Wtorek 26.06.2012

Rutkowski o matce Madzi: "TOTALNY UPADEK MORALNY!"

Katarzyna Waśniewska Katarzyna W. Krzysztof Rutkowski

Rutkowski o matce Madzi:

Jak pisaliśmy wczoraj, Katarzyna Waśniewska zaczęła nowe życie w Krakowie, gdzie... tańczy na rurze w nocnym klubie i rozbiera się dla klientów. Prawdopodobnie skusiły ją łatwe pieniądze. Jak donosi Fakt, doświadczona striptizerka może w ciągu weekendu zarobić nawet 2 tysiące złotych, a zarobki najlepszych dochodzą do 20 tysięcy. Matka tragicznie zmarłej Madzi dopiero rozpoczyna swoją karierę, ale jest przecież pewnego rodzaju "gwiazdą". Może liczyć na wynagrodzenie rzędu 120 złotych za erotyczny taniec dla indywidualnego klienta oraz dodatkowo 100 złotych za każdego drinka, na jaki go namówi. Waśniewska wydaje się zadowolona ze swojego życia. Jej były mentor, Krzysztof Rutkowski - trochę mniej. Mówi o tym oczywiście w dzisiejszym Fakcie:

Takie miejsce pracy Katarzyny świadczy o totalnym upadku moralnym tej dziewczyny. To jest niesmaczny lans, który zaczęła uprawiać, kiedy zorientowała się, że jest w kręgu zainteresowania mediów - mówi. Prokuratura oceniając jej zeznania złożone w śledztwie powinna mocno wziąć pod uwagę, na ile te wyjaśnienia są wiarygodne, także te związane z domniemanym wypadkiem i śmiercią Madzi. Wiem, że w jej sytuacji trudno było znaleźć pracę, ale można przecież wykonywać różne zajęcia, które nie wymagają bezpośredniego kontaktu z klientem, choćby w telemarketingu. Tam jej twarz nie musiałaby być eksponowana. Dzwonili do mnie ludzie z propozycją takiej pracy dla Katarzyny, ale ona ją odrzuciła. Nie skorzystała z pomocy. Wybrała inną drogę, teraz widać jaką.

Informacja o nowym zajęciu Katarzyny z pewnością nie pozostanie bez wpływu na jej męża, Bartłomieja. Zdaniem Rutkowskiego matka Madzi jak zwykle z premedytacją go krzywdzi: To po raz kolejny bije w jego osobę. Katarzyna wije się na rurze w rytm dyskotekowej muzyki ze świadomością, że jeszcze parę miesięcy temu jej dziecko straciło życie. Nie potrafię spokojnie oceniać tej wiadomości.

Waśniewską nie byli także zachwyceni właściciele klubu. Twierdzą teraz, że ubiegając się o pracę zataiła swoje prawdziwe dane. Po publikacji Faktu, została już zwolniona, co potwierdza menedżer klubu...

Naprawdę trudno uwierzyć, że nie poznali jej z widzenia :) Raczej przestraszyli się takiego rozgłosu na cały kraj. To w końcu klub ze striptizem.

Mamy pytanie: Na ile drinków dalibyście się namówić tańczącej dla Was Katarzynie W.?

Rutkowski o matce Madzi:

Komentarze (1831)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1831
Odpowiedz
19 61
zgłoś
gość 26.06.2012 11:57
CZY CHCESZ JESZCZE MNIE ZNAĆ SZYMONIE ?!
Odpowiedz
11 55
zgłoś
gość 26.06.2012 11:58
UDALO SIE, PIERWSZA :)!
Odpowiedz zgłoś
gość 26.06.2012 11:58
PUSTA LALA DO PIERDLA Z NIĄ!!!!!!!
Odpowiedz
19 16
zgłoś
gość 26.06.2012 11:58
Miłość jest ślepa...
Odpowiedz
8 21
zgłoś
gość 26.06.2012 11:58
hhh
Odpowiedz
7 31
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
rzygam nią. zarejestruj się na a otrzymasz kosmetyki najlepszych marek takich jak np. loreal zupelnie za darmo do testowania co miesiąc! ;) pozdro Pudel;*
Odpowiedz
5 27
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
rzygam nią. zarejestruj się na a otrzymasz kosmetyki najlepszych marek takich jak np. loreal zupelnie za darmo do testowania co miesiąc! ;) pozdro Pudel;*
Odpowiedz zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
Wstrętna suka i morderczyni! \Ale w Polsce takie menty idą na rurę a nie za kraty!
Odpowiedz zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
Jakby mi taki pasztet przede mną zatańczył to chyba bym zwymiotował, laska nie dość że jest paskudna to jeszcze jej źle z gęby patrzy, żal
Odpowiedz
18 9
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
trololololo
Odpowiedz
23 8
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
dno dno dno...
Odpowiedz zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
Ludzie to temat zastępczy. Rząd w tym czasie wprowadza podatek kastraly bedziemy płacić po prae tys za to ze mamy mieszkanie. taka sztuczka magika rusza prawa reka zeby odsunac uwage od lewej. Przejrzyjscie na oczy bo z glodu zdetchniemy
Odpowiedz
32 10
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
Ta "kobieta" nie ma moralności.. skończone dno. tego nawet nie można nazwać człowiekiem
Odpowiedz
9 12
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
ZAPRASZAM NA KWEJK.PL :)!
Odpowiedz
19 9
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
kogo ona obchodzi?
Odpowiedz
27 11
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
Wzruszyłam się... Aż na monitorze mam wyplutą parówkę
Odpowiedz
27 10
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
Ta dziewczyna nie ma serca ani rozumu !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
37 9
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
ten Rutkowski gorszy niz baba ,zmienia o niej zdanie czesciej niz skarpetki
Odpowiedz
25 11
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
Euro się kończy to i Katarzyna powraca.... czekam jaki bedzie kolejny temat zastepczy
Odpowiedz
22 13
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
Powinna zgnić w więzieniu za to co zrobiła
Odpowiedz
7 15
zgłoś
gość 26.06.2012 11:59
Kocham Cię PRZEMUŚ :* <3 Perełka!
Odpowiedz
19 7
zgłoś
gość 26.06.2012 12:00
A ten ZOMOwiec to od kiedy jest autorytetem moralnym! Jeden wart drugiego! To on wypromował tę patologię tylko żeby zaistnieć. Dlaczego mimo skazującego wyroku on jeszcze nie siedzi w więzieniu?
Odpowiedz
13 6
zgłoś
gość 26.06.2012 12:00
Jest już celebrytką wiec jest nietykalna
Odpowiedz
19 6
zgłoś
gość 26.06.2012 12:00
super detektyw rutkowski to niech się swoja moralnością zajmie, a nie innych ocenia.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 26.06.2012 12:00
kiedy ona pójdzie siedzieć?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 26.06.2012 12:00
znowu ten lanser?
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 26.06.2012 12:01
Nie wiem jak okreslic poziom prasy, telewizji! jak mozna mowic o takiej osobie wgl?!
Odpowiedz
1 4
zgłoś
gość 26.06.2012 12:01
Nawet nie wiedcie co sie stalo z Madzią mydla wam oczy taka historia. Czy naprawde myslicie ze gdyby matka na takie koszty narazila panstwo to by za to nie odpowiedziala czy miala jakis ukladzik ze tu zrobi scenek ciemnogord zajmie sie czy tanczy na rurze czy wyjezdza za granice a tu podatek i ACTA wszystko po ciuchutku
Odpowiedz
1 0
zgłoś
26.06.2012 12:01
Do pierdla z nia
Odpowiedz
3 1
zgłoś
ave book 26.06.2012 12:01
Czy ktoś jeszcze dzisiaj czytuje książki, czy tylko pudelka?
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1831