Poniedziałek 18.06.2012

Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)

Monika Jarosińska Robert Korzeniowski

Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)

W niedzielę Monika Jarosińska i Robert Korzeniowski wzięli ślub po dwóch latach narzeczeństwa. Para dwa tygodnie temu rozesłała zaproszenia i większość gości była zaskoczona nagłą decyzją o zorganizowaniu ceremonii. Jak podał Fakt, rodzina piosenkarki podejrzewała, że ta spodziewa się dziecka, dlatego tak niespodziewanie podjęła decyzję o zawarciu małżeństwa.

Jarosińska jednak zdementowała te plotki w rozmowie z Twoim Imperium. Zapewnia, że nie jest w ciąży: Żyjemy bardzo szybko, mamy dużo spraw na głowie, ale nie chcieliśmy już odwlekać ślubu – wyjaśniła decyzję o nagłym ślubie Monika.

Okazało się, że na ceremonii pojawił się ojciec aktorki, z którym przez wiele lat nie utrzymywała kontaktu. Zobacz: Ojciec Jarosińskiej jest BEZDOMNY! MIESZKA W SAMOCHODZIE! Jarosińska zaskoczyła nas także elegancką suknią ślubną o ciekawym kroju. Zamiast tradycyjnego, długiego welonu, zdecydowała się na kapelusik z woalką. Zobaczcie, jak wyglądała jako panna młoda.

Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)Monika Jarosińska wzięła ślub! (ZDJĘCIA)

Komentarze (682)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 682
Odpowiedz zgłoś
gość 18.06.2012 01:30
pokazówa!
Odpowiedz zgłoś
gość 18.06.2012 01:30
nie lubię jej- wszystko na pokaz...
Odpowiedz
62 23
zgłoś
gość 18.06.2012 01:31
życzę szczęścia...
Odpowiedz zgłoś
dulce 18.06.2012 01:31
Szczęścia :)
Odpowiedz zgłoś
gość 18.06.2012 01:31
dobrze, ze nikt jej na ślubie nie pobił...:P
Odpowiedz zgłoś
gość 18.06.2012 01:31
Dajcie jakiegoś news'a o Przemku Tytoniu, taki fajny chłopak :)
Odpowiedz
62 16
zgłoś
agi 18.06.2012 01:31
a kto to taki??
Odpowiedz
47 14
zgłoś
gość 18.06.2012 01:31
nie kojarzę tych ludzi
Odpowiedz
58 30
zgłoś
gość 18.06.2012 01:32
No i patrzcie, ktoś ją chciał, a Dodę nie. Szok w sumie, bo Doda przynajmniej z wyglądu lepsza, z charakteru obie paskudne.
Odpowiedz
39 22
zgłoś
gość 18.06.2012 01:32
dziwne włosy ma ten pan młody
Odpowiedz
51 18
zgłoś
gość 18.06.2012 01:32
Koooooooocham Tytonia! Świetny, skromny chłopak. Świetnie, że mógł się zaprezentować na tych mistrzostwach! :)
Odpowiedz
39 20
zgłoś
gość 18.06.2012 01:32
kim jest ta pani 'młoda'?
Odpowiedz
40 28
zgłoś
gość 18.06.2012 01:33
ale jej facet ma żółte zęby...
Odpowiedz
28 16
zgłoś
gość 18.06.2012 01:33
kto to jest bo ja sie juz w tym gubie
Odpowiedz
42 17
zgłoś
gość 18.06.2012 01:34
wszystkiego dobrego
Odpowiedz
57 18
zgłoś
gość 18.06.2012 01:34
DOBRA. A teraz powaznie-kim jest Monika Jarosinska?
Odpowiedz
53 33
zgłoś
gość 18.06.2012 01:34
cudowna suknia i welonik!
Odpowiedz
34 20
zgłoś
gość 18.06.2012 01:34
agi:
gość: Dajcie jakiegoś news'a o Przemku Tytoniu, taki fajny chłopak :)
a po co? to jest sportowiec a nie celebryta, lepiej żeby nie widniał na pudlu
z jednej strony masz rację, ale z drugiej ... ;)
Odpowiedz
36 20
zgłoś
gość 18.06.2012 01:34
To sie facet wkopal, wspolczuje
Odpowiedz
31 17
zgłoś
Lost_Angel 18.06.2012 01:34
To był ostatni moment na ślub, zanim wszyscy na dobre zapomną jej nazwisko po skandalach
Odpowiedz
27 12
zgłoś
gość 18.06.2012 01:34
po slubie woalke sie zdejmuje. tak to nawet twarzy nei widac
Odpowiedz
48 27
zgłoś
gość 18.06.2012 01:35
gość: Gen. Petelicki zmarł w wyniku RAN postrzałowych w głowę i wg mediów popełnił samobójstwo. Czyli to chyba pierwszy przypadek samobójcy, który strzela sobie w głowę KILKA RAZY. Faktem jest, że gen. Petelicki słynął z ciętej krytyki kierowanej pod adresem polityków PO, w tym z resortu obrony. Szczególnie mocno zaakcentował swoje oburzenie na działania tychże po katastrofie w Smoleńsku. W liście skierowanym do Tuska wytykał szereg nieprawidłowości, które jego zdaniem doprowadziły do tragedii. „W NATO straciliśmy reputację, bo zwróciliśmy się nie do NATO o pomoc, tylko do Rosjan. Czy jedno przytulenie przez pana Putina spowodowało od razu, że pan Tusk zapomniał, że jesteśmy w NATO od dziesięciu lat? Może trzeba mu o tym przypomnieć? Ja będę mu przypominał” – zaznaczył w jednej z audycji telewizyjnych. „Ja nie spodziewałem się od początku, że Rosjanie będą rzetelnie pokazywać wszystkie swoje błędy. Ale być może pan Donald Tusk spodziewał się, że nie pokażą naszych. I tu się mylił. A nasze śledztwo powinno prowadzić NATO, bo jesteśmy w NATO. Jak nasza prokuratura może prowadzić właściwe śledztwo, jak my wraku nawet nie mamy?” - pytał generał Petelicki. Może z powodu takiej a nie innej postawy względem rządu, dotychczas często goszczący w studiach ogólnopolskich stacji radiowych i telewizyjnych, ceniony za rzeczową i dogłębną analizę sytuacji politycznej i wojskowej, przez ostatnich kilkanaście miesięcy miał nieformalny zakaz występowania m. in. na antenie stacji TVN24?
nie wierzę w samobójstwo gen. Petelickiego!
Odpowiedz
31 32
zgłoś
gość 18.06.2012 01:35
dziwna kiecka, fatalne paznockie i btw, kto to jest??!!
Odpowiedz
10 11
zgłoś
gość 18.06.2012 01:38
brudny dywan, wstrętne schody... tak wygląda "pałac ślubów" po polsku ;/ i jak tu się dziwić, że ludzie nawet niewierzący, wolą robić tą imprezę w kościele
Odpowiedz
9 9
zgłoś
gość 18.06.2012 01:38
A doda byla:-)
Odpowiedz
16 7
zgłoś
gość 18.06.2012 01:39
a co z niego za ojciec? Nie interesowal się nią, nie dbał, miał ją zwyczajnie gdzieś.To nie jest ojciec i nic go nie tłumaczy!
Odpowiedz
10 19
zgłoś
gość 18.06.2012 01:42
ona brzydka, brzydki on uuuuuuuuu
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 18.06.2012 01:43
kto to k... jest??
Odpowiedz