Sobota 02.06.2012

Tadla dostaje tylko połowę pensji!

Beata Tadla

Tadla dostaje tylko połowę pensji!

Beata Tadla postanowiła pójść w ślady swoich kolegów z redakcji: Klaudii Carlos i Łukasza Grassa, i odejść z TVN-u do TVP. Trudno się jej dziwić. Przykład Hanny Lis pokazuje, że Telewizja Polska nie szczędzi pieniędzy na znane twarze.

Odejście z pracy przyniosło jej jednak sporo problemów. Głównie za sprawą kontraktu, który nie pozwala jej pracować dla konkurencji przez kilka miesięcy od złożenia rezygnacji. Dziennikarka otrzymuje obecnie jedynie połowę pensji, którą dostawała podczas pracy w stacji.

Teraz mam okres przejściowy, który jest dość bolesny – mówi w rozmowie z Faktem. Obowiązuje mnie trzymiesięczny okres wypowiedzenia umowy z TVN, a poza tym półroczny okres unikania pracy u bezpośredniej konkurencji. Na antenie TVP, w "Wiadomościach", będę mogła pojawić się dopiero w styczniu następnego roku.

Nie jest aż tak źle, ale w tym czasie otrzymuję dokładnie połowę pensji z TVN. A to akurat tyle, ile wynosi moja rata kredytu mieszkaniowego. A jestem przecież samotną matką - narzeka.

Ciekawe, czy prosiła o łagodniejsze potraktowane z uwagi na te okoliczności i jej odmówiono.

Tadla wolny czas wykorzystuje między innymi na chodzenie po celebryckich imprezach w Warszawie. Stara się, żeby widzowie o niej nie zapomnieli. Zobaczcie, jak wyglądała na kilku ostatnich bankietach: 

Tadla dostaje tylko połowę pensji!Tadla dostaje tylko połowę pensji!Tadla dostaje tylko połowę pensji!Tadla dostaje tylko połowę pensji!

Komentarze (432)

Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 03.06.2012 23:33
Plotek wciska ciemnotę a ludzie sie wyżywają!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 03.06.2012 23:38
kobieta super!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 03.06.2012 23:50
Wygląda super!!!! I nikogo nie powinno interesować ile zarabia, widocznie na to sobie zapracowała. Dla mnie najważniejsze jest z tego wszystkiego to, że jest samotną matką i jakoś sobie radzi.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 04.06.2012 04:13
na każdym zdjęciu ma pomalowane paznokcie na niebiesko!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.06.2012 06:30
Szanowna Pani ! dla samotnych matek są alimenty plus pomoc z Opieki Społecznej !
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.06.2012 06:34
Wstydu brak!!!!!!!!!!!300,- alimentow i praca za 1.400,-
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.06.2012 06:35
gość: jest piękna
KTO? nawet nie jest ładna
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 04.06.2012 07:22
a chcesz żyć za 1500? Ja się chętnie z tobą zamienię.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.06.2012 07:27
może zamiast celebrycić niech idzie do pracy na drugi etat to będzie miała coś oprócz na spłatę kredytu
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.06.2012 08:27
Niech ta nasz piękna Legniczanka powie ile to jest pół pensji?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.06.2012 08:39
na wszystkich zdjęciach ma ten sam kolor paznokci ;)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Matka Polka 04.06.2012 09:04
I kogo to obchodzi że ona jest samotnie wychowująca matka. mamy wszyscy płakac i ubolewać nad jej losem. Ja mając pełna rodzine chciałabym tyle dostawac kasyt co Ona.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.06.2012 09:05
Samotna matka i ma czas i na imprezy, czy na tyle dużo dostaje pensji, ze wystarczy na nianię tylko brakuje na kredyt???Bardzo żałosne wyznanie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.06.2012 09:06
gość: ciekaw jestem jakby zarobiła tyle co ja czyli 2300 na reke miesiecznie co by powiedziała, i ja mam dziecko też i kredyt
A może tyle co ja 1600 na rękę i też jestem samotną matką
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.06.2012 09:08
gość:
gość: Podejrzewam, że kredyt za mieszkanie jest w granicach 3000-4000 zł netto, więc jeśli PREZENTER zarabia 8 k, to nie jest to jakoś mega dużo... sorry
TYLKO ŻE TO DZIADOSTWO SIĘ WYWYŻSZA ROBI Z SIEBIE LEPSZYCH OD INNYCH KUPUJE CIUCHY DROGIE I ŻYJE PONAD STAN .I PIENIĄŻKÓW NIE STARCZA NA WYSTAWNE ŻYCIE .CHYBA ŻE TA CELEBRYTA W TEN SPOSÓB SZUKA SPONSORA .TO TEŻ DZIAŁA NA MĘŻCZYZN.ŻONATYCH BO TYLKO TAKICH ŁAPIĄ.
No pewnie 8000 to niewiele za parę słow 2000 za zapierdul fizyczny to jest dużo bardzo dużo
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 04.06.2012 09:22
za to, co sobą prezentuje, to i tak za dużo
Odpowiedz
3 4
zgłoś
gość 04.06.2012 09:24
niech się dzieckiem zajmie, zamiast po głupich imprezach się szlajać
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 04.06.2012 09:51
Tylko nie przejmowac się tymi pomówieniami.Każdy sam wie najlepiej jak jest!
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 04.06.2012 09:56
Najważniejsze jest to,że pani Beata nie narzeka!
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 04.06.2012 10:53
Jak tak wygląda kobieta z problemami finansowymi to tylko pogratulować.a gdzie oszczędności ludzie z małych pieniędzy starają się coś odłożyć,decyzji o odejściu też nie podejmuje się z dnia na dzień.
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 04.06.2012 11:10
Niech nie przeżywa tak bardzo bo nie dośc że ma na pewno wysoką pensję w tvn to jeszcze jest wykładowcą na uczelni prywatnej
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 04.06.2012 11:12
Połowę ? I tak nie musisz utrzymać dziecka za 2000tyś zł miesięcznie I to nie jest połowa
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 04.06.2012 11:22
Ale ona żali się czy chwali?
Odpowiedz
0 5
zgłoś
gość 04.06.2012 11:53
ładna
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 04.06.2012 12:08
sprzeda swoje kiecki i tyle,ma czego chciała,chyba było jej za dobrze i szuka dziur.....
Odpowiedz
1 6
zgłoś
gość 04.06.2012 12:24
Czemu taka śliczna dziewczyna zakłada zawsze takie idiotyczne buty ?
Odpowiedz
1 6
zgłoś
tezmama 04.06.2012 12:40
biedulka! dam jej moje 1 500 i 600 alimentów i niech ogarnie cały dom i dwoje dzieci!! ech!!!brak czasem komentarza na co wygadują!!
Odpowiedz
1 6
zgłoś
gość 04.06.2012 13:32
Jej wygląd nie świadczy o biedzie:( Dobrze wiedziała, że tak to się potoczy, więc się napewno zabespieczyła, jeszcze są wysokie alimenty!!!
Odpowiedz
1 7
zgłoś
gość 04.06.2012 13:58
Piękne oczy, Piękne ciało, Piękna kobieta. Założę się, że długo 'samotną matką' nie będzie ;DDD
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 04.06.2012 17:52
POWODZENIA TRZYMAM KCIUKI LUBIĘ PANIĄ KOBIETA .