Wtorek 22.05.2012

Ewa Farna spowodowała wypadek! PIJANA!

Ewa Farna

Ewa Farna spowodowała wypadek! PIJANA!

W poniedziałek około godziny szóstej rano Ewa Farna zasnęła za kierownicą samochodu. Maszyna z pełną prędkością dachowała i piosenkarka cudem uniknęła śmierci. Do wypadku doszło między Trzyńcem i Wędrynią w Czachach, gdzie gwiazda wracała z imprezy, na której świętowała ukończenie szkoły średniej i zdanie egzaminów maturalnych.

Przyczyną wypadku było ogromne zmęczenie, spowodowane zarwanymi nocami przed maturą. Ewa zasnęła za kółkiem. To cud, że przeżyła - powiedziała czeskiemu serwisowi menadżerka piosenkarki.

To niestety nie cała prawda. Badanie alkomatem wykazało, że Farna była pod wpływem alkoholu. Na stronie piosenkarki natychmiast pojawiło się oficjalnie oświadczenie i wyjaśnienie zdarzenia skierowane do fanów. Gwiazda tłumaczy wszystko zmęczeniem, a o promilach we krwi... milczy.

Piosenkarka była pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało jeden promil - poinformował Vlastimil Starzyk z czeskiej policji. Dodał on, że Farna straci prawo jazdy i poniesie dalsze konsekwencje za jazdę na "gazie" - cytuje czeskie media Dziennik.

Powodem wypadku było niezmierne zmęczenie spowodowane nieprzespanymi nocami przed egzaminem maturalnym, który wczoraj zdawałam. Zasnęłam za kierownicą i zjechałam z drogi - tłumaczy Farna. Samochód jest w okropnym stanie, ale na całe szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Obecnie przebywam w szpitalu, mam wstrząs mózgu i parę powierzchownych ran. Dziękuję Bogu za to, że czuwał nade mną, rodzinie i przyjaciołom za wsparcie oraz fanom za miłe słowa otuchy oraz gratulacje zdanej matury. Było to wstrząsające przeżycie i oby nikt czegoś podobnego nigdy nie doświadczył. Człowiek przypomina sobie i uświadamia, co tak naprawdę jest ważne w życiu. Jeszcze raz dziękuję Bogu, że żyję!

Powinna chyba podziękować też, że nikogo nie zabiła. Zaśnięcie po pijaku za kierownicą mogło się przecież skończyć prawdziwą tragedią, nie tylko jej.

Obecnie wokalistka przebywa w szpitalu Sosna w Trzyńcu.

Ewa Farna spowodowała wypadek! PIJANA!Agencja FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1234)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1234
Odpowiedz
2634 280
zgłoś
gość 22.05.2012 22:50
Farna jest na topie, na "wznoszącej", management stanie na wysokości zadania, więc akurat w jej przypadku sprawa zostanie zamieciona pod dywan i będzie cichutko na ten temat.
Odpowiedz
190 87
zgłoś
gość 22.05.2012 22:50
Idiotka, kto jej dał prawo jazdy.
Odpowiedz
102 41
zgłoś
gość 22.05.2012 22:50
A nie wyglądała...
Odpowiedz
2379 212
zgłoś
gość 22.05.2012 22:50
No i komu tu wierzyć? Policji czy managerce? :) Ciekawe czy podadzą policję do sądu za zniesławienie i zabranie prawa jazdy za zmęczenie?
Odpowiedz
58 79
zgłoś
gość 22.05.2012 22:51
Spenner się sepleni! Podsiadło wygra!!!!
Odpowiedz
4244 545
zgłoś
gość 22.05.2012 22:51
mam nadzieje, ze bedziecie teraz po niej jechac jak po felicjanskiej.
Odpowiedz
3624 461
zgłoś
gość 22.05.2012 22:51
Nieodpowiedzialna smarkula
Odpowiedz
103 96
zgłoś
gość 22.05.2012 22:51
kademu się zdarzy chlapnąć, ale zeby wsiadac za kolko... nieładnie Ewa nieładnie ;-) Ale trzymamy kciuki, zdrowiej!
Odpowiedz
206 31
zgłoś
gość 22.05.2012 22:51
Oby była sprawiedliwie osądzona a nie wielka gwiazda !
Odpowiedz
161 32
zgłoś
gość 22.05.2012 22:51
nie wierze, ze sie `przeuczyla`
Odpowiedz
179 32
zgłoś
gość 22.05.2012 22:51
Zabrać prawko
Odpowiedz
96 51
zgłoś
gość 22.05.2012 22:51
nie wiadomo jak było naprawdę, ale dobrze,że przeżyła... bo opis wypadku brzmi bardzo groźnie...
Odpowiedz
46 27
zgłoś
gość 22.05.2012 22:51
gość: No i komu tu wierzyć? Policji czy managerce? :) Ciekawe czy podadzą policję do sądu za zniesławienie i zabranie prawa jazdy za zmęczenie?
Poczytaj czym jest zniesławienie.
Odpowiedz
48 123
zgłoś
gość 22.05.2012 22:51
fajna laska i zdolna
Odpowiedz
31 48
zgłoś
saaaa 22.05.2012 22:51
kiocham mameee
Odpowiedz
122 19
zgłoś
gość 22.05.2012 22:51
skrajna nieodpowiedzialnosc
Odpowiedz
157 24
zgłoś
gość 22.05.2012 22:52
Za dużo kasy rodzice zbyt cool i takie są skutki. Kochani nie pijcie przed jazda autem możecie zniszcZyc życie wielu ludzi!
Odpowiedz
43 171
zgłoś
anita 22.05.2012 22:52
przecież nikogo nie zabiła, po co te chore spekulacje... żyje i to się liczy,.
Odpowiedz
54 127
zgłoś
gość 22.05.2012 22:52
od razu, że pijana jak wy wyolbrzymiacie
Odpowiedz
66 38
zgłoś
gość 22.05.2012 22:52
Lubię pudelkowiczow !
Odpowiedz
78 89
zgłoś
gość 22.05.2012 22:52
Może najpierw poczekajcie na rzetelne potwierdzenie plotki o tym, że była pijana, a dopiero potem ją oczerniajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
92 20
zgłoś
Vill 22.05.2012 22:52
Będzie miała nauczkę na przyszłość. Ma za co dziękować Bogu, mogła się zabić po pijaku i taki byłby koniec nastoletniej gwiazdy
Odpowiedz
48 42
zgłoś
gość 22.05.2012 22:52
jakos nie chce mi si etobie wierzyc pudel
Odpowiedz
22 25
zgłoś
:D 22.05.2012 22:52
kocham moja mame... ewe
Odpowiedz
99 17
zgłoś
mania 22.05.2012 22:52
zabrac jej prawo jazdy i niech zdaje - tak jak kazdy normalny Polak w tym kraju
Odpowiedz
22 18
zgłoś
gość 22.05.2012 22:52
no ładnie
Odpowiedz
42 24
zgłoś
gość 22.05.2012 22:52
ona chyba powinna dawac przyklad....
Odpowiedz
91 36
zgłoś
gość 22.05.2012 22:52
Odebrać prawko i zlinczować w mediach. A Liszowska ma wstrętne cycki...
Odpowiedz
10 8
zgłoś
gość 22.05.2012 22:52
A skad wiecie ze pijana?
Odpowiedz
8 1
zgłoś
gość 22.05.2012 22:52
A wydawała się być normalna. Sodówka uderza do głowy!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1234