Poniedziałek 28.05.2012

NOWY TATUAŻ Dody! (Ładny?)

Doda Dorota Rabczewska

NOWY TATUAŻ Dody! (Ładny?)

W piątek na profilu Doroty Rabczewskiej pojawiło się zdjęcie z zaklejonym lewym bokiem. W ten sposób pochwaliła się, że zrobiła sobie nowy tatuaż. Komentarz do fotki po raz kolejny sugeruje, że Doda zerwała z Błażejem. Ciekawe, czy tym razem poinformowała go o tym osobiście.

Nowa dziara. nowy rozdział – napisała Dorota.

W sobotę na profilu Rabczewskiej ukazało się kolejne zdjęcie, na którym widać jej nowy tatuaż w "języku elfickim". Doda dopisała drugą linijkę do poprzedniej, którą zrobiła sobie tuż po rozstaniu z Adamem Darskim. Zobacz: Doda ma nowy tatuaż! (Ładny?) Czy to jej nowy sposób na skreślanie kolejnych facetów?

Cant touch this.....:)) – skomentowała fotkę, na której widać jej bok i zarys nagiej piersi pod sukienką. W rozmowie z fanami pod wpisem dodała: w poniedzialek robie kolejny:))

NOWY TATUAŻ Dody! (Ładny?)NOWY TATUAŻ Dody! (Ładny?)

Komentarze (443)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 443
Odpowiedz zgłoś
gość 28.05.2012 01:06
Kubuś Wojewódzki to z natury prostoduszna poczciwina. Pedzio bierny, mierny, łatwowierny, więc jeszcze do przepchnięcia. I taki pocieszny ten nasz sympatyczny dziadowinka. :)
Odpowiedz zgłoś
gość 28.05.2012 01:07
Tatuaż? Na pewno podróbka. ;p
Odpowiedz
27 13
zgłoś
gość 28.05.2012 01:07
jakoś do mnie nie przemawia
Odpowiedz
7 38
zgłoś
michallondon 28.05.2012 01:08
kocham cie misiu najmocniej kocham kocham !!!!!! michas
Odpowiedz zgłoś
gość 28.05.2012 01:08
Kiedy wreszcie przyznacie ze wojewodzki jest homoseksualistą! To jest tajemnica poliszynela!
Odpowiedz
22 51
zgłoś
gość 28.05.2012 01:08
Doda wyglada ladnie bez makijazu!
Odpowiedz
8 27
zgłoś
Gość 28.05.2012 01:08
pierwsza stronka! pozdrawiam elize em.
Odpowiedz
15 47
zgłoś
gość 28.05.2012 01:08
KOcham CIę DODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
32 27
zgłoś
gość 28.05.2012 01:08
Doda, wymagasz od innych i uważasz, że sama jesteś taka "szczera i prostolinijna" a po zostawieniu swojego faceta pół roku po tym, jak zachorował na raka, dla jakiegoś tancerza, wiłaś się jak piskorz / Więc nie oskarżaj Ewy, że "mydli ludziom oczy", bo sama dla PR-u zrobisz wszystko i się wybronisz z każdej opresji, czy to z zostawienia swojego chłopaka po po białaczce, czy z pobicia.
Odpowiedz
18 24
zgłoś
gość 28.05.2012 01:09
sprzedam fiata
Odpowiedz
32 22
zgłoś
gość 28.05.2012 01:09
gość: Kubuś Wojewódzki to z natury prostoduszna poczciwina. Pedzio bierny, mierny, łatwowierny, więc jeszcze do przepchnięcia. I taki pocieszny ten nasz sympatyczny dziadowinka. :)
prostoduszny? on jest wyrachowany do szpiku kości i materialista jakich mało! sprzedałby całą Polskę dla programu w TVN. Nie zapominaj o liście do młodych, w którym ogłupiał, żebyśmy głosowali po raz drugi na tuskaszenkę! to jest wsza, która obciąga tvnowi i władzy!
Odpowiedz
35 17
zgłoś
gość 28.05.2012 01:09
Rucha się z kim popadnie, ma syfa i grzybice pochwy uważajcie na nią!!!!!
Odpowiedz
47 14
zgłoś
gość 28.05.2012 01:09
bez mocnego makijażu oczu ona nie jest ładna oO
Odpowiedz
52 19
zgłoś
gość 28.05.2012 01:09
Bardzo oryginalne miejsce i wzór tatuażu, bardzo. nigdy takiego nie widziałam, tylko jakieś tysiąc razy...
Odpowiedz
36 20
zgłoś
gość 28.05.2012 01:09
z dupy jej śmierdzi
Odpowiedz
19 17
zgłoś
gość 28.05.2012 01:10
Doda i tej jej miny :O
Odpowiedz
37 17
zgłoś
gość 28.05.2012 01:10
wynocha z kraju buraków do kraju spaślaków! co tu jeszcze robisz? my cię nie chcemy!
Odpowiedz
31 18
zgłoś
Nikki Sixx 28.05.2012 01:10
Nie podoba mi się, nie przepadam za tatuażami - znakami, sentencjami itp. Ludzie - brudnopisy na takich mówię. Lubię tatuaże - rysunki.
Odpowiedz
9 11
zgłoś
gość 28.05.2012 01:10
komu dupy komu bo ide do domu.. D
Odpowiedz
5 8
zgłoś
jurek 28.05.2012 01:10
Dorota ogarnij się bo się zestarzejesz sama
Odpowiedz
9 8
zgłoś
gość 28.05.2012 01:10
transwestyta z ciechanowa
Odpowiedz
4 11
zgłoś
gość 28.05.2012 01:10
jestes najpiekniejsza o borze kochamcie!
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 28.05.2012 01:10
gość: Kubuś Wojewódzki to z natury prostoduszna poczciwina. Pedzio bierny, mierny, łatwowierny, więc jeszcze do przepchnięcia. I taki pocieszny ten nasz sympatyczny dziadowinka. :)
pod każda plotą te wypociny o wojewódzkim............
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 28.05.2012 01:11
po co piszecie o tej skończonej babce, ile wam za to płacą ??
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 28.05.2012 01:11
gość:
gość: Kubuś Wojewódzki to z natury prostoduszna poczciwina. Pedzio bierny, mierny, łatwowierny, więc jeszcze do przepchnięcia. I taki pocieszny ten nasz sympatyczny dziadowinka. :)
prostoduszny? on jest wyrachowany do szpiku kości i materialista jakich mało! sprzedałby całą Polskę dla programu w TVN. Nie zapominaj o liście do młodych, w którym ogłupiał, żebyśmy głosowali po raz drugi na tuskaszenkę! to jest wsza, która obciąga tvnowi i władzy!
Zostaw Kubusia, on ma teraz takie problemy, że wielbłąd by ich nie dźwignął, a ten biedak sam to ciągnie.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.05.2012 01:12
ŻAL!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 28.05.2012 01:13
To jest ten elficki stworzony przez Tolkiena? Niech jakiś fan przetłumaczy co tam pisze, o ile nie jest to tylko ciąg śmiesznych znaczków..
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 28.05.2012 01:21
Ze niby angielski zna? ;)
Odpowiedz
3 3
zgłoś
Gościówa 28.05.2012 01:21
Douda, powolutku i do przodu! Życzę jej sukcesów!
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 28.05.2012 01:21
nową kupę też pokażecie? :/
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 443