Poniedziałek 18.06.2012

Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)

Monika Jarosińska Robert Korzeniowski

Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)

W niedzielę Monika Jarosińska i Robert Korzeniowski wzięli ślub po dwóch latach narzeczeństwa. Para dwa tygodnie temu rozesłała zaproszenia i większość gości była zaskoczona nagłą decyzją o zorganizowaniu ceremonii. Jak podał Fakt, rodzina piosenkarki podejrzewała, że ta spodziewa się dziecka, dlatego tak niespodziewanie podjęła decyzję o zawarciu małżeństwa.

Jarosińska jednak zdementowała te plotki w rozmowie z Twoim Imperium. Zapewnia, że nie jest w ciąży: Żyjemy bardzo szybko, mamy dużo spraw na głowie, ale nie chcieliśmy już odwlekać ślubu – wyjaśniła decyzję o nagłym ślubie Monika.

Okazało się, że na ceremonii pojawił się ojciec aktorki, z którym przez wiele lat nie utrzymywała kontaktu. Zobacz: Ojciec Jarosińskiej jest BEZDOMNY! MIESZKA W SAMOCHODZIE! Jarosińska zaskoczyła nas także elegancką suknią ślubną o ciekawym kroju. Zamiast tradycyjnego, długiego welonu, zdecydowała się na kapelusik z woalką. Zobaczcie, jak wyglądała jako panna młoda.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (684)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 684
Odpowiedz
1167 101
zgłoś
gość 18.06.2012 01:30
pokazówa!
Odpowiedz
1095 103
zgłoś
gość 18.06.2012 01:30
nie lubię jej- wszystko na pokaz...
Odpowiedz
62 25
zgłoś
gość 18.06.2012 01:31
życzę szczęścia...
Odpowiedz
201 62
zgłoś
dulce 18.06.2012 01:31
Szczęścia :)
Odpowiedz
924 97
zgłoś
gość 18.06.2012 01:31
dobrze, ze nikt jej na ślubie nie pobił...:P
Odpowiedz
1770 109
zgłoś
gość 18.06.2012 01:31
Dajcie jakiegoś news'a o Przemku Tytoniu, taki fajny chłopak :)
Odpowiedz
63 16
zgłoś
agi 18.06.2012 01:31
a kto to taki??
Odpowiedz
47 15
zgłoś
gość 18.06.2012 01:31
nie kojarzę tych ludzi
Odpowiedz
58 32
zgłoś
gość 18.06.2012 01:32
No i patrzcie, ktoś ją chciał, a Dodę nie. Szok w sumie, bo Doda przynajmniej z wyglądu lepsza, z charakteru obie paskudne.
Odpowiedz
39 23
zgłoś
gość 18.06.2012 01:32
dziwne włosy ma ten pan młody
Odpowiedz
52 18
zgłoś
gość 18.06.2012 01:32
Koooooooocham Tytonia! Świetny, skromny chłopak. Świetnie, że mógł się zaprezentować na tych mistrzostwach! :)
Odpowiedz
39 21
zgłoś
gość 18.06.2012 01:32
kim jest ta pani 'młoda'?
Odpowiedz
40 29
zgłoś
gość 18.06.2012 01:33
ale jej facet ma żółte zęby...
Odpowiedz
28 17
zgłoś
gość 18.06.2012 01:33
kto to jest bo ja sie juz w tym gubie
Odpowiedz
43 18
zgłoś
gość 18.06.2012 01:34
wszystkiego dobrego
Odpowiedz
57 20
zgłoś
gość 18.06.2012 01:34
DOBRA. A teraz powaznie-kim jest Monika Jarosinska?
Odpowiedz
54 34
zgłoś
gość 18.06.2012 01:34
cudowna suknia i welonik!
Odpowiedz
35 20
zgłoś
gość 18.06.2012 01:34
agi:
gość: Dajcie jakiegoś news'a o Przemku Tytoniu, taki fajny chłopak :)
a po co? to jest sportowiec a nie celebryta, lepiej żeby nie widniał na pudlu
z jednej strony masz rację, ale z drugiej ... ;)
Odpowiedz
37 21
zgłoś
gość 18.06.2012 01:34
To sie facet wkopal, wspolczuje
Odpowiedz
31 18
zgłoś
Lost_Angel 18.06.2012 01:34
To był ostatni moment na ślub, zanim wszyscy na dobre zapomną jej nazwisko po skandalach
Odpowiedz
27 13
zgłoś
gość 18.06.2012 01:34
po slubie woalke sie zdejmuje. tak to nawet twarzy nei widac
Odpowiedz
49 27
zgłoś
gość 18.06.2012 01:35
gość: Gen. Petelicki zmarł w wyniku RAN postrzałowych w głowę i wg mediów popełnił samobójstwo. Czyli to chyba pierwszy przypadek samobójcy, który strzela sobie w głowę KILKA RAZY. Faktem jest, że gen. Petelicki słynął z ciętej krytyki kierowanej pod adresem polityków PO, w tym z resortu obrony. Szczególnie mocno zaakcentował swoje oburzenie na działania tychże po katastrofie w Smoleńsku. W liście skierowanym do Tuska wytykał szereg nieprawidłowości, które jego zdaniem doprowadziły do tragedii. „W NATO straciliśmy reputację, bo zwróciliśmy się nie do NATO o pomoc, tylko do Rosjan. Czy jedno przytulenie przez pana Putina spowodowało od razu, że pan Tusk zapomniał, że jesteśmy w NATO od dziesięciu lat? Może trzeba mu o tym przypomnieć? Ja będę mu przypominał” – zaznaczył w jednej z audycji telewizyjnych. „Ja nie spodziewałem się od początku, że Rosjanie będą rzetelnie pokazywać wszystkie swoje błędy. Ale być może pan Donald Tusk spodziewał się, że nie pokażą naszych. I tu się mylił. A nasze śledztwo powinno prowadzić NATO, bo jesteśmy w NATO. Jak nasza prokuratura może prowadzić właściwe śledztwo, jak my wraku nawet nie mamy?” - pytał generał Petelicki. Może z powodu takiej a nie innej postawy względem rządu, dotychczas często goszczący w studiach ogólnopolskich stacji radiowych i telewizyjnych, ceniony za rzeczową i dogłębną analizę sytuacji politycznej i wojskowej, przez ostatnich kilkanaście miesięcy miał nieformalny zakaz występowania m. in. na antenie stacji TVN24?
nie wierzę w samobójstwo gen. Petelickiego!
Odpowiedz
32 33
zgłoś
gość 18.06.2012 01:35
dziwna kiecka, fatalne paznockie i btw, kto to jest??!!
Odpowiedz
10 12
zgłoś
gość 18.06.2012 01:38
brudny dywan, wstrętne schody... tak wygląda "pałac ślubów" po polsku ;/ i jak tu się dziwić, że ludzie nawet niewierzący, wolą robić tą imprezę w kościele
Odpowiedz
9 10
zgłoś
gość 18.06.2012 01:38
A doda byla:-)
Odpowiedz
16 8
zgłoś
gość 18.06.2012 01:39
a co z niego za ojciec? Nie interesowal się nią, nie dbał, miał ją zwyczajnie gdzieś.To nie jest ojciec i nic go nie tłumaczy!
Odpowiedz
11 21
zgłoś
gość 18.06.2012 01:42
ona brzydka, brzydki on uuuuuuuuu
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 18.06.2012 01:43
kto to k... jest??
Odpowiedz