowbiznes
to po jaką cholere ja oglądasz, przełacz na inny kanał i po problemie
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 14.05.2012 17:42
Aż tak bardzo go nie poturbowała, skoro dał rade chwile po tym zdarzeniu wysłać oświadczenie do mediów, wkrótce zrobi też pewnie maraton po programach telewizyjnych i zostanie jurorem w talent show:)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.05.2012 17:43
JUZ DAWNO Z TA CIECHANOWSKA DZIWKA POWINNI ZROBIC PORZADEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to nie chłopi
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.05.2012 17:44
gość: ciemne chmurty nad Dodzia...ale mam wrażenie,że ona się tym nie przejmie
bo psychopaci sie nie boja ale sa karani natomiast nie wyciagaja zadnych wnioskow ze swoich porazek i dzialan.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:44
może ktoś jej wreszcie nosek utrze? fajnie byłoby ją zobaczyć np. przepraszającą publicznie ;D
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:45
Laluniaa: no tak bo na kim innym można by bylo się wypromowac jak nie na Dodzie żałosne dobrze zrobiła że dała w łeb Jarosinskiej i temu gościowi BRAWO DOROTKA :)))))))))
i kazdemu ktory cie sie nie podoba laduj!!!!!skop, zwymyslaj a potem do mamuni po poparcie!!!
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:46
Na stos z tą bląd suką niech zdycha
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:49
Na szubienice z tym kurwiszonem!!!!!!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:54
Laluniaa: no tak bo na kim innym można by bylo się wypromowac jak nie na Dodzie żałosne dobrze zrobiła że dała w łeb Jarosinskiej i temu gościowi BRAWO DOROTKA :)))))))))
Do pierdla na sto lat I niech ha tam widłami gwałcą.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:54
smroda damski bokser
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.05.2012 17:56
gość: prymitywne wulgarne lachony tak mają, brakuje im wiedzy, brakuje, im uczuć, brakuje im sumienia, brakuje im ogłady, brakuje wychowania, brakuje kultury, brakuje rozumu, Jak coś idzie nie po ich myślli sięgają po agresję..słowną lub fizyczną.
w celi nauczy się pokory.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Diana Robyn 14.05.2012 17:57
No to ma przeryp xdd
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.05.2012 18:00
doda to wariatka. Dobrze ze Radek jest szczesliwy z inna kobieta
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.05.2012 18:00
Doda z Pudzianem na MMA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.05.2012 18:03
gość: POjebny POlski szowbiznes
Ty też.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.05.2012 18:04
Pospieszalska tez bije dziewczyny w klubach
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.05.2012 18:04
gość:
gość:
Asteria:
gość: TVN to najbardziej kłamliwa telewizja w tym kraju, na wszystkich programach - reżyserowany top model, x factor, rozmowy z marginesem społecznym w toku, surowi rodzice, tam wszyscy to aktorzą aż oczy bolą. A najbardziej zakłamane są fakty - pokazali wypowiedź tuska na obradach sejmu, że niby "lech kaczyński uważał w 2008 roku, że Polacy przechodzą za wcześnie na emerytury" czyli byłby za podwyższeniem do 67 roku życia, ale już NIE WYEMITOWALI SPROSTOWANIA Jarka Kaczyńskiego, który błyskawicznie po manipulacji Tuska wyszedł na mównicę i wytłumaczył, że ta wypowiedź została przez Tuska specjalnie ucięta i gdyby ją całą przytoczył to by wszyscy wiedzieli, że Lechowi chodziło o to, że ludzie przechodzą za wcześnie na emeryturę GRUBO PRZED 60 ROKIEM ŻYCIA. Czyli dłuższa praca, którą nam tusk załatwił nie ma nic wspólnego ze stwierdzeniem Kaczyńskiego, że niektórzy nie dopracowują do tych dawnych 60 i 65 lat i przechodzą na emerytury znacznie wcześniej. Wyszło w przekazie Fucktów, że Kaczyńscy są hipokrytami i kłamcami. CAŁY PEJSATOKOMUNISTYCZNY TVN.
O, widzę, że pan rzecznik prasowy PISu jest dziś znów bardzo aktywny na Pudelku. :-]
hahahah, dokladnie! Pan Prezes sie usmiechnie!:D
ale za to PIS i ich Gazeta Polska, Pospieszalski itd. w ogóle nie kłamią i nie manipulują np. tak jak w filmie Solidarni 2010 gdzie "przypadkowego przechodnia na warszawskiej ulicy" grał Waldemar Bonkowski - radny PIS z Pomorza który został skazany za fałszowanie dokumentów
kłamiesz chamie bo nic takiego nie miało miejsca, udowodnij jednym linkiem swoje oszczerstwo... dziecko tvnu