Piątek 22.06.2012

Lewandowski i Szczęsny z dziewczynami na imprezie! (FOTO)

Euro2012 Polska Robert Lewandoski Anna Stachurska Wojciech Szczęsny

Lewandowski i Szczęsny z dziewczynami na imprezie! (FOTO)Agencja FORUM

Polska reprezentacja nie wyszła wprawdzie z grupy na Euro2012, ale jej zawodnicy stali się dzięki trzem meczom prawdziwymi gwiazdami. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny pojawili się w roli celebrytów na środowej imprezie Playboya. Robert pojawił się w towarzystwie narzeczonej, Anny Stachurskiej, istrzyni Europy w karate.

Większym zaskoczeniem było pojawienie się Wojciecha Szczęsnego z dziewczyną. Bramkarz jest dość skryty jeśli chodzi o życie prywatne i do tej pory nie było nawet oficjalnie wiadomo, że jest zajęty. Piłkarz nie chciał zdradzić dziennikarzom, kim jest jego partnerka, zakładamy jednak, że to cos poważnego skoro zabrał ją ze sobą na galę.

Myślicie, że zaczną teraz częściej bywać i pozować na bankietach? Chyba trochę ich do tego ciągnie.

Lewandowski i Szczęsny z dziewczynami na imprezie! (FOTO)Agencja FORUMLewandowski i Szczęsny z dziewczynami na imprezie! (FOTO)Agencja FORUMLewandowski i Szczęsny z dziewczynami na imprezie! (FOTO)Agencja FORUMLewandowski i Szczęsny z dziewczynami na imprezie! (FOTO)Agencja FORUMLewandowski i Szczęsny z dziewczynami na imprezie! (FOTO)Agencja FORUMLewandowski i Szczęsny z dziewczynami na imprezie! (FOTO)Agencja FORUMLewandowski i Szczęsny z dziewczynami na imprezie! (FOTO)Agencja FORUMLewandowski i Szczęsny z dziewczynami na imprezie! (FOTO)Agencja FORUMLewandowski i Szczęsny z dziewczynami na imprezie! (FOTO)Agencja FORUM

Komentarze (1766)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1766
Odpowiedz zgłoś
hyoshi 22.06.2012 01:34
Uroczy panowie, jaram się.
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:34
lewandowski z narzeczona - jak rodzenstwo
Odpowiedz zgłoś
Gościówa 22.06.2012 01:35
Ładne dziewczyny, faceci też. Przynajmniej w łóżku lepsi niż na boisku.
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:35
kurna, zbyt ladne to one nie sa...
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:35
Ania i Robert wyglądają razem swietnie ;)
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:35
Boze kto to dziewcze Szczęsnego malowal ?
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:35
lewandowski fajna dupa :*
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:35
takie sobie te dziewczyny, ale chłopaki też nie powalają ;)
Odpowiedz
54 89
zgłoś
gość 22.06.2012 01:36
ruchałbym
Odpowiedz
36 60
zgłoś
gość 22.06.2012 01:36
kocham Cię Kuba
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:36
Szczesny jest okropny,geba jak u clowna
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:36
laksa szczesnego jest beznadziejna
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:36
jakoś Szczęsny wyjątkowo niekorzystnie
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:36
gość: Lewandowski ma jedno oko wyżej, a drugie niżej!
Bingo! :D:D
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:36
Dwóch lamusow i ich tani lans
Odpowiedz
13 35
zgłoś
KACPER 22.06.2012 01:36
ZALIP I KOT
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:36
Polska mistrzem Polski!
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:36
Ona się nazywa Sandra dziwiszek, wszystko z twittera wiadomo od dawna :p
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:37
Lewandowski boski !!
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:37
i w tym momencie: te złamane serca nastolatek... ojoj aj...
Odpowiedz
77 29
zgłoś
gość 22.06.2012 01:37
jest 1:30 a ja zamiast sie uczyc czytam pudelka :)
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:37
gość: Lewandowski ma jedno oko wyżej, a drugie niżej!
Ty na pewno masz równo
Odpowiedz
47 63
zgłoś
gość 22.06.2012 01:37
ruchała bym!
Odpowiedz
18 37
zgłoś
gość 22.06.2012 01:37
yy pierwsza?? Lublin czyta:)
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:37
lewandowski dobra dupa! brałbym!
Odpowiedz
78 40
zgłoś
ciśka 22.06.2012 01:37
kocham Lewandowskiego !!!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:37
właściwie, to polscy kibice tak się cieszyli z tych dwóch goli lewandowskiego i błaszczykowskiego, że nie zauważyli, że TO TYLKO 2 GOLE. Nie rozumiem, czemu oni są tak chwaleni, skoro mieliśmy 4 miejsce w grupie, czyli ostatnie... a decydujący mecz z Czechami? lenie biegały jak jakieś babcie... ta cała radość z Euro przesłoniła rezultaty i teraz sobie piłkarze chodzą na bankiety i wydają kasę za udział w Euro, na którą nie zasłużyli...
Odpowiedz
19 18
zgłoś
GRZES 22.06.2012 01:37
TEZ KRZYCZE! BYM MIAL GORSZY WYNIK ALE ZAWSZE COS!
Odpowiedz zgłoś
gość 22.06.2012 01:37
urodą nie grzeszą :)
Odpowiedz